Buďme zdraví a silní, iná možnosť nie je

· Čas čítania: 5 min.
Str. 118 BUĎME ZDRAVÍ A SILNÍ, INÁ MOŽNOSŤ NIE JE

V roku 1948 napísal George Orwell víziu, ktorá sa dnes stáva realitou. Niektorými ezoterikmi sľubované previbrovanie z 3D do 5D neprišlo a neprišli ani láskyplní Plejádčania, no namiesto toho tu máme dobu „covidovú“.

Orwell v románe 1984 spomína nepriateľa štátu, odpadlíka, ktorý hanobil Veľkého brata, odsudzoval diktatúru strany, žiadal uzavrieť mier s Euráziou, obhajoval slobodu slova, prejavu, myslenia a zhromažďovania – a odsúdili ho na smrť. Spomínal ideopolíciu, ministerstvo pravdy, týždeň nenávisti, newspeak typu vojna je mier, sloboda otroctvo a nevedomosť je sila. Orwell to predpovedal na rok 2050, ale globalisti predbehli dobu o 30 rokov.

„Dnes žije na tomto svete 6,8 miliardy ľudí, čoskoro ich môže byť 9 miliárd. Ak s pomocou nových očkovacích látok, zdravotnej starostlivosti a reprodukčnej medicíny odvedieme dobrú prácu, môžeme toto číslo znížiť o 10 – 15 %.“ Je to neuveriteľné, ale toto povedal Bill Gates 18. februára 2010 na konferencii TED v Long Beach. „To nie je možné, to musí byť vytrhnuté z kontextu,“ povedia si mnohí.

Na Wikipédii sa dočítame, že Gates sa postupne vzdáva svojich manažérskych funkcií a venuje sa charite. Nie je to však z nejakých ekohumanistických dôvodov, ako by sa snáď na prvý pohľad mohlo zdať. Na Zemi sú stále obrovské neosídlené plochy, planéta uživí aj viac obyvateľov, ide o to, aby ostalo viac pre tzv. elitu a menší počet otrockej masy ľudí, ktorá sa bude lepšie ovládať. Michael Morris v (zatiaľ) voľne dostupnej knihe Čo nesmiete vedieť z roku 2012, píše, že Bill Gates a David Rockefeller už mnoho rokov investujú zo svojich nadácií do výskumu sterilizácie. Stále dookola otvorene prehlasujú, že časť obyvateľstva musí zmiznúť. Avšak ako prinútiť ľudí k tomu, aby sa dobrovoľne dali naočkovať škodlivými látkami? Celkom jednoducho: o tom, že po očkovaní budú neplodní alebo ich to dokonca zabije, sa im nepovie. Naopak, vysvetlí sa im, že vakcína slúži iba na ich dobro a záchranu!

Na to, aby sami dobrovoľne bežali k lekárovi a prosili o očkovanie, treba len dáke hroziace nebezpečenstvo, niečo, čo by nezasvätených dostatočne vystrašilo. Ale čo môže byť takýmto nebezpečenstvom? V roku 2021 už vieme čo. U mnohých to vyvolá len letmý úsmev, niečo také predsa nie je v dnešnej humanistickej dobe možné, zabúdajú, že existujú pokryteckí jedinci bez svedomia, citov, morálnych zábran, aj keď sa navonok zakrývajú humanizmom a charitou. A čo osudy miliónov žien a dievčat, ktoré budú žiť v ťažkej traume, lebo nebudú môcť mať deti? A pre ženu je to veľká bolesť.

Liberálny ekofašista si povie: príroda a planéta si vydýchne, treba znížiť populáciu ľudí! Pamätný bol výrok analytika z prezidentskej kancelárie Libora Meliorisa na adresu najlepšieho priateľa človeka, že psy smrdia, brešú, obťažujú a majú uhlíkovú stopu ako SUV… Melioris zabodoval aj ďalším názorom na zvýšenie daní či zverejnenou fotografiou, ktorou humorne vyzýva na zjedenie bohatých ľudí. Psychopati, ktorých máme aj v našej politike, nemajú pocit, že robia niečo nesprávne, myslia si, že im patrí svet aj zvyšok ľudstva.

Už skôr sa prof. Dennis L. Meadows, autor analýzy Medze rastu, v roku 1972 nechal počuť, že ak ľudstvo dosiahne v roku 2030 počeť 11 miliárd, príroda zasiahne a zníži počet obyvateľov na prijateľnú mieru. Sú však iní, ktorí nechcú čakať na zásah prírody, spomína Viktor Farkas v knihe Neviditeľné fronty. A to ešte v roku 2009, keď kniha vyšla, nepoznal vyjadrenia vakcinačného despotu – „filantropa“ Gatesa a jeho plány na elimináciu svetovej populácie vakcínami. Farkas spomína aj Dr. Erica R. Pianka, zakladateľa Sea Shepherd Conservation Society, ktorý na jar 2006 pred Academy of Science údajne navrhol vyhubiť 90 % populácie vírusom eboly. Sám by si zvolil radšej ebolu ako AIDS, lebo je rýchlejšia.

Zrejme už ani chemtrails a 5G siete nie sú dostatočne rýchle. Autor tu objasňuje mnohé skutočnosti, ktoré sa diali a dejú aj dnes a boli naplánované dlho dopredu. Populácia sa má zredukovať aj drastickým znížením životnej úrovne, zvyšovaním cien potravín, stlačením ľudí pod existenčné minimum, zbavením strednej vrstvy majetku, a tak jej nezávislosti. Spomína aj choriogonadotropín, ktorý obsahovali vakcíny proti tetanu vedúce k potratom. Očkovali ňou milióny dievčat a žien v Nikarague, Mexiku a Filipínach v 90. rokoch minulého storočia. Nórska vláda investovala do vývoja očkovacej látky proti tetanu spôsobujúcej potraty 41 miliónov dolárov, spomína Farkas. Taká je pravá tvár západného humanizmu a transatlantických hodnôt.

Mnoho ľudí sa bráni prijať tieto fakty, bráni im v tom morálka; vidiac Bohom vyvolené elity svojou optikou nechápu, že žiadnu morálku ani empatiu nemajú. Dr. Richard Day z Rockefellerom sponzorovanej Organizácie pre plánované rodičovstvo ešte v roku 1969 povedal, že nezamestnanosť a masová migrácia rozložia konzervatívne spoločenstvá a zbavia ich koreňov, príčinou bude otvorenie hraníc, s cudzincami sa bude zaobchádzať lepšie ako s domácimi, národy sa budú musieť zbaviť svojho jazyka a tradícií a rozpustia sa v kultúrne nediferencovanej kaši. Morálny chaos a drogy vytvoria v mestách atmosféru džungle. Dnes môžeme vidieť, že politici – vrátane našich, pracujú na tomto globalistickom pláne.

Na to, aby sa človek zmieril so zhoršenou situáciou a totálnou kontrolou, treba mu najprv nahnať strach. Kto sa trasie strachom, má dosť starostí sám so sebou. Aj keď sa s vtáčou chrípkou veľmi snažili vyvolať strach a paniku, nepodarilo sa im to. Slovami prof. Borwina Bandelova z Univerzity v Göttingene, pandémia spúšťa pradávne mechanizmy strachu, pretože je vnímaná ako biblická rana (boží trest). Svetová zdravotnícka organizácia v novembri 2004 prehlásila, že treba počítať so 7 miliónmi mŕtvych.

Farkas v knihe Nemilosrdná moc spomína, ako International Advisory Council predpovedal 142 miliónov obetí H5N1, ale do 13. februára 2006 zomrelo celosvetovo (len) 91 osôb. Pandémia sa mediálne nafukovala a diskutovalo sa o povinnom očkovaní. Bublina vtedy spľasla. Na vtáčiu chrípku (vtáčí mor) hynuli podvyživené a staré zvieratá. Zvieratá vo veľkom likvidovali, pretože majiteľ dostal náhradu na hornej hranici tržnej ceny. Spolupráca s veterinármi zaručovala potrebnú diagnostiku H5N1 vždy, keď ich tržná cena poklesla. Ľudí, ktorí mali smolu, symptómy chrípky a padli do rúk lovcom H5N1, zabili chemoterapiou, ktorá mala zabrániť neexistujúcemu vírusu. A izolovaní v plastovom stane, obklopení šialencami v skafandroch zomreli v panickej hrôze na zlyhanie orgánov.

Strach a chaos používajú mocní odjakživa na ovládanie a zdecimovanie ľudstva. Ak sa nepodarí vyprovokovať vojnu, pretože už ich bolo dosť a bežní ľudia si prajú mier, na rad prichádza iná cesta – eugenika filantropov. Ľudia majú strach, boja sa Covid-19, boja sa ísť von, na druhej strane sa boja prijať fakty; z lenivosti, pohodlnosti a nezáujmu si realitu prikrášľujú. Ustrašený slovenský národ sa predbieha v dlhých radoch na zaštepenie….pokračovanie

AUTOR: Vladimír Líška

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár