Kontroverzný spisovateľ a rečník David Icke príde do Bratislavy

Add Comment

V rámci World Wide Wake Up Tour zavíta známy anglický rečník David Icke aj do Bratislavy. Jeho celodenný seminár sa uskutoční 28. októbra 2017 v Hant Aréne Pasienky, vstupenky sú už v predaji.

Seminár priblíži aktuálne výsledky a vlastný pohľad na základe viac ako 20-ročného pátrania Davida Ickea v historických i súčasných informáciách, hľadania a skladania súvislostí v otázkach celosvetového diania i skúmania ľudského vedomia.

Témy, ktoré sa objavia na seminári sú napríklad: Orwellovská agenda pre ľudstvo, Médiá a dezinformácie, Nový svetový poriadok, Kto skutočne stojí za terorizmom, Saturn a Mesiac, Povaha reality, Transhmanizmus a ďalšie.

 

David Vaughan Icke je jeden z najviditeľnejších a najkontroverznejších rečníkov a spisovateľov, známy svojimi vystúpeniami na tému „Kto a čo skutočne kontroluje tento svet“, ktorý otvorene rozpráva o Novom svetovom poriadku, iluminátoch a prepojení ľudstva s mimozemskými civilizáciami. Vo viac ako dvadsiatich vydaných knihách a na seminároch sa venuje rozsiahlemu spektru čiastkových tém, ktoré väčšina svetových médií v aktuálnej, takzvanej zrýchlenej dobe nespája dohromady a tým verejnosti neumožňuje širší náhľad na planetárne dianie. Na seminároch pracuje s terminológiou z histórie i popkultúry. Kladie dôraz na okamih, kedy sa každý človek môže zastaviť, zhodnotiť v akej situácii sa nachádza a sám rozhodnúť, čo s tým chce a dokáže urobiť. Nahliadnuť za hranice ilúzie, ktorú doteraz považoval za svoj svet.

David Icke svojským štýlom prezentuje vlastný názor a necháva čitateľov i návštevníkov urobiť si svoj.

Seminár Davide Ickea sa uskutoční v Hant Aréne od 10:00 do 22:00 hod.

Brány haly budú otvorené od 9:00 hod. Medzi prednáškami sú plánované prestávky a väčšia pauza na obed. V priestoroch bude k dispozícii zóna s jedlom a nápojmi.

Seminár sa uskutoční v angličtine, s možnosťou bezplatného zapožičania slúchadiel s prekladom.

David Icke

28. október 2017, 10:00 – 22:00 hod.

Hant Aréna Pasienky, Bratislava

Predpredaj vstupeniek:

Slovensko: https://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=22914

Česká Republika: https://goout.net/cs/jine-akce/david-icke/xgmob/#%22T%22:%222017-10-28T10:00:00%22

Web: https://www.davidicke.com/

Event na Facebooku: https://www.facebook.com/events/473341816123192/

Videá rozhovoru (2 časti):

https://youtu.be/ClvAyaAhSLE

https://youtu.be/rP6pHkqdTMQ

Zem a Vek
Zopár slov o autorovi...

Pridaj komentár

& Časopis