Bývalý slovenský premiér prišiel v aute SUV po chodníku pre peších a narušil prejav Roberta Fica! 

Medzitým na ostrov Lampedusa v Taliansku dorazilo 5 000 migrantov z Afriky za jediný deň na 112 motorových člnoch! Utekajú vraj z Mali az Nigeru, kde hrozí vypuknutie vojny ECOWAS! A republikánsky senátor vyzval rodičov, aby so svojimi deťmi okamžite utiekli z Kalifornie!

Slovensko sa začína veľmi podobať Ukrajine, minimálne kultúrnemu folklóru medzi ukrajinskými politikmi, ktorí sa často uchyľujú k bitkám a k strkaniciam vo Vrchnej Rade, teda v kyjevskom parlamente. Po stredajšom incidente v Bratislave pred Úradom vlády je už jasné, že ukrajinské politické maniere dorazili aj na Slovensko. Bývalý premiér Igor Matovič totiž narušil predvolebný míting SMERu a prejav Roberta Fica.

Matovič porušil dopravné predpisy a po chodníku pre peších vyrazil v aute s amplikónmi na míting SMERu, aby ho prehlušil a prekričal. Po chodníku prešiel v aute asi približne 130 metrov a zastavil priamo pred miestom konania mítingu, kde mal práve prejav Robert Fico. Matovič mal na SUV pickupe značky Ford Ranger na korbe namontované amplióny a z auta začal obviňovať vedenie SMERu, že sú mafiáni a bastardi. Nakoniec sa pobil s Robertom Kaliňákom, bývalým ministrom vnútra v bývalej Ficovej vláde.

Podľa Matoviča to je vraj SMER, ktorý môže za súčasnú nelegálnu migráciu, ale nikomu nebol schopný vysvetliť, ako na to prišiel. Migrácia na Slovensko je spôsobená rozhodnutím súčasnej vlády, že bude migrantom poskytovať povolenie na pobyt, Robert Fico nie je pri moci na Slovensku už 5 rokov. Za vlády Roberta Fica sa migranti Slovensku vyhýbali, v roku 2015 počas migračnej krízy sa migranti v Maďarsku stáčali smerom na Rakúsko, pretože Slovensko migrantov neprijímalo. Nižšie sú fotografie z Bratislavy znázorňujúce, kadiaľ Igor Matovič išiel, aby sa dostal do parčíka pred Úradom vlády.

Po páde vlády Eduarda Hegera koncom minulého roka, keď hlavnú úlohu získala prezidentka Zuzana Čaputová, tak na Slovensko začali prúdiť migranti, pretože sa medzi nimi rozkríklo, že Slovensko ako jediná krajina v EÚ začala vydávať povolenie na pobyt na 90 dní, tzv. malý Schengenský dekrét. Ten síce platí krátku dobu, ale to stačí bohato na presun migrantov už legálnou cestou ďalej na západ, hlavne do Nemecka.

Záhada alebo vlastizrada? Prečo slovenské orgány nechcú zaviesť kontroly na maďarských hraniciach kvôli migrantom?

Zatiaľ čo strana SMER Roberta Fica sa v posledných dňoch usiluje o zavedenie hraničných kontrol na hranici s Maďarskom, policajné orgány Slovenska to odmietajú, že vraj na to nemajú dostatočné kapacity, a že vraj takéto opatrenie nie je funkčným riešením. Ani v stredu večer 13. 09. 2023 nebola na slovenských priechodoch s Maďarskom ani stopa po slovenských pohraničníkoch alebo polícii.

Výrok slovenského Ministerstva vnútra o tom, že kontrola hraníc proti migrantom nie je funkčným riešením, sa objavil už 5. septembra na ich webe, ktorý je ale v ostrom rozpore s iným opatrením z minulosti. Ministerstvo vnútra SR totiž 8. mája tohto roku obnovilo hraničné kontroly so všetkými okolitými krajinami, a to kvôli konaniu bezpečnostnej konferencie GlobSec, ktorú organizovali zložky napojené na americké ministerstvo zahraničia a išlo o jednu z najväčších konferencií systému Pax Americana v Strednej Európe.

Porovnanie dvoch rozhodnutí ministerstva vnútra SR k rovnakej veci: Vľavo uzavretie hraníc kvôli GlobSec konferencii v máji tohto roku, vpravo odmietnutie uzavretia hraníc kvôli migrantom v septembri tohto roku. FOTO: CasusBelliLive

Takže kvôli konferencii nebol problém uzavrieť slovenské hranice a znovu zaviesť kontroly na hraniciach. Ale v prípade migrantov prúdiacich z Maďarska je to zrazu zo záhadných dôvodov problémom. Vnútro nechce túto migráciu zjavne zastavovať, nechce alebo nesmie. Vzhľadom na to, čo sa odohráva v týchto hodinách na talianskom ostrove Lampedusa, je možné povedať, že Európu koncom septembra a práve vo chvíli, keď 30. septembra budú na Slovensku voľby, čaká obrovská migračná vlna afrických migrantov.

Ako priniesli v stredu informáciu talianske médiá, za jediný deň na celkom 112 motorových člnoch priplávalo na Lampeduse neuveriteľných 5 000 migrantov z rovníkovej Afriky z oblasti Sahelu. Podľa ich slov utekajú z Mali, z Nigeru a Burkiny Faso, kde sa schyľuje k vojne s krajinami ECOWAS, ktoré zhromažďujú vojská na útok na Niger. Na severe Mali začali v stredu na vládne jednotky útočiť teroristi z al-Kájdy napojené na francúzske velenie, čo potvrdzuje francúzština, ktorou sa členovia al-Kájdy medzi sebou dohovárajú cez vysielačky. Elyzejský palác sa tak podľa všetkého rozhodol, že pomocou teroristov destabilizuje Mali, aby jej armáda nemohla prísť na pomoc Nigeru po začatí operácie ECOWAS.

Mali totiž sľúbila Nigeru vojenskú pomoc, pokiaľ bude napadnutý krajinami ECOWAS. Pokiaľ ale armáda Mali bude mať na severe svojej krajiny problémy s teroristami, nebude môcť Nigeru poslať svojich vojakov, bude ich potrebovať doma na severe. Z týchto oblastí ale už skoro mesiac utekajú migranti a prví z nich dnes po 2 týždňoch cesty zo severu Mali dorazili na člnoch na ostrov Lampeduse. Hrozba vojny krajín ECOWAS o Niger, v ktorom došlo k prevratu 26. júla tohto roku, povedie k obrovskej migračnej vlne do Európy. No, a už je to tu, prvých 5 tisíc migrantov z Mali az Nigeru dorazilo na Lampeduse práve v stredu. Je to dokonale symbiotický proces.

Francúzsko sa pokúša oslabiť Niger a jeho spojencov tým, že pomocou Al-Káidy ( divízia americkej CIA a izraelského Mosadu pre zvláštne operácie v islamskom priestore ) destabilizuje časti Mali, aby malijská armáda mala plné ruky práce doma a nemohla prísť Nigeru na pomoc v plánovanej a Francúzmi riadenej invázii krajín ECOWAS do Nigeru. A vedľajším prejavom tohto procesu je naštartovanie migrácie do Európy, čo vyhovuje pre zmenu Londýnskym kanceláriám.

 

Drag Queen agenda v Kalifornii- Muž prezlečený za princeznú a chlapec prezlečený za modelku

Kalifornia je prvým štátom v USA, ktorý schválil zákon na odoberanie detí z rodín, pokiaľ rodičia bránia deťom v prešití svojho pohlavia, pre ktoré sa rozhodli v škole po hodinách transgender náuky.

A to v rámci procesu Euroafriky a kalergiovského procesu The Great Replacement, teda veľkej výmeny populácie Európy za africký a subsaharský genóm. Medzitým biely muž a biela žena stratia rolu rodiča a ich dieťa bude indoktrinované k deviácii a potom prešité na opačné pohlavie, aby sa nemohlo množiť. Prvý americký štát v USA práve prijal drakonický zákon, ktorý tento proces uzákoňuje. Americký denník The Federalist o tom napísal 1 ] nasledujúcu správu:

Kalifornský zákonodarný zbor minulý piatok schválil návrh zákona, ktorý hrozí rodičom stratou starostlivosti o deti, pokiaľ spochybní údajnú túžbu svojho dieťaťa podstúpiť znetvorujúcu hormonálnu liečbu alebo operáciu, aby vyzeralo viac ako opačné pohlavie. Zákon 957 bol pôvodne navrhnutý tak, aby súdy v prípadoch starostlivosti o dieťa museli zvažovať, či rodičia „potvrdzujú“, že dieťa je transgender. Neskôr v júni bol zákon pozmenený tak, aby vyhlásil rodičov, ktorí nie sú považovaní za dostatočne „potvrdzujúcich“, za zodpovedných za zneužívanie dieťaťa.

Republikánsky senátor Scott Wilk kvôli novele odporučil rodičom „utiecť“ zo štátu. „V minulosti, keď sme viedli tieto diskusie a videl som, ako rodičovské práva atrofujú, som ľudí povzbudzoval, aby bojovali ďalej,“ povedal Wilk v júni. „Zmenil som na to názor,“ dodal Wilk. „Akmilujete svoje deti, musíte z Kalifornie utiecť. Musíte utiecť.” Wilk vyhlásil, že na konci svojho funkčného obdobia štát sám opustí.

Susannah Luthi Taylorová, korešpondentka Washington Free Beacon v Kalifornii, upozornila na nejednoznačné znenie zákona, ktoré otvára priestor na široký výklad. „Kalifornský návrh zákona nedefinuje ‚potvrdenie‘, takže nie je jasné, či bude rodič povinný podporiť prianie dieťaťa spoločensky prejsť alebo podstúpiť lekársku liečbu zmeny pohlavia,“ napísala Taylorová. Návrh zákona tiež nerozlišuje na základe veku dieťaťa alebo jeho duševného zdravia.“ Legislatíva teraz mieri na stôl guvernéra Gavina Newsoma, ktorý by ju mal podpísať. Najnovší kalifornský zákon o transgenderizme nasleduje po kaskáde vládou vedených útokov na práva rodičov na výchovu svojich detí, vrátane práva spochybňovať túžbu dieťaťa predstierať opačné pohlavie.

Biela rodina čelí konceptuálnej genocíde

Proces Veľkej výmeny je programom sionistickej globalizácie na elimináciu bielej rasy, ktorá vychádza z priamej línie Nephilim a ide o nepoddajnú a bojovú rasu, ktorá najviac ohrozuje ambície progos na ukotvenie svetovej vlády. Nedá sa totiž ukotviť svetovládu nad slobodomyseľnými ľuďmi. Treba im slobodnú myseľ a vôľu vymazať.

Napr. chemicky na 5. priorite pomocou znetvorujúcich vakcín, ktoré pod zámienkou vedľajšieho účinku človeku vymažú či poškodia rozhodovacie centrum v mozgu a slobodnú vôľu, rovnako tak riadiaci modul „fight/flight“ v hypotalame, ktorý určuje, či ste bojovník alebo utečenec, resp. slobodný alebo otrok. Lenže chemická deviácia človeka nie je príliš spoľahlivá, telo má mnoho obranných mechanizmov, ktoré sa bránia jedom a vakcinačným svinstvám prirodzene, takže to nemá veľmi veľký efekt.

Čo však má obrovský efekt, to je zmena eugenického žiarenia na populáciu vplyvom médií, školskej výchovy a sociálneho remodelingu. Prečo globalisti presadzujú do médií deviantov najhroznejšieho charakteru a tlačia ich pred očí malých detí dokonca aj v škôlkach? Prečo? Pretože nepriateľ sa snaží o rozbitie modelu Svätej Trojice , teda muža, ženy a ich plodu, dieťaťa. Svätá Trojica je odvodená od fyzikálneho modelu Téza – Antitéza -> Syntéza . Muž je téza, žena je anti-téza a ich dieťa je syntézou, teda splynutím opakov muža a ženy v jeden harmonický celok syntézy dvoch antagonistov. Globalistický nepriateľ sa snaží tento princíp zničiť, zlikvidovať, pretože zničením archetypu Svätej Trojice dôjde k vymretiu a zániku bielej rasy.

Likvidácia archetypu Svätej Trojice je útokom na genóm bielej rasy

Už dúfam chápete, prečo je médiami indukovaná nenávisť k bielej rase, prečo ju nazývajú „toxickou“ a prečo chcú rodinám v Kalifornii odoberať deti, ak sa zistí, že rodič nechce dieťa vystaviť eugenickému žiareniu deviácie v škole, do ktorej dieťa chodí a tá škola ide na deťoch indoktrinačnú homo/trans/non-bin agendu. Takto zničená rasa sa rozdrví a postupne zanikne a stratí svoje charakterové a dominantné rysy, ktoré v uplynulých storočiach viedli k ukotveniu bielej rasy na vrchole svetových civilizácií a najvyššieho technologického a sociálneho rozvoja. Práve preto Londýnske kancelárie spustili proces Veľkej výmeny v Európe na báze 1. a 5. priority, teda svetonázorovo-vzdelávacej a chemicko-biologickej.

Transgender dieťa hlása v USA svojim rovesníkom, že potrebujú nových rodičov

 

Indukcia subsaharskej rasy do bielej Európy a súčasne degeneratívny rozpad a útok proti bielej rase povedie k výmene európskeho obyvateľstva za africké, ktoré sa postupne zmiešajú so zvyškami bielej rasy. A keď tomu budú rodičia detí brániť, režim im deti zoberie a dá ich do výchovy deviantnému páru, ktorý dieťa prevychová na rovnako neplodného jedinca, buď druhé pohlavie, alebo non-binára. Toto je v podstate forma tichej a plazivej genocídy bielej rasy. Ten proces pritom prichádza z Ameriky, z krajiny slobody, zatiaľ čo tomuto procesu sa bránia práve krajiny ako Rusko alebo Čína. Zrazu je všetko obrátene ako v minulosti. Emigruje sa do Ruska namiesto do USA. Sloboda je postupne viac na východe ako na západe. Mier je vojna a sloboda je otroctvo. Všetko je naopak.

Takže hrozba vojny v Afrike štartuje migráciu, ktorá mieri do Európy a transformuje Európu na Euroafriku. A keď to na Slovensku chce niekto zastaviť, vnútro povie, že to nie je funkčné riešenie. Nie je jednoducho dovolené ten proces blokovať a brzdiť. Do Európy mieria migranti a slovenský government nevie, resp. nechce zavrieť pre migráciu hranice. Skupinky migrantov kempujú v Bratislave na staniciach, každý deň prichádzajú ďalšie. Prezidentka mlčí, alebo obviňuje Fica, pretože Fico vraj môže za všetko, aj za zlé počasie. To je jediná reakcia na migračnú vlnu. Sórošov rukopis je teda v procesoch na Slovensku nespochybniteľný. A to znamená, že migrácia bude!

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj:

(1) Oh, live? Oh, no! Bývalý slovenský premiér přijel v autě SUV po chodníku pro pěší a narušil projev Roberta Fica! Matovič se potom porval s Kaliňákem! Mezitím na ostrov Lampedusa v Itálii dorazilo 5 000 migrantů z Afriky za jediný den na 112 motorových člunech! Utíkají prý z Mali a z Nigeru, kde hrozí vypuknutí války ECOWAS! A republikánský senátor vyzval rodiče, aby se svými dětmi okamžitě uprchli z Kalifornie!; aeronet.news; 13.9.2023

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár

x

Dostávajte upozornenia na výber najlepších článkov priamo do vašej e-mailovej schránky.