Zatknutia pedofilov, televízny hrdina, Kidmanovej čudný hlad, „kanibalská“ hostina

Add Comment

Zatajení homosexuáli zvykli byť ideálnymi politikmi na vydieranie. V súčasnosti to už nie je až také tabu a preto sú dokonalými politikmi na vydieranie pedofili. Sú skvelými bábkami pre tých, ktorí ťahajú za nitky.

Mediálne najznámejšou tvárou vyšetrovania Pizzagate je David Seaman, pracujúci dlhodobo pre Huffington Post (a vystupujúci ako hosť v CNN Headline News, BBC World Service, FOX News, ABC News Digital, RT America atď.), odkiaľ ho však koncom augusta 2016 vyhodili po spochybnení zdravotnej spôsobilosti Hillary Clintonovej (zmazali aj jeho článok). Na Youtube mu pred 2 mesiacmi zmazali príspevky ohľadom aféry a nedávno sa doňho obúvali, že je zástancom Plochozeme, čo dementoval v špeciálnom príspevku. Okrem toho sa pokúšal spochybniť jeho dôveryhodnosť anonymný dezinformátor z prostredia FBI, ktorý mu sľuboval, že čoskoro začne zatýkanie v súvislosti s pizzovou kauzou. Nič také sa nestalo a Seaman svoj zdroj teda vyhlásil za klamára. Napriek tomu sa však niečo deje.

Zatknutia pedofilov

Správa z 8. februára uvádza, že Nadácia Clintonových ohlásila okresanie svojich programov na Haiti a ich rozdelenie do viacerých entít tesne predtým, ako tamojšia polícia začala robiť razie ohľadom pedofilov, čo vyvrcholilo záchranou 31 detí a zatknutím 12 páchateľov. Vyšetrovanie pedofilnej siete začalo v decembri 2016. Nadáciu Clintonových už dávnejšie obviňovali z toho, že svojim darcom ponúkala prednostne podiely na investíciách do haitskej infraštruktúry, poškodenej zemetrasením v roku 2010 (Hillary bola štátnou tajomníčkou a Bill vyslancom OSN). Dva týždne predtým, 25. januára 2017, na Zero Hedge rozoberali niekdajšiu pomoc Clintonovcov usvedčenej prevádzačke detí, čo viedlo k zmierneniu jej trestu. Laura Silsbyová sa pokúsila z Haiti prepašovať bez dokumentácie 33 detí (obľúbené slobodomurárske číslo), pričom väčšina z nich ani neboli siroty. Pred siedmymi rokmi Silsbyovú zatkli spolu s 9 ďalšími Američanmi, neskôr zatkli aj jej právnika Jorgeho Puella s manželkou, ktorých tiež obvinili z obchodovania s deťmi a ženami zo Strednej Ameriky a Haiti. The Sunday Times informovali 7. februára 2010, že Bill Clinton intervenoval a vyjednal s haitskou vládou prepustenie všetkých obvinených okrem Silsbyovej, ktorej však skrátili trest na 6 mesiacov po zmiernení obvinení z konšpirácie a únosu detí na „sprostredkovanie protiprávneho cestovania“. Pripomínanie tohto prepojenia a zásahu Clintonovcov v novembri 2016 západné média ignorovali alebo spochybňovali. The Daily Beast publikoval 4. novembra 2016 o tomto škandále zavádzajúci článok. Niet divu, keďže The Daily Beast je holdingom amerického mediálneho konglomerátu InterActiveCorp, kde viceprezidentka Nadácie Clintonových Chelsea Clintonová sedí v správnej rade.

Okrem toho 5. februára 2017 na fox40.com uviedli, že v Kalifornii zatkli 474 ľudí, pričom policajti v utajení pózovali ako prostitúti na ulici a zverejňovali reklamy na internete. Asi tri tucty ľudí zatkli pre podozrenie z kupliarstva, oslobodili 28 sexuálne zneužívaných detí a ponúkli pomoc 27 dospelým obetiam sexbiznisu. Koncom januára 2017 filadelfská pobočka CBS informovala, že v pennsylvánskom okrese Buck County zatkli členov fetišistickej siete pedofilov. Posledných 7 rokov minimálne štyria muži sexuálne zneužívali mladého chlapca na party, kde sa násilníci prezliekali do zvieracích kostýmov. Predpokladá sa, že pedofilov aj obetí bolo viac, úrady preto vyzvali občanov k spolupráci.

Takisto v Británii sa pohli ľady. Britský denník The Sun priniesol 2. februára správu, že sheffieldský sexuálny gang nútil v rokoch 2008-2012 dvanásťročné deti k sexu s cudzincami, pričom jednu obeť ponúkli 50 mužom. Amanda Spencerová (25) a Christopher Whiteley (23) a ich štyria komplici čelia spolu obvineniam zo 42 deliktov spáchaných na 9 neplnoletých osobách. Whiteley nútil mladé ženy do sexu spolu s bratmi Shanom (29) a Matthewom (24) a kamarátom Andrem Francis-Edgeom (25), pričom využívali Shaneov byt.

Aj za Obamovej vlády sa však zatýkalo. V októbri 2016 napríklad na philly.com uviedli, že v rámci 10. pokračovania operácie Cross Country bolo zatknutých 239 priekupníkov a ich spoločníkov a zachránených 82 detí. Podľa filadelfského oddelenia FBI v oblasti zatkli 15 pasákov a ich spoločníkov. V New Jersey vyslobodili 17-ročnú obeť a zatkli 29 prostitútok a pasákov (na ulici, v hoteloch, na diaľničných odpočívadlách atď.). Operácia sa prvýkrát uskutočnila aj v Kanade, Kambodži, Thajsku a na Filipínach. V Kanade zachránili 16 detí, v Ázii 25, vrátane dvojročného dievčatka.

Našťastie ani v našich končinách sa na Pizzagate úplne nezabudlo. Na stránke Protiproud sa k afére vrátil Pavel Kopecký a uvádza aj medzinárodné súvislosti. Štyridsaťsedemročná Austrálčanka Fiona Barnettová zo Sydney bola ako päťročná predaná pedofilnou VIP sieťou na sexuálne hry v budove parlamentu v Canberre. Aj belgická obeť pedofilov Anneke Lucasová (53) ako päťročná zažila znásilnenie a mučenie v súvislosti s prípadom Dutroux. Až po desaťročiach nabrala odvahu popísať stretnutia s vysokopostavenými politikmi a hlavami štátov. Marc Dutroux, odsúdený v roku 2004 na doživotie za únosy, znásilňovanie a vraždy mladých dievčat, plánoval vo veľkom väzniť deti v starej bani. Stránka AC24 zasa priniesla vyjadrenia bývalého dôstojníka CIA Roberta Davida Steela, podľa ktorého generála Michaela Flynna v skutočnosti vyhodili z Bieleho domu po tom, ako obdržal zoznam mien, z ktorých niektoré FBI už aktívne vyšetruje v spojení s Pizzagate. Jeden z vyšetrovaných má byť najlepším priateľom viceprezidenta Mikea Pencea. Steele tvrdí, že vo Washingtone D.C. a v Saudskej Arábii sú miesta, kam deti bežne „odosielajú“ pre vysokopostavených politikov z Kapitolu.

Televízny hrdina

Vigilant Citizen informoval 19. januára o mediálnom lynči Bena Swanna z televíznej stanice CBS po tom, ako sa v jednej časti série Reality Check zaoberal aférou Pizzagate. Na rozdiel od ostatných mainstreamových staníc a plátkov sa totiž jediný dostatočne venoval investigatíve. Prišiel preto logicky k záveru, že na celej historke niečo bude (napríklad, že dekorácia vo videoklipe skupiny Sex Stains vystupujúcej v Comet Ping Pong a pôvodné logo pizzerie Besta Pizza v susedstve korešpondujú s pedofilnou symbolikou v databáze FBI – čo som písal už v druhej časti) a reportáž uzavrel konštatovaním, že je zvláštne, že aféra nebola oficiálne vyšetrená. V mainstreame namiesto toho dostal priestor majiteľ pizzerie Alefantis a otázky, ktoré mu kládla vo Fox News moderátorská štetka Megyn Kellyová, boli ukážkou nadŕžania podozrivému. Kellyová strávila vo Fox News 12 rokov, no keďže tri deti (7-, 5- a 3-ročné), nedávno presedlala na stanicu NBC a skorší vysielací čas. Jej starostlivosť o vlastné deti je dojemná, no mohla ostať vo Fox News a deti zatiaľ odložiť do pizzerie, nie? Napokon steny už premaľovali a zatreli aj nápis Shut up and fuck! Zabudla sa tiež Alefantisa spýtať, prečo bol päťkrát v Bielom dome, pričom sa stretol aj s Obamom.

No kým o Kellyovú sa stanice trhajú, proti Swannovi spustili štvavú kampaň. Drzý titulok z Gizmodo znel Imbecil z CBS práve bezdôvodne rozfúkal plamene Pizzagate. V The Daily Beast k článku napádajúcemu Swannovu spôsobilosť vyrobili jeho zosmiešňujúci obrázok s alobalom na hlave. Vraj ako republikánsky truther uvádzajúci nočné správy blokoval 6 minút vysielacieho času naznačovaním, že aféra by mohla byť pravdivá a nie je to prvý prípad jeho „krajnopravicových konšpirácií“. K ironickým výpadom sa pridal aj bloger na stránke Washington Post Erik Wemple. Hoci ignoroval pedofilné symboly vo videoklipe skupiny Sex Stains, kontaktoval aspoň majiteľa pizzerie Besta Pizza Abdela Hammada. Ten sa vyjadril, že logo preňho spravil niekto iný po tom, ako bol nútený po zmene vlastníckych vzťahov zmeniť názov. Ďalšia zmena loga nastala, keď ktosi písal o súvislosti s pedofilnou symbolikou na sociálnej sieti. Swann však nevolal po zatknutí majiteľa, ale po prešetrení celej záležitosti – ak nemá čo skrývať, nemal by s tým mať problém. Pripomenul aj mail Tonyho Podestu o usvedčenom pedofilovi, najdlhšie slúžiacom republikánskom hovorcovi Snemovne reprezentantov Dennisovi Hastertovi: „Ostal som v kontakte s Dennisom Hastertom celé tie roky.“ Hastert sexuálne zneužil troch chlapcov vo veku 14 rokov, keď bol wrestlingovým koučom, za čo ho odsúdili v apríli 2016 na 15 mesiacov.

 

Swannovo video o Pizzagate zmazali zo stránky CBS46. Nato zanechal na svojej facebookovej stene podivný odkaz: „Zdravím vás, každý sa pýta, či je všetko OK. Je. Budem späť v CBS46 v pondelok, ale nastanú isté zmeny. Najväčšia bude, že táto sociálna stránka bude od 1. februára uzavretá. Budovali sme tento projekt 6 rokov a tí, ktorí prišli, aby ma spoznali… dúfam, že prišli aj preto, aby mi dôverovali.“ Swann mal pritom 75 000 nasledovateľov na Twitteri a 427 000 lajkov na Facebooku. Na oboch sociálnych sieťach napísal, že zmaže svoje účty „on Tzuday, February 1“, lenže 1. februára bola streda a utorok sa správne píše Tuesday. Youtubový kanál Lift the Veil to interpretoval ako odkaz na knihu Umenie vojny od autora menom Sun Tzu. Podľa jedného príspevku zo stránky Voat, kde prebieha občianske vyšetrovanie Pizzagate, tým Swann narážal na vetu „Nech sú tvoje plány čierne a nepreniknuteľné ako noc a keď sa pohneš, udrú ako blesk.“ Swann tiež na Facebooku uviedol, že zrušil zbieranie príspevkov na odhalenie prepojenia americkej vlády s ISIS, dôvod však nevysvetlil.

Kidmanovej čudný hlad

Za neobyčajne žoviálnym správaním Nicole Kidmanovej na odovzdávaní cien Zlatý Glóbus 8. januára tohto roku mnohí šípili konzumáciu uvítacieho alkoholu nalačno, no išlo len o „pizzový hlad“ (s týmto vysvetlením prišli úplne vážne masmédiá). Takmer 50-ročná austrálska herečka kvôli nemu prerušila rozhovor Toma Hiddlestona (Loki vo filme Thor) s reportérkou. Videli ju odháňať čašníčky s koktailmi a obšmietať sa okolo čašníkov s pizzou. Jedla ju tak dychtivo, že jej manžel jej musel utierať omrvinky z drahej róby. V nedávnom rozhovore vyzvala Ameriku k podpore Trumpa. Pre BBC 2 uviedla: „…je teraz zvolený a my ako krajina potrebujeme podporovať hocakého prezidenta, pretože na tom je krajina založená.“ Keď ju za to kritizovali, povedala, že sa len snažila zdôrazniť, že verí v „demokraciu a americkú ústavu… je to tak jednoduché“. Mimochodom, Hiddleston sa narodil 9. februára, čo je zhodou okolností v USA národný deň pizze, preto je s ňou zobrazený na množstve fanúšikovských koláží.

Držiteľka Oscara Kidmanová má napriek viacerým pokusom o jeho prekonanie panický strach z motýľov:„…keď som sa vracala domov zo školy, sedával u nás na bránke najväčší motýľ, akého som kedy videla. (…) Preskakovala som plot, alebo som sa plazila po zemi. Snažila som sa svoj odpor prekonať, dokonca som navštívila v New Yorku prírodovedecké múzeum a v oddelení motýľov som ich nechala na seba sadať, ale ani to nepomohlo.“ Je to vskutku zvláštna fóbia, motýľ je však poznávacím znamením projektu kontroly mysle Monarch.

Už spomenutá Austrálčanka Fiona Barnettová v októbri 2015 na tlačovej konferencii uviedla, že medzi ľuďmi, ktorí ju v detstve sexuálne zneužívali a mučili, boli okrem bývalých premiérov Austrálie Gougha Whitlama, Boba Hawkeho a Paula Keatinga aj bývalý šéf austrálskej opozície Kim Beazley, šéf CNN Ted Turner, no tiež otec Nicole Kidmanovej Antony a bývalý americký prezident Nixon. Nicole mala byť tiež obeťou siete, no zároveň bola protivná k Fione. Súčasťou siete mal byť aj hudobník Elton John. Otec Kidmanovej, povolaním psychológ a biochemik, zomrel na infarkt v septembri 2014 v Singapure. Odletel tam pred spravodlivosťou mesiac po obvineniach Fiony Barnettovej zo zneužívania a vraždy detí.

Kanibalská“ hostina

Z Austrálie sa vrátime späť do Kalifornie. V novembri 2011 oslavovalo losangelské Múzeum súčasného umenia (The Museum of Contemporary Art, MOCA) 32 rokov svojej existencie špeciálnym galaprogramom Manifest umelcovho života pod umeleckým vedením Mariny Abramovićovej, známej z prípravy večierkov Spirit Cooking, kde kŕmia duchov. Speváčka skupiny Blondie Debbie Harryová zaspievala niekoľko skladieb. Na galaprograme bolo viac ako 750 hostí, pre múzeum sa vyzbieralo 2,5 milióna dolárov. Po červenom koberci prišli napriklad Pamela Andersonová, Minnie Driverová, Kirsten Dunstová, Will Ferrell, Jonny Lee Miller, Gwen Stefaniová, Tilda Swintonová a Dita Von Teeseová (expriateľka Marilyna Mansona); ďalej kalifornský guvernér Jerry Brown a primátor Los Angeles Antonio Villaraigosa.

Debbie Harryová z Blondie bola kedysi ako tínedžerka častou návštevníčkou ranča, kde distribuoval drogy Timothy Leary, mala však už vtedy vlastné zdroje. Na comebackovom albume Blondie z roku 1999 No Exit sa nachádza pieseň Boom Boom In The Zoom Zoom Room (kde bola spoluautorkou textu), čo pripomína Alefantisovu instagramovú fotografiu s výrazom boum boum room (boom boom je thajský výraz pre platený sex). Na hornom obrázku je s Abramovićovou a má červené šaty, na ďalšom bola múzou temnému okultnemu vytvarníkovi Gigerovi, autorovi vizuálneho konceptu Votrelca.

V súvislosti s Pamelou Andersonovou, ktorá tiež nechýbala na galavečere MOCA, je prekvapivá jej októbrová návšteva ekvádorskeho veľvyslanectva v Británii. Julian Assange potvrdil, že jeho internetové pripojenie bolo prerušené ekvádorskou stranou len niekoľko hodín po tom, ako sa začali síriť zvesti o jeho otrave vegánskym sendvičom prineseným Andersonovou. Keď boli v nedeľu 15. októbra odoslané 3 záhadné tweety so sériou čísel a písmen, mnohí sa obávali, že išlo o „poistku mŕtveho muža“ aktivovanú po Assangeovej smrti. Pamela uviedla pre Press Association: „Naozaj v neho verím, myslím si, že je to dobrý človek a obávam sa o jeho zdravie, jeho rodinu a dúfam, že bude nejakým zázrakom oslobodený… Povedal, že som ho mučila tým, že som mu priniesla vegánske jedlo.“ Assange zatiaľ prežil, na rozdiel od mnohých detí.

Ak by mal niekto z čitateľov záujem o tričko Pizzagate is real, ktoré sa výborne hodí do každej pizzerie, na letisko aj firemný večierok, napíšte mi na pullmann@zemavek.sk. Dizajn trička vychádza z plagátu skupiny hrajúcej v pizzerii Comet Ping Pong. Pomaly sa otepľuje, čím viac ich bude v lete na ulici, tým lepšie.

Predchádzajúcu časť nájdete tu.

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na zemavek@zemavek.sk.

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

Milan Pullmann
Zopár slov o autorovi...

Pridaj komentár

  & Časopis