Prečítané 9926x | 3

Orbán obviňuje Sorosa z oslabovania Európy utečeneckou vlnou


Orbán obviňuje Sorosa z oslabovania Európy utečeneckou vlnou

Maďarský premiér Viktor Orbán obvinil miliardára Georgea Sorosa (vl. menom György Soros), že ako prominentný člen kruhu „aktivistov“ sa snaží sabotovať európske národy podporou utečeneckého smerovania z Blízkeho východu: „Jeho meno je najjasnejším príkladom človeka, ktorý podporuje všetko, čo oslabuje národné štáty a mení tradičný európsky životný štýl. Títo aktivisti sa podporou prisťahovalcov stávajú súčasťou medzinárodnej ľudsko-pašeráckej siete.

Presne tie mimovládne organizácie, nadácie a inštitúty východnej Európy, ktoré sú sponzorované „filantropom“ Sorosom cez granty a napomáhajú hladkému priebehu utečeneckej invázie do Európy, kritizovali Orbána za stavbu ochranného plotu na hraniciach, sprísnenie azylových zákonov a protiimigračnú rétoriku.

Hra mocenských skupín

Ako tvrdí Kerry R. Bolton z Foreign Policy Journal, mocenské spektrá od sionistických po americké „jastrabie“ kolóny (na čele so stratégmi a autormi dokumentu „Čistý prielom – Nová stratégia pre zaistenie ríše“)  vnímajú inváziu moslimov radikálneho typu do Európy a je pre nich súčasťou globalizačného procesu. Práve týchto extrémistov podporovalIzrael a USA pri vytváraní chaosu v predtým stabilných štátoch (Afganistan, Juhoslávia, Líbya, Sýria). Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že sionistické vedenie sa bude báť migrujúcich moslimských ozbrojencov ako zvestovateľov antisemitizmu v Európe. Ako sa však ukazuje, antisemitizmus je základom sionistického bytia a ich vzťah je symbiotický.

Na vyššej dialektickej úrovni globalistickí blogeri, lobisti a služobné bábky podporujú „hijrah“. Ako naznačil v roku 2012 rabín Baruch Efrati, hlava náboženskej školy v Efrate, jeho nenávisť voči západnému kresťanstvu je väčšia ako voči islamu. Na otázku študenta „Ako mohli Židia vrátiť kresťanom Európu?“, kde bola moslimka zvolená za starostku (mesta Visoko v Bosne), Efrati odpovedal: „Židia by sa mali radovať z toho, že kresťanská Európa stráca svoju identitu. Je to trest za to, čo nám robili stovky rokov počas nášho exilu. Nikdy neodpustíme európskym kresťanom porážku miliónov našich detí, žien a starých ľudí... Nielen za nedávny holokaust, ale za celé generácie, konzistentným spôsobom, ktorý charakterizuje všetky frakcie pokryteckého kresťanstva... Aj keď sme v hlavnej vojne s regionálnymi Arabmi o izraelskú zem, islam je stále oveľa lepší než kresťanstvo. Židia sa musia modliť, aby islamizácia Európy neuškodila Izraelčanom.

Sýria, Irán a podpora migrácie do „severného raja“

Sekulárne štáty Blízkeho východu ako Sýria a Irán sú považované za primárne ciele pre proizraelských stratégov vo Washingtone. Sú „nažive“ ako posledné dva, kým všetky nepohodlné režimy naokolo boli zvrhnuté. Destabilizácia regiónu rezultovala v masové vysídlenie obyvateľstva, ale jeho konvergencia a hromadná „cesta za krajšími zajtrajškami“ v Európe nie je náhodná. Kto dal túto masu do pohybu?

Milión prijatých migrantov Európskou úniou ročne je výslovné želanie a plán menového špekulanta a patróna revolúcií Georgea Sorosa, ktorý chce ku každému utečencovi „pribaliť“ grant 15 tisíc eur. Sorosov argument znie, že migranti poskytnú ekonomický stimul. Aký stimul a pre koho? Ďalší plutokrat a obhajca „európskych hodnôt“ (z ktorých sa týmto spôsobom stane čoskoro pejoratívum) je Peter Sutherland, direktor Svetovej obchodnej organizácie (WTO), európsky predseda Trilaterálnej komisie Davida Rockefellera a člen Bilderberg Group, poradca CFR, predseda Goldman Sachs a významný globalizačný hráč.

Goldman Sachs je primárny sponzor afro-levantského demografického posunu do Európy. Sutherland už dostatočne nahlas povedal, že treba potláčať protiimigračnú rétoriku a útočiť na tendencie, ktoré by chceli chrániť štátnu suverenitu. Dôvod? Ako sám uviedol, v migrantoch vidí lacnú pracovnú silu a dane. A aký je nakoniec plán s Európanmi? Možno napovie gróf Coudenhove-Kalergi, plány pre „Európanov zajtrajška“ a podpora jeho ideí najväčšími bankármi doby (o téme píše Patrik Sloboda v článku „Krstný otec hybridizácie Európy“ (časopis ZEM&VEK 12/2015, str.56-58) alebo Juraj Pokorný na webe v príspevku „Coudenhove-Kalergi: etnická samovražda Európy prostredníctvom vnúteného miešania rás“).

Dnešní poslovia vôle „tých za oponou“

Soros odpovedal na Orbánove slová veľmi zaujímavým spôsobom: „Jeho plán považuje ochranu štátnych hraníc za cieľ a utečencov za prekážku. Náš plán považuje ochranu utečencov za cieľ a štátne hranice za prekážku“. Na obdobné záškodnícke praktiky „sietí aktivistov“ a predĺžených rúk „filantropov“, v podobe neziskových a mimovládnych organizácií, pohotovo zareagovalo Rusko ich „vypnutím“. Európske štáty zatiaľ k takému kroku, alebo naň, nedospeli.

Existuje nejaká konšpirácia (=sprisahanie) medzi sionistami, neokonzervatívcami, plutokratmi, liberálmi a washingtonskými stratégmi? Kerry R. Bolton odpovedá možno, ale nie nevyhnutne. Ako mnohokrát v histórii môže ku konvergencii cieľov, aj keď dočasne, dôjsť aj medzi rivalmi (pričom rivalita je niekedy hereckým výkonom). Tieto frakcie sa zhodli, že afro-levantská migrácia je nástrojom pre zničenie stability národov a kultúr a pretvorenie sveta podľa požadovaného obrazu.

Zdroje: Bloomberg, Foreign Policy Journal, Ynetnews, CNN, Open Society Foundations, Conservative Headlines, petersutherland.co.uk, Global Research

02.02.2016 18:10 | Zo zahraničia 3


Marián Ďuriš
"Sněží a venku se setmělo. Tato noc - a tato zima - naštěstí nebude dlouhá. Nebudeme-li chtít."


Súvisiace články

Najnovšie príspevky

InfoTribune | 05.02.2016 11:19 0

PROČ MÉDIA MLČÍ? PATENT NA VIRUS VLASTNÍ ROCKEFELLEROVA NADACE, PRODÁVÁ JEJ ZA POUHÝCH 599 DOLARŮ

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7391-proc-media-mlci-patent-na-virus-vlastni-rockefellerova-nadace-prodava-jej-za-pouhych-599-dolaru

InfoTribune | 05.02.2016 11:19 0

PROČ MÉDIA MLČÍ? PATENT NA VIRUS VLASTNÍ ROCKEFELLEROVA NADACE, PRODÁVÁ JEJ ZA POUHÝCH 599 DOLARŮ

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7391-proc-media-mlci-patent-na-virus-vlastni-rockefellerova-nadace-prodava-jej-za-pouhych-599-dolaru

InfoTribune | 05.02.2016 11:23 0

Členové Bilderbergu: Nezáleží na Trumpovi, Hillary bude americkou prezidentkou tak či tak

http://svobodnenoviny.eu/clenove-bilderbergu-nezalezi-na-trumpovi-hillary-bude-americkou-prezidentkou-tak-ci-tak/

Pre pridávanie komentárov a reagovanie na ne sa prihláste alebo zaregistrujte.