Anatómia konfliktu

Foto: kresadlo

Na úvod sa ospravedlňujem všetkým svojim čitateľom za dlhý výpadok. Bol spôsobený pracovným vyťažením, až preťažením, ktoré som s veľkou radosťou využil až do dna. Po dvoch rokoch, keď ma naša bezvláda postupne pripravovala o všetky možné zdroje obživy, to bola veľmi príjemná vzpruha.

Niekoľko článkov som dokonca rozpísal, ale nedokončil, pretože na to skrátka nebol pokoj a so stresom za chrbtom sa to robiť fakt nedá. Ďakujem všetkým, ktorí mi napísali v medzičase krásne a povzbudzujúce maily. Potešilo ma, že niektorí o mne mali dokonca aj strach! Niektorí zase naopak špekulovali, že mi zrejme došla inšpirácia alebo že sa hanbím za to, že mi nevyšli niektoré časové predpovede. Tak týmto čitateľom by som chcel povedať, že inšpirácie a témy mi nemôžu dôjsť, pretože sami ovčania poskytujú svojim debilným počínaním nekonečnú studnicu inšpirácie, viď. Ukrajina. A čo sa týka termínov? Že som urobil nejaké odhady a ony sa ešte nevyplnili? Tak s tým nemám vôbec žiadny problém a vôbec sa za to nehanbím! Nie je to ani moja chyba, ani chyba mojej intuície. Nachádzame sa v dobe, kedy sa prehadzujú za jazdy časové osi ako výhybky na stanici a možno len 3 ľudia na svete majú tušenie, čo bude budúci týždeň. A to len do chvíle, než im umelá inteligencia vypočíta, že je potrebné ešte v budúcom týždni prebudiť šokom ďalších 355 miliónov ľudí, inak že sa to nesmie spustiť. Všetko, čo som tvrdil, sa skôr či neskôr stane, to je isté a dané a nemôže to byť inak. Len to treba bude o niečo dlhšie. No a čo?

Dôležité je, že sa to vôbec stane. A či to bude o týždeň alebo mesiac neskôr? Najdôležitejšie snáď je, že naše deti a vnúčatá budú žiť v slobodnom svete, a preto je nutné urobiť očistu dôkladne, nie? Pozrite sa na ten chliev, čo majú ľudia v hlavách! Vy všetci, čo sa vám stále niečo nepáči a čo to pre vás ide veľmi pomaly, si uvedomte, že je to predovšetkým váš bordel, čo ste tu našim nastupujúcim generáciám chceli zanechať! Ide o oslobodenie ľudstva z otroctva trvajúceho tisíce rokov a teraz niekomu bude záležať na nejakom tom týždni? Všetci informátori nemôžu vychádzať zo žiadnych konkrétnych údajov, pretože žiadne k dispozícii nie sú. Ide o utajenú vojenskú operáciu a všetci mlčia ako zarezaní, vrátane Trumpa. Takže sú všetci odkázaní len na svoju intuíciu. A aj intuícia, aby mohla správne fungovať, musí z niečoho vychádzať a môže sa pozerať len po nejakej časovej osi dopredu. Ak sa os zmení, všetko predpovedané je v okamihu na smetisku dejín. Kto tieto veci nedokáže pochopiť, a napriek tomu stále niečo kritizuje, je rúra a nevidí si ani na špičku svojho nosa.

Tak, a začneme hneď pekne zostra! Možno si všimnete jednu zmenu, ku ktorej u mňa došlo za tie posledné 2 mesiace. Nebudem zmäkčovať výrazy a písať uhladene, aby to niekoho nepohoršilo. To, čo sa deje okolo, je totiž také šialené, že už ani nepoznám adekvátne slová, ktoré by k tomu pasovali. Komu jeho jemnociť nedovoľuje čítať také výrazy, tak nech ide inam.

Ak som si pri Covide myslel, že ľudia v priebehu 2 rokov stihli vyčerpať všetky odtiene debility, a bolo ich určite viac ako päťdesiat, tak to som sa šeredne prepočítal. Až teraz, keď začali rinčať zbrane, vyniesli ľudia-neľudia svoje tromfy na stôl. Chvíľami len zízam a nie som schopný vôbec niektoré veci pobrať! Neskutočné! Absurdita stíha absurditu! Myslel som si, že dno môže byť len jedno, ale toto je už niekoľko dno a stále to neberie konca!

Korene

Konflikt na Ukrajine má veľmi hlboké korene. Nechce sa mi v celej záležitosti šťúrať príliš do hĺbky, ale je veľmi zaujímavé, pozrieť sa aspoň na základné fakty. Bez týchto znalostí je totiž ťažké niektoré procesy správne pochopiť.

Územie dnešnej Ukrajiny sa čiastočne prekrýva s územím Chazárie, domovom Chazarov alebo tiež chazarských Židov. Chazari sú číre zlo. Pôvodom sú zo Summeru, odkiaľ sa presunuli na sever. Vždy to bol zvláštny druh zlodejov, podvodníkov a vrahov, ktorí sa vyznačovali neobyčajnou krutosťou a sexuálnymi úchylkami. Nikdy nerešpektovali žiadne zákony a boli to majstri podvodov. Cez toto územie prechádzal hodvábny chodník z Číny a Chazari vyberali mýto, vraždili kupcov a privlastňovali si ich identity. Všetky okolité národy ich neznášali, pretože uctievali Baala (Molocha), ktorému prinášali detské obete. Skrátka hádzali deti do plameňov a za to očakávali od Baala večné bohatstvo. Ruský vládca Sviatoslav I. sa na to už nemohol ďalej pozerať, a tak sa rozhodol roku 965 n.l., že chazarskú zvoloč vyhladí. Bohužiaľ sa mu to nepodarilo, pretože majstri podvodov mali svojich špiónov všade a o plánovanej akcii sa dozvedeli včas. Stihli utiecť, s celými rodinami a s majetkom a vydali sa západným smerom do Európy. Ich vlastnosťami sú pomsta a neschopnosť odpúšťať. Prisahali, že sa jedného dňa na svoje územie vrátia a Rusom sa pomstí. Niekto by mohol namietnuť, že sa jedná o obyčajnú mytológiu, ale keď vidíme, ako sa ich plány takmer naplnili, tak z toho ide des. Z liahne chazarských Židov, alebo aj inak Aškenázy Židov, pochádza celá horná štruktúra Deep State, čiže Rothschildovia, Rockefellerovia a im podobní šmejdi. Rozprchli sa po svete, a pretože mal každý z nich nahrabaný obrovský majetok, bolo pre nich ľahké etablovať sa v najvyšších vládnucich kruhoch vtedajších panovníkov. Keď to skrátime, tak sa stali najmocnejšími ľuďmi na planéte av posledných 50 rokoch ovládali prakticky každý aspekt ľudského bytia cez všeobjímajúce peniaze. Svoje zvyky vraždiť, kradnúť, podvádzať, vykonávať satanistické rituály, zabíjať a mučiť deti, piť ich krv a oddávať sa nepredstaviteľným sexuálnym úchylnostiam, si zachovali dodnes.

Chronológia

Keď si teraz dáme do súvislostí udalosti 20. storočia, tak zistíme, že išlo v zásade vždy len o to, ako zničiť Rusko!

1. svetová vojna bola rozpútaná len a len s konečným cieľom zničiť Rusko. Že sa to všetko prezentuje nejako inak, aby ten hlavný motív nebol tak viditeľný, to je len súčasťou manipulácie dejín. Vďaka Leninovi sa to nepodarilo, a tak musela prísť

2. svetová vojna, ktorá mala rovnaký cieľ. Opäť sa to nepodarilo, a to zase len vďaka najväčšiemu géniovi 20. storočia – Stalinovi. My Slovania žijeme len vďaka tomuto velikánovi a každý by mal mať doma jeho podobizeň ako pripomienku, komu vďačíme za existenciu. (Zaujímalo by ma, koľko ľudí na tomto bode prestane Kresadlo čítať? Áno, Pravda niekedy bolí!)

Nacisti sa po vojne preskupili, premenovali a premaľovali. Dnes sa volajú a skrývajú pod rôznymi krycími názvami: EÚ, NATO, OSN, CFR, WEF, WHO, CDC, Pfizer, Bayer, Moderna, Monsanto, Unesco, Červený kríž, CNN, ČT a tisíce a tisíce ďalších. Ciele zostali rovnaké.

Potom prišla studená vojna, ktorá mala za úlohu pomocou závodov v zbrojení ekonomicky zničiť Sovietsky Zväz. Museli najskôr Stalina zabiť, aby mohli začať do čela obrovského Sovietskeho Zväzu postupne dosadzovať to najhoršie, čo sa dá ešte nazvať človekom čiže samé vlastizradné hajzly, ktorí, rovnako ako dnešní politici, predávajú svoje národy nastojato za tridsať strieborných a za potľapkanie po chrbte od nejakého satanistov. Chruščov bol západom riadená karikatúra, rovnako ako celý rad idiotov idúcich po ňom a Gorbačov tomu na záver zasadil poslednú ranu z milosti. V roku 1991 bol Sovietsky zväz západom takmer zničený a vyzeralo to, že DS dosiahol svoj cieľ. Nasledovalo už len postupné porciovanie polomŕtveho medveďa a blížiaca sa skaza Ruska a tým pádom aj Slovanského sveta všeobecne bola na dosah. Opäť už sme tu nemuseli byť!

V roku 2000 ale prišiel Putin. Keď sa začiatkom deväťdesiatych rokov mohlo zdať, že je ruský medveď definitívne na lopatkách a nie je cesty, ako pôvodnú silu Sovietskeho Zväzu vrátiť späť, tak po niekoľkých rokoch pôsobenia Putina na čele Ruska už to tak zreteľné nebolo. Nechajme teraz bokom, prečo musel prísť, kto ho sem dostal, nechajme bokom aj zámenu osôb alebo lepšie povedané dušou, ku ktorej u neho došlo. Ten Putin, ktorý doviedol Rusko až do súčasného stavu, nie je ten Putin, ktorý bol kedysi šéfom KGB a bol známy svojou krutosťou k nepriateľom. Pozrite sa na fotky z rôznych období a každému musí byť jasné, že sa jedná o iných ľudí. Súčasný Putin nie je z nášho sveta, rovnako ako Trump, čo vysvetľuje ich bezchybné politické ťahy. Normálny smrteľník by totiž nikdy nikdy nikdy nikdy nikdy nikdy nedokázal poraziť Deep State! Vďaka Putinovi chytil Méďa našťastie nový dych, ruský ľud pochopil, že má pred sebou niekoho úplne výnimočného; vodcu podobného formátu, ako bol kedysi Stalin, ktorý to s ľudom myslí skutočne úprimne a do hĺbky dobre. Preto za Putinom stojí celé Rusko a problém s ním majú len vlastizradcovia platení západom a oligarchovia.

Najprv Slovanov zachránil Stalin a Sovietsky Zväz a teraz ich opäť zachraňuje Rusko a Putin. S jedným jediným rozdielom oproti dnešku: v 40. rokoch za 2. svetovej vojny si všetci uvedomovali, že sú v hajzli a boli neskonale vďační za záchranu Červenou armádou, teda Sovietskym Zväzom na čele so Stalinom. Všetci vítali červenoarmejcov orgovánov a oslavovali Sovietsky Zväz a Stalina. Všetci ho milovali ešte dlho po vojne. V Rusku ho milujú dodnes.

A situácia v dnešnom svete av Európe najmä? Ľudí sú tak nekonečne tupia, že ani nevedia, že tu práve teraz malo prebehnúť nastolenie NWO; nevie, že oni mali byť tými otrokmi určenými na vyhladenie; nevedia ani, kto tu proti komu bojuje a nepriateľovi, ktorý ich chce vyvraždiť, lezú do riti a na svojho osloboditeľa a záchrancu, ktorý s nasadením ľudských životov bojuje aj za nich, blijú špinu a hádžu mu polená pod nohy. Fuj! Som tým hnusom nekonečne zhnusený!

Západ, aby sa zachránil cez istým zánikom, musí neustále koristiť a drancovať. To je filozofia kapitalizmu. Niečo ako kobylky. Akonáhle prestanú mať možnosť plieniť, kradnúť a lúpiť, tak pocítia. Západ potrebuje Rusko iba ako surovinovú základňu pre svoje vlastné drancovanie, a teda zabezpečenie prežitia o pár rokov dlhšie, ale súčasne sa trvalo usiluje o likvidáciu najväčšieho slovanského národa, ktorý ako jediný na planéte dokáže zabrániť nastoleniu NWO, a teda zavedeniu ZLA.

Ciele západu

Preto zvolil západ jednoduchú stratégiu – bude srať toho ruského medveďa tak dlho, až sa ruský medveď neudrží a urobí chybu. Vylezie z lesa a tam naňho bude čakať celý skurvený a prehnitý západný svet a bude sa konať veľká nechutná a oplzlá hostina!

Aby dosiahol západ tohoto svojho cieľa, čo pro to musel urobiť?

Predovšetkým musel porušiť všetky zmluvy, dohody a pakty o nerozširovaní NATO na východ. Od roku 1991 sa NATO neustále posúva na východ. Putin, celý čas, čo je funkciu prezidenta, tj od roku 2000, NATO neustále varuje, ale márne.

Toto má byť dodržiavanie dohôd? Takto vyzerá záväzok západu, že sa nepohne ani o milimeter na východ? Je to satanistická klamná verbež a už je nutné tomu zlu odrezať palicu!

Keď už malo NATO svoje základne v strednej, východnej Európe a na Balkáne, potrebovalo už len poslednú Ukrajinu ako strategické územie na začatie vojny proti Rusku a Bielorusku. Lukašenko a Putin sú vykresľovaní ako najväčší zločinci na planéte práve preto, aby až sa raz západ rozhodne napadnúť tieto krajiny, bola verejná mienka na jeho strane. Do roku 2014 sa darilo Putinovi udržať pokoj, pracovať len diplomatickými prostriedkami a nenechať sa vyprovokovať k nejakému neuváženému kroku. Koniec koncov on má zbrane, ktorými dokáže protivníka eliminovať kdekoľvek na Zemi aj vo vzduchu za 3 minúty. To sa však v roku 2014 zmenilo, keď tajné služby DS zorganizovali na Ukrajine majdan – prevrat – vojenský puč – farebnú revolúciu – a zvrhli legálne zvoleného prezidenta Janukoviča. Dosadili si tam fašistického šmejda podobného typu ako bol kedysi Chruščov, úplne vypätaného kokota Porošenka. Hlavne, aby robil len to, čo mu západ nariadi. A záverečná provokácia Ruska mohla začať. V tomto okamihu začalo ísť do tuhého a pre Putina to musela byť obrovská skúška pevných nervov.

Ukrajina bola vždy tak trochu problematická. Možno je to spôsobené aj dejinnou príslušnosťou k Chazarom, ale v každom prípade sú tam určité špecifiká, ktoré možno ľahko využiť na rozpútanie etnických vášní. To tiež pochopiteľne CIA urobila a využila tieto slabiny na rozpútanie nenávisti medzi ukrajinsky a rusky hovoriacimi časťami Ukrajiny. Stredná a Východná Ukrajina je totiž z 80 % proruská, na rozdiel od západnej Ukrajiny, kde je to naopak. Krym je z 95% ruský. Inak povedané, Ukrajinci sú mierumilovný národ a nebyť ultrafašistických, extrémistických a militantných skupín ako je Azov a Pravý sektor, vojna by sa nekonala. Lenže západ a CIA sú majstri v psychológii a dokázali zabrnkať na nacionalistické struny tak dobre, že sa ich zámer zfašizovať Ukrajinu podaril asi aj lepšie, než čakali. Nikdy by som neveril, že uvidím renezanciu fašizmu v 21. storočí 1000 km od baráka as pokojným prizeraním celého sveta!!!

Tak toto podporuje naša vláda? Už teraz by mali všetci sedieť na lavici obžalovaných!Prvým krokom, ktorý naštartoval bratovražednú vojnu, bolo vyhlásenie ukrajinčiny za jediný úradný jazyk na celej Ukrajine. Rusky hovoriace obyvateľstvo sa postupne dostávalo do úlohy väzňov vo svojej vlastnej krajine, kde začala perzekúcia a otvorená nenávisť zo strany ako úradov, tak aj bežných občanov. Útlak začal byť obzvlášť na východe Ukrajiny už tak neznesiteľný, že ruské obyvateľstvo sa muselo začať brániť so zbraňou v ruke. Týka sa to predovšetkým priemyselnej oblasti Donbasu, ktorá približne korešponduje s Luhanskou a Doneckou ľudovou republikou.
Právny štatút Ukrajiny

Tu ešte urobím malú vsuvku. Ukrajina nemá oficiálne uznané hranice. Po rozpade Sovietskeho Zväzu mala každá republika možnosť stanoviť svoju autonómiu, a k tomu je potrebné dbať na medzinárodné konvencie pre vznik nových štátov. Ruská federácia to má v poriadku a je definovaná ako nástupnícky štát po Sovietskom Zväze. V roku 1991, keď sa rozpadol Sovietsky Zväz, nikto nezaregistroval hranice Ukrajiny, a teda z hľadiska medzinárodného práva Ukrajina neexistuje. A ak je Rusko nástupníckym štátom po Sovietskom Zväze, potom posledné zaregistrované územie Ukrajiny je súčasťou Sovietskeho Zväzu. To znamená, že vojská Ruskej federácie nezmestili na územie cudzieho suverénneho štátu, ale pohybujú sa stále na svojom vlastnom dvore!!!

Keď to napíšeme úplne po lopate, tak Ruská armáda čistí svoje vlastné územie od fašistickej lozy, ktorú tam zaviedol západ čiže menovite USA, EÚ a NATO. Ak sme my, Česká republika, členom NATO a EÚ, tak sme sa podieľali na vzniku tejto vojny, na nacifikácii Ukrajiny a na genocíde civilného obyvateľstva. Všetky naše vlády od roku 2014 sú spoluzodpovedné za vraždenie ľudí na Ukrajine a majú krv na svojich rukách!!! A teraz, keď prišiel konečne Putin po nás ten bordel upratať, tak posielame jeho protivníkovi zbrane? To sa mi snáď iba zdá! O akom konflikte sa tu vlastne bavíme?

Čo sa týka Doneckej a Luhanskej ľudovej republiky, tak tam je situácia iná. Tieto republiky majú definované hranice a bolo treba už len vyhlásiť samostatnosť. To sa stalo, Ruská federácia im samostatnosť uznala a okamžite nadviazala s týmito republikami obojstranné dohody o vojenskej pomoci. V rámci tejto pomoci mohla armáda Ruskej federácie oficiálne a legálne vstúpiť na územie týchto republík a začať oslobodzovací proces. A pretože nepriateľom týchto republík je akási nedefinovaná armáda na území, ktoré patrí v podstate do správy Ruska, tak sa musí toto územie vyčistiť celé, ako zdroj tohto násilia a zla. Všetko je čisté, podľa zákonov a pravidiel medzinárodného práva a celá tá štekajúca svorka prozápadných idiotov sa môže treba uštekať, ale nemôžu robiť vôbec nič.

Ukrajinská armáda sa tak volá iba podľa lokality. Inak sa jedná o zločineckú fašistickú armádu NATO, ktorá bola západom vyzbrojená a vycvičená k jedinému cieľu: vytvoriť z Ukrajiny novú krajinu, tzv. ANTI-RUSKO, tj krajinu, kde sa otvorene nenávidí a ničí všetko ruské a tým vytvoriť z tejto krajiny odrazový mostík pre budúci útok na Rusko. A ako je typické pre západných stratégov, nikdy si nešpiní vlastné ruky, ale nastrčia namiesto seba vždy nejaké debily, ktorí tú špinavú prácu za peniaze namiesto nich odvedú. Keď to nevyjde, je im to jedno. Straty utrpia sami debilovia, keď to vyjde, prídu, debily popravia alebo odmenia a sami slíznu smotanu.

Na východe Ukrajiny, na Donbase, teda prebieha regulárna proxi-vojna čiže zástupná vojna NATO proti rusky hovoriacemu civilnému obyvateľstvu už od roku 2014!!!!!!!!!!!!! Prečo bojuje NATO proti civilnému obyvateľstvu? No predsa preto, aby vyprovokovalo Putina na reakciu! Žiadny iný význam tam nie je potreba hľadať, pretože tam žiadny nie je. Proste nasírať medveďa všetkými prostriedkami, a tak dlho, kým medveď nevylezie z brlohu a niečo neurobí. A to sa práve stalo!

Používa sa tam všetkými možnými konvenciami zakázaná kazetová munícia, ťažké delostrelectvo, rakety, granáty, míny… Umierajú tam úplne nevinní a neozbrojení civilisti, matky, ženy, deti… strieľa sa na školy, na nemocnice, sniperi zo striech a zo „srandy“ strieľa na kohokoľvek, kto ide po ulici. To je jedna časť obetí tejto odpornej vojny. Nikto nevie, koľko ľudí takto zahynulo, to sa zrejme spočíta, až bude po všetkom. Odhady sú zatiaľ 14 – 15 000 ľudí, z toho najmenej 900 detí.

Ukážka nesmiernej statočnosti ukrajinských jednotiek, ktoré sa schovávajú za detské škôlky av obytných štvrtiach medzi panelákmi!

Druhú časť obetí tvoria obete obchodu s ľuďmi, obchodu s ľudskými orgánmi, sexuálneho otroctva, kradnutie detí na adrenochróm a pod., čo sa dialo v extrémnej miere práve na Ukrajine. Prečo? DS si urobil z Ukrajiny svoju domovinu, vybudoval pod ňou obrovskú sieť tunelov (2500 km!) a miest. Väčšina všetkých svetových satanistických skurvencov mala na Ukrajine svoje pozemky, domy, mestá, americkí senátori boli v predstavenstvách všetkých veľkých firiem, celá farma-mafia tu mala sídla svojich firiem, pretože tu boli úplne v bezpečí – žiadny finančník, žiadna legislatíva, pranie špinavých peňazí. , jednoducho cochcárna. Ukrajina sa stala pre DS „divokým západom“, kde si mohli beztrestne robiť čokoľvek a keby sa Putin odvážil proti čomukoľvek protestovať alebo dokonca zasiahnuť, tak by to bol presne ten krok, ku ktorému ho chcel západ týmto počínaním vyprovokovať.

Putin sa musel 8 rokov pozerať na to, ako sú na Donbase vraždení a mučení jeho ruskí bratia a sestry a kým bol DS ešte silný a nebezpečný, nemohol si dovoliť oficiálne vojensky zasiahnuť, pretože by sa z lokálnej vojny mohol vyvinúť celosvetový jadrový konflikt. ktorom by nebolo víťaza. Satanskému DS je to pochopiteľne úplne jedno, ale slovansky zmýšľajúcemu Putinovi – ľudomilovi, to jedno nie je, a preto so zaťatými zubami trpel túto hrôzu celých 8 rokov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dúfal som, že vymyslí nejakú formu neoficiálnej partizánskej pomoci Donbasu, aby vraždeniu zabránil, a je dosť možné, že to aj urobil. Trebárs aj preto sa podarilo zabrániť najhoršiemu a obeťou boli „len“ desaťtisíce. Uvidíme! Dúfam, že sa čoskoro dozvieme, ako to tam skutočne prebiehalo. Po celú dobu ukrajinskej vojny zhromažďujem obrazový materiál z Ukrajiny a je to predstava pre veľmi otrelých jedincov. Je to rovnaký hnus, ako materiál o vyčíňaní Banderovcov v 2. svetovej vojne, ktorý som bohužiaľ tiež videl. Je to stále to isté. Čiší z toho absolútne odľudštenie človeka, ktorý je schopný sa dopustiť v rámci ideológie alebo pre peniaze takých neskutočných zverstiev, že nad tým plačú všetky ľudské duše. Prial by som si vidieť ksichty všetkých tých slepých a vymastených „sympatizantov“ s ukrajinskou armádou, keby ich niekto priviazal k stoličke a premietal im stále dookola fotky tých hrôzostrašných vecí, ktoré sa tam odohrávali za ich hlasného mlčania. Čo sa tam robilo deťom, tehotným matkám, ale aj chlapom, ktorí sa dostali do rúk ukrofašistov. Všetka tá liberálna zvoloč by blila, keby videla zlomok toho, čo ja! Bohužiaľ to mám v hlave a nikdy sa tých hrozných výjavov už nezbavím! Ale teraz už s tým bude raz a navždy koniec, pretože to vzal do ruky niekto, kto má gule, možnosť a silu s týmto ZLEM konečne zatočiť!

Pamätajte si navždy: Rusko nikdy vojny nezačína, Rusko ich ukončuje!!!

Toto je veľmi stručná genéza súčasného konfliktu, nad ktorým sa teraz môžu všetci vlastizradcovia zblázniť. Kde boli celých 8 rokov, čo prebieha genocída civilistov na Ukrajine???? Ako to, že nebola celých 8 rokov manifestácia na Václaváku za Donbas? Väčšina tých krikľúňov, ako je Klus a jemu podobní šmejdi, ani nevie, kde nejaký Donbas je! Každú sobotu mohli títo „mirotvorcovia“, „demokrati“ a „liberáli“ protestovať proti rozširovaniu základní NATO k Ruským hraniciam! Každý týždeň mohli na námestiach naši „umelci“ a VIPky exhibovať a búriť národ proti dlhoročnému bezpráviu! Vtedy mali mať oprávnene všetky ukrajinské vlajky na klopách a vyzývať NATO na stiahnutie sa od ruských hraníc a okamžitému zastaveniu vyčíňania ukrofašistov na Donbase! Kto proti tomu vtedy neprotestoval, tak nech dnes drží hubu! Dnes je to obrátene, ukrajinská vlajka na klope je teraz prejav úplnej debility alebo fašizmu.

Takže čo teda vlastne robí teraz Putin? Robí presne to, na čo upozorňoval 8 a viac rokov dopredu, že to urobí, keď nebudú splnené podmienky. Varoval tak zreteľne, že to nemohlo byť zrozumiteľnejšie. Dokonca mu mnohí dávali za vinu určitú mäkkosť a nedôraznosť. Putin je súčasťou Aliancie, a teda presne vie, čoho je západ schopný. Ak nezasiahol, tak to nebolo preto, že by na to nemal sily alebo zbrane, ale preto, že počet zbytočných civilných obetí, ktoré by nepochybne boli, nevychádzal vôbec dobre. Musel celý čas trpieť a čakať, kým bude DS vojskami Aliancie zničený do tej miery, že už nebude schopný rozpútať celosvetový konflikt. Putin nebojuje s Ukrajinou, ale ničí poslednú základňu DS na planéte Zem. Základňu, ktorú si myslel DS, že bude mať navždy pre seba a nebude nikto, kto by mu toto územie mohol zobrať. Musel to urobiť Putin a nie Trump, pretože Trump je momentálne a oficiálne mimo hry. Putin má na starosti celý priestor bývalého Sovietskeho Zväzu, ktorý musí vyčistiť od zla a postupne ho spojiť do jedného spoločného celku spoločenstva slovanských národov. Tajne to šlo robiť doteraz, ale ďalej už nie, pretože zlo, ktoré je západom na Ukrajine zasiate, vytvorené a rozmaznávané, je tak veľké, že to nejakou tajnou operáciou urobiť nešlo. Navyše sa tým spláchne viac múch naraz, pretože sa všetky krajiny pri tomto konflikte krásne odhalili. Teraz sa vie, ktorá vláda je v ktorej prdeli zaleznutá, takže je oveľa prehľadnejšia, ktorá krajina sa dopustila podporou Ukrajiny vyhlásenia vojny Ruskej federácii. Takže má teraz Putin legálnu možnosť zlikvidovať každú prozápadnú vládu, pretože mu k tomu ona sama dala mandát. Nádhera! Stačí sa pozrieť, ktoré ošípané najviac kvičia a máte hneď jasno, kto je kto. Celá naša vláda bezvláda je v tomto okamihu vlastne už po politickej smrti, len to ešte nevie. Dodávkami zbraní na Ukrajinu si spečatila svoj osud.

Ako všetci môžu vidieť, celá západná Európa, poťažmo USA a všeobecne DS, sa zmohla len na bezvýznamné štekanie. Psy štekajú a karavana kráča ďalej. Sto rokov plánovali, že vydráždia ruského medveďa, aby vyliezol z lesa z brlohu na čistinku, aby ho tam mohli ubiť. Teraz je medveď na prechádzke po ukrajinských lúkach a nikto sa nezmôže na viac ako na bezvýznamné bravčové kvičenie. Vymysleli sankcie, ktoré najviac poškodia ich samotné, takže sa navzájom strelili do oboch svojich vlastných nôh. Idioti! Ale OK, to, že sú politici nezmyselní a zbytoční idioti, to vieme všetci, ale teraz k tým zblblým ľuďom:

Protestovať proti nezmyselným vládnym nariadeniam za doby Covidu prišlo na Václavák pár tisíc ľudí. Manifestovalo sa skoro všade, v každom väčšom meste, niekde bolo ľudí viac a niekde menej. S protestnými akciami v Austrálii, v Británii, v Taliansku, vo Francúzsku av Nemecku sa to nedalo vôbec porovnať. Ale aj tak je to super, som rád, že sa ľudia dokázali aspoň trochu zmobilizovať, a aj keď ich bolo málo, tak aspoň prišli. Keď som ale videl, ako bol Václavák zaplnený kvôli Ukrajine, tak som stratil všetky ilúzie!

Takže vláda ľuďom 2 roky klame, ako keď tlačí, médiá sa predháňajú v naháňaní hrôzy o „smrteľnom víruse zabijaku“, a keď už to začalo vyzerať, že ten podvod ľudí „tak nejako nahrubo“ prekukli, tak sa zmenili kulisy, všetko sa natrelo na modro-žltú a ide sa znova rovnaké divadlo úplne od nuly.

Možno už polovica národa vie, že všetci doteraz klamali a vytierali si s národom českým svoje prozápadné riti, ale akonáhle sa jedná o vojnu na Ukrajine, zrazu všetci, ako mávnutím kúzelného prútika začali hovoriť pravdu. Nemali sme sa náhodou za tie 2 roky naučiť, že Pravda je presne na opačnej strane, než nám hovorí vláda a prehnitá mediálna žumpa? Asi NIE! Zrazu idú ľudia s vládou a médiami v rovnakom vlaku, dokonca sedia v rovnakom kupé a nie je im to divné!?!?!?!?!? No ty vole!!! Nie je nikomu ani trochu divné, že sa na manifestácii objaví medzi rečníkmi aj Fiala? Ľudí asi už nikdy nepochopia, že keď budú zajedno s vládou a s mainstreamom, tak by sa nad sebou mali veľa zamyslieť, pretože to je jednoznačný dôkaz, že zase niekomu zožrali návnadu, s navijakom, s rybárom, a ešte aj s jeho stoličkou. Miliónový chlievik, Fiala a Klus, tak to je pekne vypečená spoločnosť!

Ľudí sa z dvojročného podvodu menom Covid vôbec nepoučili a len čo sa dokázali odlepiť z jednej stoličky namazanej lepidlom, hneď si sadli na vedľajšiu stoličku, natretú rovnakým lepidlom, a ešte s napináčikmi, a to len preto, že je modro-žltá. Neuveriteľné a nepochopiteľné!!!

Tí, čo nepochopili Covid, potrestali sami seba a sú už pravdepodobne všetci dávno zapichnutí, a teda nemajú na to, aby pochopili Ukrajinu. Tam sa nedivím. Ale bohužiaľ ani veľa tých, ktorí ešte Covid ako tak intelektuálne zvládli a nedali sa zapichnúť, v prípade Ukrajiny úplne prepadli. Myslel by som si, že skúška menom Covid je ťažšia ako skúška Ukrajina! Ale zrejme mám stále ešte o ľuďoch príliš vysokú mienku.

Dopadlo to presne naopak. Ukrajina je pre drvivú väčšinu národa tak nepochopiteľná, že zahodili mozgy aj tí nezapichnutí a húfne sa prefarbujú a predbiehajú, kto vymyslí väčšiu stupiditu.

Médiá falšujú všetky videá a fotky z Ukrajiny a ľudia im to žerú, až majú hrče za ušami. Že sa pokojne vyhorené poschodové garáže z Bratislavy objavia ako fotka z Ukrajiny, že sa nám v správach predkladajú výbuchy zo Sýrie, Belehradu, z Indie, ale aj zábery z apokalyptických filmov a počítačových hier, ako dokument tej hrôzy na Ukrajine? Opäť, rovnako ako za Covidu, si prídu na svoje aj krízoví herci. Predtým za Covidu mali ležať na posteli a predstierať smrteľnú chorobu, dnes na sebe majú kilogram kečupu a predstierajú strašné zranenia najmä od ruských zbraní, ako inak. A debili im to opäť žerú!

Prečo si niekto nepoloží otázku, prečo tie médiá musia všetko falšovať? Keď tam tá hrôza naozaj existuje, tak prečo to jednoducho nenatočí? Ušetrili by si tým snáď veľa práce, alebo nie? Že by to bolo zase úplne inak?

 


Pôrodnica v Mariupole: ďalší fejk. Rusi vraj odstreľovali pôrodnicu, v ktorej bola normálna prevádzka! Skutočnosť je taká, že okná pri pôrodnici vymlátila tlaková vlna od ukrajinskej rakety. Následne do pôrodnice vnikli ukrajinské fašistické jednotky, vyhnali všetok personál a natočili tam veľmi „pôsobivé a emotívne“ zábery za pomoci krízových hercov. Následne sa tam zabývali, pretože si mysleli, že v pôrodnici budú lepšie chránené. Ruský vojak by nikdy za žiadnych okolností nestrieľal na pôrodnici, keby v nej boli civilné osoby!


Vysvedčenie z VDA – Vesmírnej Duchovnej Akadémie

Prebehlo ďalšie skúškové obdobie a vy všetci, ktorí ste akýmkoľvek spôsobom vyrievali podporu Ukrajine a smrť Putinovi, máte všetci za 5!!!

Lenivosť myslieť a pohodlnosť sa učiť plodí blbca!

Každý, kto si dal kamkoľvek ukrajinskú vlajku, tak v preklade oznamuje svojmu okoliu toto:

„Som nevzdelaný idiot a neviem o politike a dejinách vôbec nič. O nič sa nezaujímam a kým mi to mainstream nenaservíruje v televízii, tak ničomu neverím. Hoci som úplne tupé hovado, som tak arogantný, že sa musím ku všetkému hneď vyjadrovať, aby som prejavil príslušnosť k stádu rovnako tupých hovad! Nenávidieť Rusko je predsa tak lákavé, a tak moderné! Vojna proti Rusku je vlastne úplne v poriadku, pretože sme predsa liberáli! Ale aby nás tu ohrozoval ten neľudský diktátor Putin, tak to PRRR! Všetko má svoje medze!“

Všetci tí, ktorí teraz majú plnú hubu kecov okolo Ukrajiny, tak čítajte pozorne:

Toto zlo sa mohlo tak rozbujeť, pretože sa ľudia nechali preprogramovať západným liberalizmom, podľa ktorého je vraždenie ľudí v úplnom poriadku. Liberálom záleží len na tom, ktorých ľudí. Keď sa jedná o vraždenie Rusov, tak je to v poriadku! Ukrajina je (alebo skôr do minulého týždňa bola) najfašistickejšou krajinou na svete. Vedeli ste to? Kto nie, povedali vám to niekedy nejaké médiá? Búrilo OSN alebo akákoľvek iná podobne sprofanovaná organizácia, že je to hanebné a musí sa to zastaviť? Zatiaľ čo sú v iných krajinách trestne stíhaní tí, ktorí vydajú knihu A. Hitlera Mein Kampf, v tejto krajine bolo a je úplne štandardné hajlovať, nosiť nacistické symboly, používať zakázanú muníciu a beztrestne vraždiť a mučiť ľudí. Na území Ukrajiny sa nachádzali biolaboratóriá, ktoré vyrábali tie najhoršie biologické zbrane, aké kedy na tejto planéte existovali. Tých laboratórií tam bolo okolo 30! Všetky ich financovali rovnakí šmejdi, ktorí financovali celý Covid podvod, čiže Gates, Fauci, Drosten, Obama, Clintonovci, Bidenovci a pod. Pomocou týchto zbraní plánoval DS tento rok na jeseň vyvraždiť 70% ľudstva!!! Ale pozor! tam sa nevyvíjali také srandy, ako bola covidová chrípčička, toto už bolo natvrdo! Geneticky modifikované mikroorganizmy, ktoré sú smrteľné pre určité etnické skupiny čiže treba a najmä (!) pre Slovanov!

https://kresadlo.com/wp-content/uploads/2022/03/VID-20220311-WA0000.mp4

Už svojou polohou je k tomu Ukrajina strategicky najlepšie posadená, pekne hneď pri Rusku! Nechať Kapustnicu pri moci na Ukrajine ešte o chvíľu dlhšie, mohol sa spustiť proces, ktorý by naozaj mohol vyústil v biologický armagedon alebo jadrový konflikt. Tí idioti z DS nemajú čo stratiť, pretože sú už vlastne rovnako po smrti, takže im je to jedno, či so sebou vezmú ďalšie miliardy ľudí! To, čo sa teraz deje na Ukrajine, je zlé. Každá vojna je zlá. Lenže nebolo zvyšok a toto zlo sa muselo zastaviť za každú cenu, buď po dobrom alebo po zlom… Tá vojna, ktorá tam už 8 rokov zúri, sa musela zastaviť.

Napokon. Bolo načase! Ukrajinská armáda mohla hneď prvý deň zložiť zbrane a vzdať sa! Všetci vedeli veľmi dobre, na akom svinstve sa podieľa. Nemusel padnúť ani jeden výstrel a mohlo byť po všetkom. Rusko by v pokoji rozobralo na atómy celú armádu, odzbrojilo by Ukrajinu, pozatýkalo by fašistickú kyjevskú juntu a dostalo by sa im regulárneho súdneho procesu. Janukovič by sa vrátil do svojej funkcie a s podporou Rusov by sa pokúsil vyviesť Ukrajinu z toho ekonomického a spoločenského priesera, v ktorom sa teraz nachádza. Ale nie, vojnoví štváči toto riešenie nepodporujú, radšej posielajú na Ukrajinu zbrane, aby ten konflikt trval čo najdlhšie, a aby padlo čo najviac obetí na oboch stranách. Putin zasiahol presne včas. V štáboch nacistov sa našli detailné plány na obsadenie Krymu, spojené s vyvraždením všetkých tam žijúcich Rusov. Ukrajina plánovala odovzdať Sevastopoľský prístav Amikom, takže by Rusko prišlo o prístup k Čiernemu moru. NATO tiež chystalo zničujúci úder na Donbas, ktorým chceli vyriešiť ruský problém raz a navždy. Ruská armáda nemohla len tak vtrhnúť na územie Ukrajiny, pretože ukrajinské jednotky mali plán na vypustenie biologických zbraní hneď po prvých náznakoch napadnutia ruskými jednotkami. Takže Putin nechal najprv špeciálnymi jednotkami zaistiť biolaboratóriá (vrátane Černobyľa), aby nemohol personál ešte na poslednú chvíľu rozpútať armagedon. Akonáhle to bolo pod kontrolou, začala pozemná a vzdušná operácia presnými zbraňami tak, aby neutrpeli civilisti žiadne straty. Lenže tí zasraní fašisti šli po civilistoch zámerne sami, aby to potom všetko mohli hodiť na Rusov. Lenže to sa im nedarí, pretože Vládík všetko filmuje z dronov a zo satelitov a jedného dňa celý svet uvidí, kto odpálil akú raketu a kam ju poslal.

Fašistickí šmejdi využívajú civilné obyvateľstvo ako štít. Schovávajú sa v nemocniciach, v školách, v škôlkach, strieľajú civilistov pri pokuse opustiť mesto, bombardujú ústupové koridory pre odsun civilistov a pod. Rusi majú veľmi sťaženú pozíciu, pretože nechcú za žiadnu cenu ublížiť civilistom, a tak sa radšej nechávajú odstreľovať z obytných panelov vykonávajú denacifikáciu alternatívnymi metódami. Na strane Rusov bojujú Čečenskí statoční bojovníci, ktorí sú najlepší na svete práve v alternatívnom spôsobe vedenia boja. Na pomoc prišli aj Sýrske jednotky, ktoré splácajú Rusom dlh za oslobodenie Sýrie od DS.

To, čo sa momentálne nachádza na území Ukrajiny, je čisté zlo. Nemá to s Ukrajinou, ako takú, nič do činenia. Všetko je tam západom a tajnými službami umelo vytvorené. Ten, kto podporuje tento fašistický režim, je sám nebezpečný fašista a mal by byť súdený za svoje extrémistické postoje, ktoré v 21. storočí nemajú na Zemi čo pohľadať. Sem patrí celá vláda, všetky médiá a väčšina komerčných firiem, ktoré mávajú vlajkou, a pritom o tom nevedia vôbec nič.

Ľudí, zapamätajte si veľmi dobre, ktorí šmejdi sa postavili na stranu našej zločineckej bezvlády, ktorá robí všetko preto, aby nás čo najviac namočila do tohto konfliktu. Všetky firmy, ktoré sa ozdobili žlto-modrou vlajkou si zapíšte a raz príde deň zúčtovania. To oni sú totiž tou poslednou garnitúrou poskokov DS, ktorí budú vďaka svojej debilite slúžiť satanistickému pánovi aj zadarmo. Vrchné poschodia štruktúry DS sú už dávno zlikvidované, ale tieto najnižšie vrstvy blbcov, pôjdu západnú liberálnu politiku stále ďalej, kým ich nezastavíme. Takže rovnako, ako už nikdy nepôjdem do žiadnej reštaurácie, ani kaviarne, kde odo mňa chceli QR kód alebo náhubok, tak rovnako sa budem vyhýbať všetkým firmám, ktoré mávali ukrajinskou vlajkou alebo maľovali na pivné fľaše, ako niekto chčije na Putinovu hlavu!

Putin, týmto svojím súčasným počínaním, totiž oslobodzuje aj tú ich prozápadnú liberalistickú zadok! A oni namiesto vďačnosti posielajú na Ukrajinu zbrane, aby to oslobodenie trvalo dlhšie, a aby pri tom stihlo zahynúť ešte viac civilistov!

Červená armáda nás všetkých, celú Európu zachránila od nacizmu v roku 1945. Napriek tomu, že sa to väčšine vôbec nebude páčiť, tak nás zachránila aj v roku 1968 pred vpádom západnej junty na naše územie as tým spojeným drancovaním našej krajiny. Vďaka tomu sme si zachovali nezávislosť, vyspelý priemysel, bio potraviny, vlastnú vodu, a to až do politického prevratu roku 1989. Ešte jedna ďalšia generácia stihla vyrásť v pokojnom socializme, kým sa to všetko začalo srať. V roku 1989 sa bohužiaľ Sovietsky Zväz zmietal vo vlastných problémoch, a tak nám na pomoc prísť nemohol. Škoda! Vďaka tomu sme prišli úplne o všetko, stali sme sa lacnou vytunelovanou montovňou a popolnicou na západné p-otraviny, ktoré tam ani psy nežerú. Zostala nám len holá riť, a aj o tú sme práve teraz mohli prísť, keby Vladimír Vladimírovič nezakročil a nezlikvidoval ten zločinecký zlorad na Ukrajine.

Čo bude ďalej? Dobrá otázka! Ruská armáda dokončí očistu Ukrajiny tým, že zlikviduje celý zbrojný priemysel a obsadí Kyjev. To bude v podstate koniec takzvaného „konfliktu“. Ako sa potom Ruská federácia postaví k tým krajinám, ktoré jej svojím počínaním vyhlásili vojnu? Mimochodom, vďaka našej vláde, sme na zozname najväčších nepriateľov Ruska hneď hore! To bude ešte zaujímavé. Možno by to mohla byť výborná zámienka zosadiť všetky európske vlády oficiálne a legitímne a tým konečne nastoliť šmahom Gesaru aj v celej Európe. Mimochodom, vedeli ste, že na oslobodených územiach Ukrajiny sa vyhlasuje rovno už aj Gesara?

V uliciach Viedne sú na dennom poriadku ruské vojenské kolóny, Nemecko nechalo od víkendu vypnúť dopravné web kamery, aby sa ovce nevyplašili príliš veľkými pohybmi vojenskej techniky. Covid teraz dostávajú aj politici u nás, v Poľsku a na Slovensku, čo je krásnym dôkazom, že čistky prebiehajú plošne všade. Smerujeme k nádherným hviezdnym zajtrajškom a kazí to len ako vždy tupé blbé ovce, ktoré velebia zločincov a nenávidia osloboditeľa.

Zaslouží si tito idioti vůbec zachraňovat? Bohužel to jinak nejde a musí být zachráněni, ať se jim to líbí nebo ne. Ale je to proti zdravému rozumu, co?

Vláda tu vykrikuje nejaké táraniny, že kto bude schvaľovať vojnu na Ukrajine, tak je zločinec. Tak mám pre vás radu: chyťte sa vy debili za ruky, postavte sa pekne do radu pred zrkadlo a uvidíte jedného zločinca vedľa druhého! Keď ste sa ujali tých vašich politických kresiel alebo skôr korýt, tak ste ako prvá vec vo funkcii, mali odsúdiť vojnu na východnej Ukrajine. Neurobili ste to? Tak ste v prdeli! Tým ste totiž podporovali a schvaľovali vojnu NATO na východnej Ukrajine proti bezbrannému civilnému obyvateľstvu a môžete sa navzájom odsúdiť, dať si jeden druhému klepetá a nechať sa ubytovať na Ruzyni do doby, než si pre vás prídu vojská Aliancie s poukazom na veľmi dlhú dovolenku na Kube. !

Lenže ono je to inak, čo? Vy sa bojíte, až z toho máte kropaje studeného potu na čele! No, ono je prečo sa báť! Akonáhle medveď raz opustil brloh, tak sa asi len tak nezastaví, a vy to viete! Jeden západný (výnimočne šikovný) politik vyhlásil, že pozná 10 spôsobov, ako vylákať medveďa z lesa von, ale ani jeden, ako ho tam dostať späť. Putin v nasledujúcich dňoch a týždňoch nakope celému západu zadok, a tak dostanú kopanec aj tí, ktorí sú v tých ritiach hlboko zabývaní! Preto je to kvičenie také hlasné!

A keby sa niekto chcel vyhovárať, že o besnení nacistických živlov na Ukrajine nevedel, tak predkladám výber zo svetovej tlače! Bolo to všade a všetci o tom vedeli! A prečo teda nikto nič neurobil? Pretože sa vraždili „len“ Rusi!

A pre odľahčenie zvieratko nakoniec:

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: kresadlo.com/anatomie-konfliktu; 16.03.2022

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply