Blaha na Pellegriniho verejne reagovať nebude. Liberálnym médiám odpovedal kanadským žartíkom.

· Čas čítania: 2 min.
foto: TASR

Včera 16.mája sme priniesli informáciu o tom, že počas zasadania eurovýboru premiér Pellegrini ostro skritizoval postoje svojho straníckeho kolegu, poslanca Ľuboša Blahu a odporúčil mu zváženie svojej funkcie.

Predseda eurovýboru Ľ. Blaha sa pre našu redakciu vyjadril nasledovne:

„Rešpektujem jeho názor. Nemusíme sa vo všetkom zhodnúť, žijeme v spoločnosti, ktorá sa pýši tým, aká je demokratická, čiže rôznosť názorov je v poriadku. Svoje ľavicové radikálne postoje zastávam celý život a meniť to nebudem kvôli žiadnej funkcii“. 

Na svojej facebookovej stránke sa pre média hlavného prúdu vyjadril malým kanadským žartíkom, a využil tak priestor pre propagáciu svojích kníh, keďže mu poskytli ideálnu platformu.

foto: FB

Poslanec Blaha je autorom viacerých titulov. Spomenieme napríklad jeho najnovšiu publikáciu „100 najlepších statusov Ľuboša Blahu (2019)), v ktorej sa vyjadruje k aktuálnym udalostiam doma i vo svete.

Slniečkam, ktoré sa vytešujú, posielam široký úsmev a ďakujem im za reklamu: “ uviedol.

zdroj: redakciazemavek

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár