VIDEO: Konečný dôkaz o existencii chemtrails?

Tagged With: , , 4 komentáre

Organizácia GeoEngineeringWatch publikovala toto video s detailnými zábermi lietadiel, ktoré striedavo vypúšťajú husté plynové stopy. Komentár k videu hovorí o definitívnom potvrdení existencie chemtrails – zámerného vypúšťania chemických zmesí do atmosféry. Podľa niektorých ide o pokusy ovládať počasie alebo meniť klímu, iní hovoria o zámere devastovať populáciu a prírodné prostredie. Či vás tieto zábery presvedčia, nechávame na vaše posúdenie:

Zem a Vek
Zopár slov o autorovi...
4 Responses to "VIDEO: Konečný dôkaz o existencii chemtrails?"
 1. Žiadny chemtrails sa nekoná.
  Každý pilot vám potvrdí, ak letí v oblasti s teplotou blízkou bodu nasýtenia vodnou parou, na krídlach sa vytvára hmla. Je to spôsobené podtlakom na hornej strane krídel (Bernouliho rovnica), ktorý drží lietadlo vo vzduchu. Každý podtlak spôsobuje podchladenie vzdušiny obtekajúcej vrchnú stranu krídla a zákonite jej kondenzáciu. Po prelete lietadla vzniká za krídlom slabý vzostupný prúd vzduchu, ktorý adiabaticky expanduje (nižší tlak vzduch podchladí) a kondenzačnú stopu udržuje viditeľnú dlhšiu dobu (závisí od merného zaťaženia krídla lietadla).
  Ak lietadlo prelietava oblasť tzv. dlhej vlny (zvlnená oblasť vzduchu napríklad pri prúdení vetra za pohorím – vytvára to aj zvlnenú vertikálnu zložku prúdenia) v tom prípade je kondenzačná stopa prerušovaná. Pri ľahkých lietadlách je kondenzačná stopa výrazne slabšia.
  Uvedený úkaz je možné pozorovať aj na koncoch krídel (indukované prúdenie v dôsledku rozdielnych tlakov pod a nad krídlom) a taktiež pri vztlakových klapkách.
  https://youtu.be/s1c-O0qWQBQ
  Prosím držme sa fyziky.

  • to čo popisuješ milý drevorubač, je contrail ( kondenzačná stopa , ktorú všetci dobre poznáme ) ktorá podľa tebou zdôrazňovanej fyziky , musí do pár minú zmiznúť – rozplynúť sa , lebo nieje dôvod aby v prostredí v ktorom vznikla , bola v inom skupenstve a hustote ako bezprostredné okolie. Teda ak sa stopy do cca prelomu 70-80 rokov do 20 min. strácali , – čo sa zmenilo, že teraz sa nestratia , ale sa rozšíria a zatiahnu veľkú časť alebo celú oblohu . Často krát potom vznikajú bizarné obrazy oblakov ktoré hrajú načervenalými farbami . Dívaj sa hore , pozoruj a porovnávaj . To je aplikovaná fyzika .

   • mien Je třeba rozlišovat mezi kondenzačním pruhem za letadlem, který je tvořen ledovými krystalky vzniklými na kondenzačních jádrech kouře vypuštěného letadlem a jevem, který je vidět na videu. To, co ukazuje výše uvedené video je skutečně kondenzace vodní páry způsobená podtlakem. Ten samý podtlak např. umožňuje vidět chobot tornáda, jinak by byl větrný vír viditelný pouze díky zvířenému prachu a troskám. A tentýž efekt lze vidět také za listy větrných turbín, pokud je teplota vzduchu velmi blízko teplotě rosného bodu. Přikládám odkaz na fotografii. Nebo snad i větrné elektrárny produkují chemtrails??? https://www.paramotorclub.org/topic/6227-wind-turbines-rotor/

 2. Diskusie o chemtrails sú ako z učebnice hoaxov. Prosím prestaňte s ich rozširovaním…
  Jedna strana „pravdy“ je to, že kondenzačné stopy sa rozplývajú pomalšie, je to však spôsobené vyšším merným zaťažením nosných plôch moderných lietadiel ktoré produkujú vyšší podtlak na hornej strane nosných plôch. V atmosfére je tiež väčšia koncentrácia mikro prachových čiastočiek, ktoré tvoria zárodok kondenzačného jadra, na ktorom sady udrží.
  Ak by chemtrails bola pravda,
  a/ v lietadlách by museli byť nainštalované postrekovače a zásobníky chemikálií. Naviac, tieto chemikálie by museli byť mrazuvzdorné, nakoľko vo výškach okolo 10000m je teplota aj pod -50°C, postrekovacie trysky by zamrzli.

  b/ Ak cestujete lietadlom, videli ste na krídlach trysky z ktorých je chemikália vypúšťaná?

  c/ Videli sta na letisku nejaký personál plniť chemikálie do lietadiel?

  d/ Ak sú chemikálie pridávané do paliva, ako je možné, že doposiaľ žiadny rozbor ich nezistil?

  e/ Ako je možné, že piloti ani letecký personál nie sú informovaní o pridávaní prísad do paliva resp. o plnení špeciálnych nádrží chemikálií ?

  Keďže som pracoval na letisku, osobne sa poznám s mnohými pilotmi a členmi pozemného personálu. Na chemtrails sa zabávajú. Prosím najdite pilota, resp. letecký personál ktorý Vám uvedené bludy potvrdí.
  Takéto diskusie potvrdzujú, že ľudia uveria aj tomu, že zem je plochá resp. dutá guľa. Prosím používajte vlastný rozum, ktorý Vás naučí filtrovať očividné hlúposti a hoaxy.

Pridaj komentár

  & Časopis