Joe Biden: Židovskí lídri pomohli k úspechu homosexuálnych manželstiev

Add Comment

Súčasný viceprezident Spojených štátov amerických Joe Biden vyhlásil, že za americké prijatie homosexuálnych manželstiev sú z veľkej časti zodpovední židovskí predstavitelia v médiách. „Verím, že kultúra a umenie ovplyvňuje naše postoje a dianie v Amerike,“ vyhlásil na recepcii Demokraticko-národného výboru počas mesiaca židovsko-amerického dedičstva. Uviedol napríklad sociálne médiá a situačnú komédiu „Will and Grace“, na ktorých tvorbe majú mať veľký podiel práve Židia.

Stavím sa, že 85% týchto zmien, či už v Hollywoode alebo na sociálnych médiách, je dôsledkom pôsobenia židovských lídrov v priemysle,“ povedal. „Vplyv je obrovský, vplyv je obrovský. A môžem dodať, že všetko to slúži dobru“. Biden rovnako ocenil židovský príspevok k vede, imigračným reformám, umeniu a feminizmu.

Autor Patrick Grimm z portálu Rense, ktorý už stihol byť označený židovskou mimovládnou organizáciou Anti-Defamation League za antisemitského, pridal vo svojom článku ďalšie vplyvy Hollywoodu na americkú spoločnosť, ktoré už neoznačuje za „dobré“ ako Biden. Patrí medzi ne podpora multikulturalizmu, relativizmu a beznázorovosti, zosmiešňovanie kresťanskej viery a tradičného manželstva, šírenie pornografie a uvedenie nevery, sexuálnych deviácií, pôžitkárstva a brutality do bežného vysielania.

Úsudok verejnosti sa tvorí aj pod vplyvom dramatických produkcií s bizarnými postavami, ktoré sa kvôli svojmu vykreslenému statusu „obete“ dožadujú sympatií. Je však diskutabilné, či bolo Bidenove vyhlásenie typu „ďakujeme vám, že ste prevrátili americké vnímanie na sexuálne správanie“ vzaté ako kompliment. Židovská prítomnosť v médiách je totižto popieraná, kamuflovaná a jediné politicky korektné vyjadrenie znie, že v zábavnom priemysle žiadny Žid neexistuje.

Pozrite si tiež zaujímavý dokument izraelského režiséra Yoava Shamira Defamation o vzniku pojmu „antisemitizmus“ a o jeho zneužívaní. Film je so slovenskými titulkami:

Zdroje: Washington Post, Times of Israel, Rense, Political Outcast, Youtube

Marián Ďuriš
"Sněží a venku se setmělo. Tato noc - a tato zima - naštěstí nebude dlouhá. Nebudeme-li chtít."

Pridaj komentár

& Časopis