Články Currently viewing the category: "Časopis"

Pred niekoľkými týždňami sme zažili pokus o odvolanie ministerky kultúry Ľubice Laššákovej. Dôvod? Dovolila si z verejných zdrojov nepodporiť také „neskutočne hodnotné kultúrne podujatie“ ako je Dúhový pride.   Článok pokračuje pod reklamou. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Paradoxne, LGBTI aktivisti sa…(Read More)

Bol islam vytvorený na rozdrobenie Slovanov? Je to určite háklivá otázka, ale položme si ju. Pretože islam bol päť storočí príčinou genocídy Slovanov na Balkáne, v Rusku, ale aj na našom území. Neskôr sa spolčil s Hitlerom, potom s Američanmi počas vojen…(Read More)

Loby prívržencov LGBTI sa neustále stupňuje. Prezentujú sa ako znevýhodnená, častokrát dokonca utláčaná skupina obyvateľstva, vyžadujú si osobitý rešpekt i uznanie ako samostatná menšina. Majú však na to nárok?   Článok pokračuje pod reklamou. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Pojem men…(Read More)

ZEM A VEK

OBCHODNA 53       BRATISLAVA SEDLARSKA 3        BRATISLAVA STEFANIKOVA 47  BRATISLAVA STAROMESTSKA 3            BRATISLAVA LAURINSKA           BRATISLAVA PLYNARENSKA 1  BRATISLAVA OBCHODNA 11       BRATISLAVA STEFANIKOVA 26  BRATISLAVA SANCOVA 10          BRATISLAVA JESENSKEHO 2/HVIEZ.NAM.     BRATISLAVA KARADZICOVA 8  BRATISLAVA Vysoka 2        BRATISLAVA HVIEZDOSLAVOVO NAM.24     BRATISLAVA KOLLAROVO NAM. 18     BRATISLAVA ROMANOVA/JANTAROVA CES.30       BRATISLAVA OVSISTE 7    BRATISLAVA SUSTEKOVA 8…(Read More)