DEBAKEL MAZUREK – BENČÍK 10 : 1

· Čas čítania: 2 min.
foto: koláž

Na základe mimoriadnej pozornosti a umelej PR, ktoré dostal žalostne známy ružomberský dôchodca by sa mohlo zdať, že prekoná hranicu minimálne 50.000, ak nie 100 000 preferenčných hlasov. Ján Benčík, ktorému dávali od roku 2013 priestor takmer všetky médiá mainstreamu za špicľovanie a nahlasovanie ľudí, oslavne ho „honorovali“ cenami ako Novinár roka, Biela vrana či Občan Európy však úplne pohorel. Svoj preferenčný hlas mu dalo len zopár tisíciek voličov. Benčík údajne smeroval do parlamentu kvôli tomu, aby Mazurekovi dokázal, že jeho meno a úsilie údávať má oveľa väčšiu váhu a zmysel. problém je, že podivným spôsobom odsúdený Mazurek Benčíka zdolal vo viac ako 10-násobnom pomere. Mazurek získal 65 921 preferenčných hlasov, zatiaľ čo Benčíka krúžkovalo len 6 492 ľudí. Tento debakel bude celé volebné obdobie groteskným tieňom nad Benčíkovou lavicou v rovnakej miestnosti Národnej rady, v akej bude sedieť Mazurek a Kotlebovci, ktorých kolega udával. To všetko pre to, aby si získal sympatie a šesť a pol tisíca ľudí, no získal opovrhnutie obrovskou časťou Slovenska. Čo konštruktívne reálne prinesie človek 8 rokov živený nenávisťou a chorobným špicľovaním bude asi veľmi pozorne sledovanou kuriozitou dejín parlamentu SR.

Zdroj: volbysr.sk

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=“http://bit.ly/podporit-zemavek“ target=“_blank“ color=“red“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár