Pilot zabudol vypnúť “chemtrails” pri pristávaní

Add Comment

Pred niekoľkými dňami sa začalo internetom v “alternatívnom” spravodajstve šíriť video zachytávajúce lietadlo, ktorého “pilot zabudne vypnúť chemtrails pri pristátí”. Spomínané video si môžete pozrieť nižšie.

(Aktualizácia 15.5.: keďže pôvodné video, ktoré je tu spomínané a bolo vložené v článku je už zmazané, pre tých čo si ho nestihli pozrieť pred zmazaním, som ho tu vložil ešte raz, avšak už z iného zdroja, preto tam je aj diskusia atď)

Komentovanie videa je z neznámeho dôvodu zakázané, čiže pohodlný čitateľ, resp. divák sa musí uspokojiť s tým čo je v nadpise a rozšíriť si vedomosti vďaka konšturktívnym a v nejednom prípade aj odborným informáciám z komentárov mu nie je dovolené. Náhoda či úmysel? Ale hlavne, že sledovanosť resp. čítanosť rastie…

Pravdepodobne aj vďaka tomu sa časom dokonca objavili hlasy hovoriace o “prvom empirickom dôkaze” chemtrails.

Avšak nepohodlný čitateľ, čo aj premýšľa a nehltá všetko, čo sa mu podhodí, nájde napríklad video z roku 2013 natočené  na letisku v Birminghame.

Možno pôjde aj po stopách slova “vortex”, dohľadá si infomácie z oblasti termodynamiky a potom sa ešte raz zamyslí nad nadpisom videa.

A možno si nájde aj takmer totožný viac ako rok starý originál takto zneužitého videa.

Pravdepodobne sa vďaka tomuto príspevku u mnohých opäť dostanem do úlohy popierača chemtrails, ale ako som už písal aj v minulosti, ide mi hlavne o to, aby ľudia premýšľali a napr. aj s dôkazmi o “chemtrails”  narábali opatrene. Ale samozrejme nie len s nimi…

Foto: Steve Morris

Zem a Vek
Zopár slov o autorovi...

Pridaj komentár

& Časopis