Bývalý britský veľvyslanec: za zverejnením Clintonovej mailov sú demokrati

Add Comment

Bývalý veľvyslanec Veľkej Británie v Uzbekistane a blízky spolupracovník zakladateľa WikiLeaks Juliana Assangea Craig Murray prišiel v týchto dňoch s tvrdením, že za zverejnením mailovej konverzácie Hillary Clintonovej nebolo Rusko, ale niekto úplne iný.

Podľa Murrayových slov za únikom emailovej konverzácie Hillary Clintonovej stáli znechutení členovia Demokratickej strany. Malo ísť o znechutenie zo skorumpovanosti Nadácie Clintonových a z ich špinavých praktík, napríklad špinavostí použitých v boji Clintonovej s jej konkurentom Sandersom. Murray povedal, že v septembri tohto roku bol vo Washingtone a v lese neďaleko Americkej univerzity sa stretol s jedným z členov Demokratickej strany, ktorý mu potajomky poskytol dané materiály na Clintonovú, ktoré neskôr každodenne do sveta uvoľňovalo Wikileaks. Takže žiadni ruskí hackeri, žiadny Putin ani iné rozprávky! Šlo o ľudí, ktorí nechceli, aby sa osoba ako Clintonová ujala tak významnej funkcie akou je úrad amerického prezidenta.

Na ruských hackerov zasahujúcich do amerických volieb neverí nielen stále viac odborníkov a politikov, ale ani samotný americký federálny úrad pre vyšetrovanie (FBI). Po tom, čo s tvrdením o ruskom zásahu do volieb, či ruských hackeroch okrem Clintonovej prišla aj CIA, a to bez akýchkoľvek predložených dôkazov, FBI túto správu takmer okamžite poprel a označil ju za blud. Aj keď sa teda Clintonová snaží robiť všetko možné aj nemožné, aby len otočila volebný výsledok vo svoj prospech a čo najviac pošpinila Trumpa, nič jej to nie je platné. Pri zvrátení Trumpovho víťazstva jej totiž nepomohlo ani očierňovanie alternatívnych médií (Breitbart chcela pred voľbami dokonca zakázať) a varovania, že dané portály šíria „falošné správy“ ohrozujúce život ľudí a dokonca ani prepočítavanie hlasov. Jeho výsledkom bolo len to, že v niekoľkých štátoch USA Trumpovi stovky hlasov ešte aj pribudli! A tak sa bude táto zločinecká politička musieť navždy zmieriť s tým, že s Trumpom na plnej čiare prehrala. Veď aj v samotnej Demokratickej strane ju majú tak radi, že radšej odovzdali Assangeovi kompromitujúce materiály, aby sa len táto osoba nestala americkou prezidentkou. Karma každému všetko skôr či neskôr vráti a ja verím, že jej vráti všetky zločiny, ktoré za svojho ministrovania napáchala na miliónoch nevinných ľudí v Líbyi, Sýrii a inde po svete…

Zdroje: washingtontimes.com, zerohedge.com, dailymail.co.uk

Martin Bago
Zopár slov o autorovi...

Pridaj komentár

& Časopis