Sexuálny a iný terorizmus v Európe

Add Comment

Napriek snahe mainstreamových médií zatajiť fakty o takzvaných utečencoch, ktorí okrádali, fyzicky napádali a znásilňovali nemecké ženy počas silvestrovskej noci, sa dostali na povrch ďalšie osobné svedectvá o podobných udalostiach v Hamburgu a Stuttgarte. Nemecké a európske politické vedenie na udalosť nereaguje adekvátne a spoločnosť po celej Európe je právom rozhorčená. Počiatočný šok sa rýchlo premenil na zúrivý hnev, keď sa odhalili najdôležitejšie fakty o konkrétnom prípade v Kolíne. BBC uviedla, s odvolaním sa na policajného šéfa Wolfganga Albersa, že približne tisíc mužov bolo „arabského alebo severoafrického vzhľadu“ vo veku 18 – 35 rokov. Dodal, že útok nadobudol nevídané a „úplné nové rozmery zločinu“. 

Rozhodne to nie je prvýkrát (a zrejme ani posledný), kedy sa mediálna mašinéria ovládaná z pozadia pokúšala zamlčať tento druh sexuálneho násilia prisťahovalcov voči európskej populácii. Stačí si spomenúť na škandál z Manchesteru alebo ako málo informácií je poskytnutých o výskyte znásilnení v Škandinávii. Tento druh sexuálneho terorizmu sa šíri po Európe a kladie si dva ciele: poníženie žien a Európy a implementáciu islamského diskurzu, podľa ktorého sa žena v odeve, ktorý nie je v súlade s týmto náboženstvom, stáva „provokatívnou“ a „sexuálne k dispozícii“. Pokusy o tajenie udalostí a vinníkov odráža paternalistické a protidemokratické pohŕdanie verejnosťou, ktorá na základe nedostatočných alebo skreslených informácií môže konať iracionálne a vyvodzovať nesprávne závery.

Nemeckými ženami preklínaná kancelárka Merkelová, osobnosť roka 2015 časopisu Time, na silvestrovské zločiny obzvlášť nereagovala. Vyhlásenie, že takéto násilie si „zaslúži tvrdú odpoveď štátu“, hoci žiadna odpoveď neprišla, dokresľuje schizofrenický výrok, že „prisťahovalci nesmú byť obviňovaní“.

V rámci nemeckého podrobenia sa islamským pravidlám zaznelo aj nešťastné konštatovanie kolínskej starostky, ktorá upozornila mladé Nemky, aby nosili odevy „najlepšie hodiace sa“ k prisťahovaleckému kódu a predišli tak sexuálnym útokom. Poskytla aj ďalšiu „skvelú“ radu, aby si ženy držali páchateľov od tela minimálne „na dĺžku paže“. Čo robiť v prípade, že násilník túto vzdialenosť prekročí, primátorka neobjasnila. Jej slová sú exemplárnym príkladom masochizmu a komplexu viny, do ktorého sa zrútila slabá západná politická trieda. Alebo sa jedná o zámer? Pripomeňme si dokument AIG z mája 2008, ktorý odpovedal na otázku „čo Európa chce?“ a bol vydaný ešte pred ekonomickou krízou:

Využitie globálnych sporov pre rozšírenie svojej moci:

environmentálne spory: zvýšenie kontroly nad členskými krajinami; rozvíjanie myšlienky globálnej vlády,

terorizmus: použiť túto výhovorku pre väčšiu kontrolu nad policajnými a súdnymi záležitosťami; zvýšiť rozsah sledovania a dohľadu,

globálna finančná kríza: zabiť dve muchy (voľný trh; anglosaské ekonomiky) jednou ranou (celoeurópska regulácia; pokusy o globálnu finančnú nadvládu),

Európska menová únia: vytvoriť krízu pre nútené zavedenie „európskej ekonomickej vlády“

Zdroje: Global Independent Analytics, Frankfurter Allgemeine, ReutersBBC, CounterPunchThe Telegraph, Zero Hedge, Die Welt, Bernard Connolly: Europe – Driver or Driven? (máj 2008)

Marián Ďuriš
"Sněží a venku se setmělo. Tato noc - a tato zima - naštěstí nebude dlouhá. Nebudeme-li chtít."

Pridaj komentár

& Časopis