Boris Kollár vyhlásil, že roduverní Slováci sú užitoční idioti

Add Comment

Deň po protikorupčnom pochode zverejnil video a na adresu ľudí, čo ho spochybnili, sa vyjadril, že nám „nedocvaklo“, že odmietnutím protikorupčného „podvodu“ chránime Fica – rakovinu Slovenska. Pýtal sa, kto platí národ za to, že sme sa stali užitočnými idiotmi.

Vo videu Boris Kollár tiež tvrdí, že Soros nemá s proti korupčným pochodom nič spoločné. Tak sa na to skúsme pozrieť objektívne a porovnajme fakty. Vezmite si dvoch, momentálne najkontroverznejších politikov sveta – Trumpa a Putina. Okolo týchto dvoch ľudí sa točí celý politický svet. Kedy ste počuli, že hociktorý z nich sa postavil pred ľudí a vyhlásil o svojom národe, že sú to užitoční idioti? Viete si vôbec predstaviť, že by niečo také urobili?

Videla som video, kde obyčajní ľudia na spomínanom proteste napríklad kričali po Jurajovi Smatanovi, ktorý je jednou z výrazných postáv tretieho sektoru, že je morálny odpad tejto spoločnosti. Nebránil sa. Iba utekal pred kamerami. Rovnako pred otázkami ľudí, utekal aj poslanec Budaj – rovnako kôň tretieho sektoru. To na takýchto ľudských chudákov, ako je Smatana s Budajom, sme sa mali prísť pozerať? Alebo na koho? Na hercov ako Kramár či Greššo?

Zaujalo ma vyhlásenie študentov na proteste, citujem: „Chceme povedať celému svetu a vláde, že korupcii hovoríme nie!“ Napadlo mi v tej súvislosti, že na protest pricestoval americký novinár z New York Times Rick Lyman, ktorý sa farebnými revolúciami po svete zaoberá. Mapuje totiž revolúcie kreované Georgeom Sorosom. Objaví sa obvykle v každej krajine, kde revolúcia smrdí práve Sorosom. Zaujímavé je, že som ho zhliadla na proteste v Bratislave, ako debatuje s organizátormi protestu. Ak protikorupčný protest nemal byť zahájením farebnej revolúcie, čo na Slovensku tento novinár robil?

Lyman mapuje všetky Sorosove aktivity v Európe. Napísal o tom množstvo článkov z konkrétnymi faktmi, kde Sorosa usvedčuje z farebných revolúcii. Všetky sú dostupné na New York Times. Tvrdí o Sorosovi, že preberá kontrolu nad Maďarskom, Poľskom, Slovenskom, Macedónskom, Bulharskom, Rumunskom a Srbskom.

V každom z týchto štátov sa zdvihla protisorosovská vlna, pretože Sorosove mimovládky dnes vyberajú politikov, ktorých posúvajú do volieb. Slovensko je toho jasným príkladom, pretože v parlamente máme množstvo politikov s priamym napojením na Sorosove treťosektorové organizácie.

V Maďarsku dokonca Sorosove organizácie vyberali kandidáta na prezidenta, preto sa Orbánova Fidesz postavila proti jeho univerzite. Bojujú s ním teda všetci, iba Boris Kollár s jeho americkými aktivistami tvrdí, že Soros je v poriadku. Prečo? Tiež nám arogantne nadáva.

Za koho sa Kollár považuje, keď si dovolí o roduverných Slovákoch tvrdiť, že sú to idioti? Uvedomuje si, že títo ľudia mu dali rešpekt a poslali ho do parlamentu? Koho moc si osobuje a koho silu privlastňuje, keď si bez rešpektu dovolí otvorene tvrdiť, že sme slabomyseľní, keďže nám „nedocvakávajú“ súvislosti? Jemu docvakávajú, keď vlastný národ vyhlasuje za blázna? Nedovolí si to totiž ani Trump s Putinom.

Kde prežil detstvo? Kto mu dal vzdelanie, ak nie títo „užitoční idioti“? V koho zemi zbohatol? Pýtam sa, pretože nebyť Slovanov na Slovensku, ani by sa nemal kde narodiť! Za koho nás to považuje, že si dovolí verejne vystúpiť a hrubo urážať rozvážnych Slovákov, ktorí si dovolili sa demokraticky rozhodnúť a odignorovať nebezpečné mediálno-politické hry? Ako si vôbec jeden politik dovolí klásť vlastnému národu otázky? Správa sa rovnako povýšenecky ako Soros!

To porovnanie mi pripadá trefné. Boris Kollár totiž evidentne Sorosove aktivity z nejakých dôvodov na Slovensku kryje. Tiež agresivita, ktorá z neho začína vyžarovať, je podobná tej americkej. Vôbec by ma neprekvapilo, keby som sa časom dozvedela, že sa Kollár stal kandidátom tretieho sektoru na niektorý z vážnych politických postov.

Dnes je totiž nepochybné, že Sorosov tretí sektor je na Slovensku „najsilnejšou politickou stranou“, ktorá ovláda takmer polovičku politického spektra, pričom nemusí sa zúčastniť ani volieb, aby vyhrala.

Vyhlásenie riaditeľa Sorosovej nadácie otvorenej spoločnosti pre celú Európu, ktorý sa vyjadril, že demokracia v Európe nie je len o voľbách, je tak do bodky na Slovensku naplnená. Voľby totiž už o ničom na Slovensku nerozhodujú. Iba prideľujú kreslá Sorosovym politikom, vychovaných v jeho organizáciách a rozlezených po jednotlivých politických stranách.

A protesty ako protikorupčný pochod? Tie slúžia dvom účelom. Ako politická kampaň tretieho sektoru, kde sa zviditeľňujú tváre, ktoré tretí sektor pretláča alebo udržiava v politike. Druhá funkcia je boj proti politickým oponentom vo vláde. V našom prípade Smer-SD, ktorého sa tretí sektor potrebuje nevyhnutne zbaviť.

Na Kollárovom videu som si všimla ešte jednu vec. Spôsob, akým ľuďom nadával za to, že odmietli protesty, bol nenávistný. Je to znakom toho, že s tretím sektorom a jeho drahou predvolebnou kampaňou skrytou za protikorupčný pochod to veľmi zamávalo.

Je nám ľúto, ak sme vám pán Kollár a ďalším ľuďom podporujúcim tretí sektor, ktorí zrádzajú slovenské demokratické hodnoty, prekazili vaše americké plány, ale republiku si rozvrátiť farebnou revolúciou nedáme.

Máte ale na výber. Môžete sa vrátiť k slušnej politike a na Sorosa zabudnúť. Alebo pokračujte a do budúcich volieb vám roduverní Slováci vaše zámery rozložia tak, že vo voľbách po vás neštekne ani pes. Na záver otázka: Stále si myslíte, že Slováci sú užitoční idioti, ktorým nič nedocvaklo?

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na zemavek@zemavek.sk.

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Mária Vidomská
Zopár slov o autorovi...

Pridaj komentár

  & Časopis