Prečítané 3342x | 0

VIBRÁCIE – unikátny filmový a sociálny projekt


VIBRÁCIE – unikátny filmový a sociálny projektIlustračný obrázok: VIBRÁCIE

„Absolútne všetko okolo nás vibruje na určitej frekvencii s patričnou vlnovou dĺžkou. Od fyzických predmetov, cez emócie, až po samotné myšlienky. Preto obklopenie sa nižšími či vyššími vibráciami má priamy dopad na životy ľudí,“ tvrdia spolutvorcovia česko-slovenského filmového a zároveň sociálneho projektu VIBRÁCIE, o ktorom predpokladajú, že môže nám všetkým zmeniť pohľad na každodenný život.

O čo v tomto nevšednom formáte pôjde? Odborníci na skupine dobrovoľníkov z Bratislavy a Prahy formou filmového dokumentu zmerajú a otestujú dva typy vibrácií a ich vplyv na človeka. Prvých 7 dní to budú tzv. nízkovibračné vplyvy (fast foody, sýtené nápoje, alkohol, cigarety, hazard, disharmonická hudba, násilné filmy, videohry, absencia slnečného svetla, nedostatok pohybu – skrátka bežné fungovanie masovej populácie konzumu) a ďalších 7 dní tzv. vysokovibračné harmonické vplyvy (výživná strava, cvičenie, joga, aktivity v prírode, umelecká činnosť, povznášajúca hudba, meditácie). Cieľom výskumu je zmapovať tieto dva odlišné typy podnetov na človeka a zistiť, ktorá cesta – ktorý štýl života prináša aké následky. Konečným zámerom je naznačiť mu východisko, ako zlepšiť kvalitu našich každodenných životov.

Viac o projekte VIBRÁCIE, ktorý má plnú mediálnu a morálnu podporu časopisu Zem&Vek, sa dočítate na: https://www.startovac.cz/projekty/vibracie-socialny-experiment/

29.05.2016 19:18 | Časopis 0


Zem a Vek
Zopár slov o autorovi...


V diskusii ešte nie sú žiadne príspevky, pridajte prvý!

Pre pridávanie komentárov sa prihláste alebo zaregistrujte.