Putin a Trump povedali lídrom G20 priamo do očí: „NWO je v koncoch“

Add Comment

Počas fotografovania ruského prezidenta Putina a prezidenta USA Trumpa na stretnutí svetových lídrov G20, Putin nemohol skryť emócie. Žena z davu sa spýtala Putina, či sa usmieva, lebo skutočne má rád Donalda Trumpa. Putin s úsmevom odpovedal: „Smejem sa preto, lebo Nový svetový poriadok je v koncoch.“

Putin a Trump mali naplánovanú 35 minútovú schôdzku v Hamburgu. Ale ich prvé stretnutie tvárou v tvár prekonalo všetky očakávania a trvalo dve hodiny a 16 minút. Dvaja hrdí nacionalisti a ochrancovia svojho národa mali o čom hovoriť.

Nie je to prekvapujúce. Putin sám a dlhodobo bojujúci proti globalistom, konečne našiel svetového lídra, ktorý zodpovedá jeho zúrivému odhodlaniu a rozhodnutiu robiť to, čo je správne pre jeho ľudí. Zvyšok lídrov G20 je z globalistickej školy – bezdetné a skorumpované bábky elity, pracujúce podľa pokynov korporácií, bánk a tajných spoločností, bez starostí o svet a budúcnosť ich krajín.

Ale Trump je iný. A v Amerike Putin vážne našiel spojenca, akého potrebuje na zničenie Nové svetového poriadku raz a navždy.

Ale zatiaľ čo agenda Nového svetového poriadku bola zrazená k zemi zvolením Trumpa v novembri minulého roku, veľké plány globalistov neboli úplne zmarené. Krviprelievanie na uliciach Hamburgu je dôkazom týchto neoddiskutovateľných faktov. Družstvo „ťulpasov“ Georga Sorosa – Antifa a Čierny blok (Black Block) – pracuje, podpaľujúc autá a terorizujúc nevinných ľudí, pokúšajúc sa zmeniť mesto na peklo na zemi.

Tak ako ISIL prináša smrť a skazu za globalistické groše na niektorých miestach po svete, domáci teroristi ako Antifa tiež spôsobujú chaos vo veľkých západných mestách. Toto všetko je časťou plánu na destabilizáciu USA a Európy a obmedzenie ľudských práv, súkromia a práva na slušný život.

Angela Merkelová – hostiteľka G20 – sa chichotala a škerila celý deň, odmietajúc priznať katastrofické dopady jej otvorenia hraníc, spôsobené globalistickými elitami a „užitočnými“ teroristami, ktorí robia pre ne špinavú prácu.

Krízy a katastrofy sú v Hamburgu na poriadku dňa, keď rabujúce gangy globalistov ovládli mesto kvôli mäkkej politike Angely Merkelovej, spôsobili teror a rozdelenie obyvateľstva, ktoré potrebujú, aby sa rozmáhali.

Keď sa Melánia Trumpová ocitla zamknutá v hoteli kvôli obavám o jej osobnú bezpečnosť, práca jej manžela a prezidenta Putina nikdy nebola naliehavejšia. Zatiaľ čo teroristi sa môžu voľne pohybovať a vytvárať chaos, my sami budeme väznení.

Preložené z: http://yournewswire.com/patin-trump-g20-new-world-order/

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na zemavek@zemavek.sk.

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Martin Urminský
Zopár slov o autorovi...

Pridaj komentár

& Časopis