Prečítané 11609x | 1

Náhla rakovina fínskej autorky


Náhla rakovina fínskej autorky

Fínska lekárka, autorka kníh o parapsychológii, ufológii a kontrole mysle Rauni-Leena Tellervo Luukanenová-Kildeová sa narodila 15. novembra 1939. Počas druhej svetovej vojny musela aj s rodinou utiecť z dediny kde vyrastala do Helsínk. O paranormálne javy sa zaujímala už ako tínedžerka. Študovala medicínu a v roku 1967 získala titul na univerzite v Turku. Istý čas bola jedinou praktickou lekárkou v nemocnici v Pelkosenniemi, kde vykonávala aj prácu zubárky a veterinárky. V marci 1975 sa stala provinčným lekárskym úradníkom v laponskom meste Rovaniemi, neskôr sa stala najvyššie postavenou medicínskou úradníčkou v Laponsku.

V roku 1982 publikovala bestseller Kuolemaa ei ole (There Is No Death), ktorý napísala za 24 hodín automatickým písaním. Neskôr jej grafológ potvrdil, že ide o písmo inej osoby a popis zodpovedal jej babke, ktorej duch knihu diktoval. Tvrdila, že existujú celé knihy napísané v astráli, ktoré možno ihneď nadiktovať. Práca na ďalších dvoch knihách jej tiež trvala len desiatky hodín, hoci už písala pomalšie.

Po nehode v roku 1985 odišla do dôchodku a začala sa výrazne venovať ufológii. Prednášala na ufologických konferenciách, pomáhala organizovať prvú medzinárodnú konferenciu o mimozemšťanoch vo Fínsku a písala knihy o UFO, únosoch mimozemšťanmi, kontrole mysle a konšpiračných teóriách. Tvrdila, že mimozemšťania ju zachránili a v dôsledku vzťahu s nimi má ezoterické schopnosti a poznatky. Podľa nej prebieha tajný výmenný program medzi mimozemšťanmi a ľuďmi a vojenské a spravodajské agentúry praktizujú na populácii kontrolu mysle s použitím mikročipov, mobilných telefónov a superpočítačov. V roku 1987 sa vydala za nórskeho diplomata a v roku 1992 sa presťahovala do Nórska. Jej muž zomrel v roku 1996. Ona účinkuje vo filme z roku 1999 s názvom Revelations: The End Times 2. Známy je aj jej článok o kybernetických implantátoch ako prostriedkoch kontroly. Tvrdila, že zmyslom vakcín, elektronického ožarovania a chemtrails je znižovanie populácie.

V druhej polovici novembra 2014 Európska koalícia proti utajenému obťažovaniu (EUCACH) a Nadácia STOPEG (STOP Electronic weapons and Gang stalking) zorganizovali 1. konferenciu o utajenom obťažovaní, kde bola Rauni Kildeová jedným z kľúčových rečníkov. Vtedy bola zdravá, ani z jej reči tela neboli poznať žiadne známky rakoviny. No už pred Vianocami sa začala cítiť veľmi zle a 8. februára 2015 rakovine podľahla. Sama bola presvedčená, že náhlu chorobu dostala z mikrovlnného ožarovania. Priťažilo sa jej natoľko, že opustila Nórsko a presťahovala sa do nemocnice vo Fínsku, kde žila jej sesternica.

Ešte predtým sa sťažovala na hrubé zaobchádzanie nórskej ambulancie, keď odmietli jej výber nemocnice. Navyše, doktorka v nemocnici jej proti jej vôli chcela aplikovať morfín. Kildeová bola alergická na morfín a obávala sa, že v nórskej nemocnici ju zabijú. Dôvodom na zavraždenie Rauni Kildeovej mohla byť jej posledná kniha v angličtine Bright Light on Black Shadows, ktorá vyšla v roku 2015 a 1. januára 2016 aj v polštine. Sťažovala sa na problémy s vydavateľom, ktorý spôsobil vážne oneskorenie vydania. Kniha má 445 strán a okrem už uvedených tém sa v nej nachádzajú kapitoly o psychiatrii a politike, našich vesmírnych kontaktoch, teroristických akciách NWO, operáciách pod falošnou vlajkou, o WHO a vakcináciách, medicínskom zneužívaní, chemtrails, kontrole populácie pomocou jedla a potravinového kódexu, nanotechnológii, pracovných metódach tajných služieb a armádneho spravodajstva, vojenskom výskume, metódach obťažovania záškodníckymi skupinami typu Gladio, o pedofílii v katolíckej cirkvi a realite liečiteľstva, takže motív zavraždiť ju mohlo mať hneď niekoľko skupín. Sama používala pre sprisahancov proti ľudstvu „pracovný názov“ ilumináti, pričom tvrdila, že na reálnom názve nezáleží a identifikovala tieto kruhy ako v podstate sionistické a opierajúce sa o moc vydávať peniaze a mediálnu moc. Ju zase priliehavo prezývali David Icke v sukni. Podobne ako v jeho prípade, niektoré jej vyjadrenia sú ťažšie uveriteľné, napríklad tie ohľadom pokračovania ľudských letov na Mesiac, Mars atď. a možnosti zmeny minulosti pomocou technológie cestovania v čase.

K strieľaniu na fínskej škole v Kauhajoki v rozhovore s Jo Conradom zverejnenom ešte v roku 2009 uviedla: „...boli sme jediným štátom v EÚ, ktorý zákonom neobmedzil zbrane. My máme dlhú hranicu s Ruskom a prechádzajú cez ňu medvede a vlky. Mnoho mladých mužov od 15 rokov ich loví. Vo Fínsku máme o tretinu viac zbraní na obyvateľa než je svetový priemer. A tak sme povedali nie. A potom prišlo to strieľanie v škole v septembri 2008 a náš premiér povedal, že obmedzíme zbrane. A potom prišiel prvý tajomník NATO. Fínsko nie je v NATO, nechceme byť ovládaní Američanmi a tak. Takže sme to obmedzili, ale len trocha. A potom sa opäť strieľalo v škole v júli 2009 a premiér uviedol, tak teraz to naozaj obmedzíme. Takže získali, čo chceli... Spomeňte si aj na nepálsku kráľovskú rodinu, keď nepálsky princ zabil kráľa a celú rodinu, a potom sa sám zabil. To je takzvané delta programovanie, aby sa sám zabil.“

Rauni Kildeová bola tiež popularizátorkou zážitkov blízkych smrti, pričom sama zažila pohľad na svoje operované telo zhora a nato bolo jej „energetické telo“ vtiahnuté do tunela. Následne k nej prehovorila bytosť, ktorú identifikovala ako Krista. Odvtedy sa nebála smrti a svojim potenciálnym vrahom v už spomínanom rozhovore s Jo Conradom odkázala: „...zabili oboch mojich rodičov, chceli ma umlčať, a vo februári zabili moju najlepšiu kamarátku, pretože vedela príliš veľa a dávala mi informácie ... Vyhrážali sa mi smrťou, bola som odvezená do nemocnice v bezvedomí, pretože ma otrávili jedom. Vraveli: vás zabijeme tiež. A ja som odvetila no a čo, žiadna smrť nie je. Smrť je môj priateľ, pretože viem, že väčšinu môjho tela tvorí voda a drží ho pohromade energia. Takže se len dostanete zo svojho tela. Niekedy sa ženy aj pri pôrode dostanú von zo svojho tela. Pozerajú sa na seba ako rodia a potom sa vrátia späť. Takže keď to viete, viete tiež, že nemôžete zomrieť...“

Knihy Rauni Kildeovej boli preložené do 6 jazykov, no zatiaľ nie do čestiny alebo slovenčiny. Môžete si však pozrieť otitulkovaný 100-minútový rozhovor O utajovaném pozadí světa, nadvládě mocných a nebezpečích kolem nás.

 

18.11.2016 22:41 | Časopis 1


Milan Pullmann
Zopár slov o autorovi...


Najnovšie príspevky

InfoTribune | 20.11.2016 20:35 0

Rovnaká okultistka ako Blavacká ;)

Pre pridávanie komentárov a reagovanie na ne sa prihláste alebo zaregistrujte.