Dôkazy, že mimovládky s vedomím politikov pašujú migrantov do Európy

Add Comment

Analytici z think-tanku GEFIRA prišli s dôkazmi, že zvážanie migrantov z afrických brehov je premysleným a dohodnutým plánom, na ktorom sa má okrem pašerákov, mafie a mimovládok podieľať aj talianska pobrežná stráž, talianski politici a zástupcovia Európskej únie! Títo všetci úzko spolupracujú na prevoze tisícok afrických moslimských migrantov denne z líbyjských výsostných vôd na talianske pobrežie, odkiaľ prúdia ďalej do Europy!

Analytici z think-tanku GEFIRA totiž viac ako dva mesiace prostredníctvom marinetraffic.com a dát z data.unhcr.org analyzovali pohyb 15 lodí patriacich alebo prenajatých mimovládkami špecializujúcimi sa na „pomoc a záchranu“ imigrantov v Stredozemnom mori, zapisovali počty dovezených migrantov do Talianska a zistili, že tieto lode chodia v pravidelných intervaloch k líbyjskému pobrežiu, naložia tam stovky migrantov a prevezú ich do Európy! Ide o lode mimovládok (tzv. „neziskoviek“) MOAS, Mladí záchrancovia, Stichting Bootvluchting, Lekári bez hraníc, Save the Children, Proactiva Open Arms, Sea-Watch.org, Sea-Eye a Life Boa. Len mimovládka MOAS má mať napr. tesné väzby s americkou armádou, či americkou žoldnierskou firmou Academi (niekdajší Blackwater).

Celá akcia na presun migrantov do Európy podľa GEFIRY prebieha asi takto: „Pašeráci najskôr vždy v predstihu kontaktujú taliansku pobrežnú stráž, aby cítili podporu a mohli sa vybrať na dané miesto zaviezť svoj ľudský náklad. Následne sú lode mimovládok pobrežnou strážou nasmerované do miest „záchrany“, resp. odovzdania ľudského nákladu pri pobreží Líbye, aby týchto ľudí „zachránili“ a previezli do Talianska. Tých 15 lodí vo vlastníctve alebo prenájme spomínaných neziskoviek, ktoré sme sledovali, bolo pravidelne vidieť ako štartujú z talianskych prístavov smerom na juh, zastavia pri líbyjskom pobreží, naberú ľudský náklad a následne naberú kurz späť 260 míľ do Talianska, a to napriek tomu, že napr. tuniský prístav Zarzis je len 60 míľ od miesta záchrany!“ Ako ďalej GEFIRA píše: „Máme dôkaz, že v októbri, keď 4 mimovládne organizácie zbierali ľudí v líbyjských vodách, sa pašeráci o týchto svojich akciách najskôr dohodli s talianskymi úradmi a 10 hodín pred tým, než daní pašeráci s loďami plnými migrantov opustili líbyjské brehy, tieto mimovládky talianska pobrežná stráž nasmerovala na miesto „záchrany“!“

Celé video od GEFIRY si môžete pozrieť tu:

 

GEFIRA tvrdí, že skutočným zámerom tohoto importu migrantov do Európy sú s najväčšou pravdepodobnosťou peniaze a politika! Ako ďalej poznamenáva, Brusel na tento účel dokonca vytvoril aj konkrétnu legislatívu k ochrane pašerákov proti ich stíhaniu. Ide o kapitolu uznesenia EU nazvaného O vyhľadávaní a záchrane, v ktorej sa uvádza: „kapitáni súkromných lodí a lodí patriacich mimovládnym organizáciám, ktoré pomáhajú so záchranou v Stredozemnom mori nebudú trestne stíhaní, pokiaľ pomáhajú pri záchrane ľudí“.

Aj takto teda prebieha nelegálny a zločinný import afrických moslimských migrantov do Európy! Mimovládky, pašeráci, pobrežná stráž a politici Talianska a EU pod zámienkou záchrany migrantov spolupracujú na tomto nezákonnom obchode (je to obchod, pretože sa v tom hýbu obrovské peniaze) a zaplavujú Európu moslimskými migrantmi, ktorí spôsobujú jej krajinám obrovské problémy! Ide tak v skutočnosti o trestné činy vyššie spomínaných ľudí a organizácií vo veľkom porušujúcich imigračné zákony a schengenské dohody! A zapredané médiá sú samozrejme o tomto úplne ticho, nič nepublikujú, aby si ľudia mysleli, že sa migračná vlna zastavila a migračná kríza skončila. No ľudia nie sú hlúpi, vidia čo sa v skutočnosti deje a myslím, že výsledky Renziho referenda hovoria za všetko. Taliani mu ním jasne naznačili, čo si o jeho vláde a jeho zapredanej eurohujerskej a imigračnej politike myslia.

Zdroje: gefira.org/en/2016/12/04, gefira.org/en/2016/11/15, gefira.org/en/2016/11/16, gefira.org/en/2016/11/15, thegatewaypundit.com, alles-schallundrauch.blogspot.sk, zerohedge.com

Martin Bago
Zopár slov o autorovi...

Pridaj komentár

& Časopis