911 – lož má veľmi dlhé nohy

Každý klamár sa čoskoro dočká odhalenia a skončí v pomyselnej klietke hanby, aby všetci vedeli a videli, kto zavádza a robí z ľudí hlupákov pre svoje zištné dôvody. Platí to v rozprávkach, mýtoch a legendách a z toho vychádza aj slovenské príslovie – Lož má krátke nohy. V reálnom živote to už býva zložitejšie a klamári úspešne profitujú a dlhodobo zavádzajú, ba niekedy im to vychádza aj celý ich život. V prípade 911 – útokov z 11.septembra 2001 na newyorské dvojičky a Pentagón vo Washingtone má lož naopak poriadne dlhé nohy a neustále jej narastajú už trinásť rokov. Podľa oficiálnych propagandistických médií to vyzerá, že lož v tomto prípade dosiahne rekordný rast nôh a príslovie o krátkych nôžkach zlyhá na celej čiare. Sú však aj iné zdroje, ktoré spochybňujú vytrvalo omieľanú verziu o teroristoch z afganských jaskýň, ktorí zaútočili na svetovú veľmoc a zatiahli svet do nekonečného boja so svetovým terorizmom.

Analýza udalostí 911 by zabrala mnoho strán v nekonečných úvahách a sporoch o skutočnom páchateľovi, organizátoroch, cieľoch, následkoch a záplavu argumentov i protiargumentov. Každý môže posúdiť, do akej miery mu stačí oficiálna verzia útokov z 11.septembra a prečo nenachádza adekvátne odpovede na pochybnosti a nezrovnalosti od fyzikálnych zákonov po systém fungovania obranných mechanizmov až po plány politikov, geostratégov a generálov, ktoré síce realizovali až po 911, ale mali ich pripravené už pred tým, ako tajomný Usáma bin Ládin z ničoho nič zaskočil USA, svet a celú našu civilizáciu. Na zamyslenie zopár informácií a vyhlásení:

–   tri dni po útoku boli zverejnené mená a fotografie 19 únoscov a ako dôkaz boli predložené časti identifikačných dokladov údajne nájdených v troskách Svetového obchodného centra(WTC). Ešte 16.9. dosahovala teplota povrchu trosiek WTC 750 stupňov Celzia. Požiare dohorievali až do decembra 2001. Pri odstraňovaní trosiek museli robotníci nosiť špeciálnu obuv, pretože sa podrážky po niekoľkých hodinách roztavili.

–   do budovy WTC 7 nič nenarazilo a predsa sa zrútila. Oficiálnym vysvetlením je niekoľko oddelených požiarov v kanceláriách budovy. Nikdy v histórii sa nestalo, aby sa oceľová budova zrútila v dôsledku aj oveľa väčšieho a dlhšieho požiaru.

–   tímy vedcov Stevena Jonesa a Nielsa Harrita odhalili v prachu z WTC nezreagovanú výbušninu nanotermit, ktorá je určená na rýchle rezanie ocele. Objavili aj guľôčky železa, ktoré sú typickým produktom termitovej reakcie. Táto výbušnina nie je bežne dostupná a jej pôvod možno predpokladať v armádnych laboratóriách

–   ako mohol amatérsky pilot letieť s komerčným lietadlom a v komplikovanom manévri zasiahnuť Pentagón 78 minút potom, čo sa objavila správa o prvom únose?

–   nikdy v histórii požiar nespôsobil pád oceľovej vysokej budovy, pretože zatiaľ čo pri horení leteckého benzínu nevznikne teplota vyššia ako 1 000 stupňov Celzia, k roztaveniu ocele dochádza až pri teplote okolo 1600 stupňov Celzia.

–   bývalý taliansky prezident Francesco Cossiga vyhlásil, že za 911 stála CIA a izraelský Mossad

–   Steve Pieczenik, pracoval na americkom ministerstve zahraničných vecí za prezidentov Forda, Cartera, Reagana a Busha staršieho a spolupracoval s tajnými službami, vyhlásil a bol ochotný svedčiť aj pred Kongresom USA, že útoky z 11. Septembra zorganizovali a zrealizovali neokonzervatívci z USA, Izraelčania, pakistanská a saudskoarabská tajná služba.

–   Senátorka za štát Arizona Karen S. Johnsonová vyhlásila: „Bojujeme proti terorizmu v súvislosti s 911, ale dodnes stále nevieme, čo sa v skutočnosti stalo. Je nevyhnutné zistiť, k čomu 11.septembra 2001 naozaj došlo a skutočných páchateľov dostať pred inštitúcie spravodlivosti.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply