Juhoafrickí belosi očakávajú svoje „odstránenie“ do piatich rokov

Add Comment

V marci tohto roka vydal juhoafrický prezident šokujúci výrok, ktorý ponechal mnohých bielych vlastníkov pozemkov v obavách. V blízkej budúcnosti totiž môžu čeliť rasovej vojne. Jacob Zuma v prejave oznámil, že chce, aby vláda začala konfiškovať pôdu bielych vlastníkov predtým, ako ich rozdelí černošským farmárom.

Zuma požaduje „predkoloniálny pozemkový audit využívania pôdy a model obsadzovania“ pre pomoc pri rozhodovaní, ktoré časti pôdy majú byť prevzaté a ako vyhlásil: „Musíme prijať skutočnosť, že tí, ktorí v parlamente tvoria zákony, obzvlášť čierne strany, by sa mali zjednotiť, pretože na ústavné zmeny potrebujeme dvojtretinovú väčšinu.“ Predpokladá sa, že Zuma vyzýva k radikálnej akcii s ohľadom na vzostup politickej strany známej ako Economic Freedom Fighter (Bojovníci za ekonomickú slobodu), ktorá dlhodobo vyzýva na konfiškáciu pôdy bielych farmárov.

Je zrejmé, že tento druh prejavov neveští pre budúcnosť Južnej Afriky nič dobré. Vodcovia prvej a tretej najpopulárnejšej strany, pričom obe propagujú socialistické myšlienky, otvorene vyhlasujú, že chcú od vlády, aby odcudzila majetok celej rasovej skupiny. Vzhľadom na to, že tieto politické hnutia majú moc vďaka ľudovej podpore, je jasné, že černošskí Juhoafričania sú čoraz agresívnejší voči svojim bielym susedom. Je to dokonalý recept na genocídu. Sú to podmienky, ktoré priniesli spolky ako Suidlanders, čo je masívna civilná obrana venujúca sa ochrane bielych Afrikáncov (Búrov) v prípade sociálneho kolapsu alebo občianskej vojny. V súčasnosti sa pripravujú na možnosť vládou plánovanej genocídy bielych Juhoafričanov. Simon Roche, jeden z ich lídrov nedávno pre Infowars vysvetlil, že „ľavicoví juhoafrickí lídri v poslednom období hrozia vraždou všetkých belochov, odstránením všetkých bielych v priebehu piatich rokov“, kvôli čomu sa Suidlanders domnievajú, že hrozba náhlej občianskej vojny je bezprostredná. Dodáva: „Potom by sme v takej otvorenej vojne, v takejto kríze, zhromaždili svojich ľudí, hľadali útočisko vo vzdialenej lokalite a chránili sa pred zničením alebo zabitím.“

Organizácia však nemá v úmysle využiť zbrane a zatiaľ je ich najlepším plánom iba vypomáhanie si v rámci bielej menšiny v krajine. „Nie je to o pozdvihnutí zbraní, je to o ústupe pred hrozbou,“ povedal Roche. „Existuje neskrotné napätie, ktoré sa v tomto štáte buduje a kde sa obe strany nikdy nevyrovnajú. Silnejšia strana otvorene vyhlásila, že odstráni slabšiu za päť rokov, všetkých zabije a vezme si svoju pôdu.“ Suidlanders majú zavedený rozsiahly evakuačný protokol v prípade, že dôjde k etnickej vojne, ktorý je navrhnutý na odsun zhruba 20% z odhadovaných 4,8 milióna bielych Juhoafričanov z postihnutých regiónov. Je smutné, že to zachádza až tak ďaleko. Ako jeden z najbohatších a najrozvinutejších národov na kontinente sa Južná Afrika rýchlo mení na hospodársky kotol s rasovým napätím, ktorý môže kedykoľvek prekypieť. Opäť je dôkazom, že socializmus a multikulturalizmus je v praxi nefunkčný.

Preložené z: White South Africans Are Preparing For “The Slaughter and Removal of All Whites Within Five Years”; autor: Daniel Lang; SHTFplan.com, 3.5.2017

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na zemavek@zemavek.sk.

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Richard Strážan
(*1969, Bratislava) Geopolitický a spoločenský analytik dlhodobo pôsobiaci, bádajúci a študujúci vo viacerých mestách Európy a Ázie; konfrontuje korene, poznatky a vplyvy historických, filozofických a kultúrnych vied, smerov a náboženstiev na spoločnosť a jej pohyb v priebehu storočí...

Pridaj komentár

& Časopis