Britský majiteľ pohrebníctva: „Úmrtia prudko stúpli až po začatí očkovania“

Foto: Shutterstock

Britský majiteľ pohrebného ústavu John O’Looney prezradil tvorcovi a filmovému producentovi Robinovi Monottimu, ako prežíval túto „vymyslenú pandémiu“. „Úmrtnosť bola na bežných úrovniach a dokonca bola mierne nižšia, než v roku 2019,“ napísal v odkaze na Telegrame. Okolo vianoc „neumieral skoro nik“.

Podľa O’Looneyho mnohí jeho kolegovia okolo Vianoc vypínali svoje chladničky, lebo „nikto neumieral“.

„S očkovaním sme tu (vo Veľkej Británii) začali 6. januára a nato takmer okamžite prudko stúpli počty úmrtí. Za tých 15 rokov, čo som majiteľom pohrebného ústavu, som takú vysokú úmrtnosť nikdy nezažil.“

Nasledujúci odkaz zverejnil na YouTube pod videom o korone.

Dostal 300 lajkov, no potom mu účet na YouTube bez varovania zmazali, kvôli údajnému porušeniu pravidiel. O’Looney, ktorý žije v meste Milton Keynes, sa postaral o titulky v novinách aj na začiatku „koronapandémie“. Vtedy varoval, že telá nebožtíkov by mohli zostávať v nemocniciach, lebo kvôli lockdownu si najbližší príbuzní nemôžu dovoliť pohreb či kremáciu.

Pre BBC povedal, že všetka pozornosť sa venovala zvyšovaniu chladiarenských kapacít v márniciach, no nikto sa nezamýšľal nad ľuďmi, ktorí z dôvodu finančných ťažkostí nemohli pohreb zariadiť.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: britsky-majitel-pohrebnictva-umrtia-prudko-stupli-az-po-zacati-ockovania; 16.08.2021; badatel.net

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply