Denník N – štvavé neobjektívne médium – kto za ním stojí?

Denník N je štvavé provládne médium, ktoré nepravdivými výrokmi útočí na alternatívne médiá. Je to pre nich vážna konkurencia v mediálnom priestore? A je to jeden zo spôsobov ako im znížiť rating a poškodiť dobré meno?

Alternatíva na rozdiel od Denníka N prináša objektívne a vyvážené spravodajstvo s príslušnou dávkou kritiky. To sa dnes nesmie? Žijeme dobu, kedy je iný názor ako provládny považovaný za neželateľný a politici, novinári, občania sú za svoje názory rôznym spôsobom postihovaní súčasnými predstaviteľmi moci a „provládnou siedmou veľmocou“. Produkt Denník N je odštiepencom od ďalšieho štvavého neobjektívneho denníka SME. Všetci spomenutí protagonisti patria k NAŠIM – teda k VAŠIM. Takto ich pomenúva aj Nadácia otvorenej spoločnosti.

Pozrime sa teda na niektorých predstaviteľov Denníka N:

Lukáš Fila – šéf vydavateľstva, hrdo sa pýšiaci novinárskou cenou Nadácie otvorenej spoločnosti. Udeľovanie cien novinárom je iste dobrá vec. Otázkou však je, či ju dostanú novinári píšuci objektívne, pravdivo, faktograficky s vysokou výpovednou hodnotou. Namieste sú tiež kritické články v prípade potreby poukázať na nešváry v spoločnosti. Potom je cena namieste lebo posúva spoločnosť a vedomie občanov k informovanosti, ktorá je založená na ich dobrovoľnom pozitívnom prijatí a nie na základe účelového masírovania mozgov skupinou médií, ktoré majú za cieľ orientovať spoločenské vedomie smerom k tým NAŠIM!!!

Denník N veľmi cudne okomentoval udalosť, že prezidentka Čaputová dostala od NAŠICH cenu amerického tzv. Národného demokratického inštitútu, vrahyne Albrightovej. Tejto zvrátenej cti sa dostalo aj Zelenskému. Čaputová sa preberania nemohla zúčastniť. Išla si vylepšovať Pí ár k pápežovi na tému LGBTI. Dúfam, že ho pri tej príležitosti požiada, aby kňazi prestali sexuálne zneužívať deti. Radosť pri cestovaní jej bude spôsobovať František Mikloško, jeden z radcov, ktorí pripravovali politický prevrat prostredníctvom iniciatívy „Za slušné Slovensko“ po vraždách dvoch nešťastných mladých ľudí Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej.

Sorosovská Nadácia otvorenej spoločnosti – nie je tou nadáciou, ktorá je nezávislá. Je pod vplyvom ekonomicko – politického teroristu G. Sorosa. V Rade starších sú napríklad Martin Bútora a Pavol Demeš. Obaja patria medzi „NAŠICH“!!!

Bútoru považujem za dobrého vedca zneužitého politikou. Tento bývalý veľvyslanec v USA sa „zaslúžil“ o vtiahnutie Slovenska do zločineckého paktu NATO v rozpore so záujmami Slovenska a s ignorovaním slovenskej verejnosti k otázke vstupu do NATO. Stal sa prvým prezidentom Inštitútu pre verejné otázky (IVO).  Po ňom sa prezidentom IVO stal opäť človek zo skupiny „NAŠI“ –  proamerický moskvič a sorosovec Grigorij Mesežnikov. Úloha IVO je ovplyvňovať verejnosť smerom k „NAŠIM“.

Pavol Demeš – bývalý minister zahraničných vecí, „šedá eminencia“ zákulisia manipulácie s občanmi. Okrem iného je o ňom známe, že bol riaditeľom pre strednú a východnú Európu americkej mimovládnej organizácie German Marshall Fund prepojenej na špionážne služby USA. Patrí medzi organizátorov alebo koordinátorov viacerých prevratov vo východnej Európe. Jeho obete ho raz budú žalovať na Božom súde ako M. Albrightovú, tiež „NAŠU“.

Vráťme sa však k Denníku N:

Matúš Kostolný, šéfredaktor a nadšený propagátor liberálneho progresívnej pravice a LGBTI menšiny. Je pravdepodobné, že dostane ďalšiu cenu od nejakej sorosovskej mimovládnej organizácie.

V septembri napísal článok pod názvom „Matovič iným vyčíta Hitlera, ale vďaka fašistom vládne on“. Alebo v júli napísal článok „Vláda s podporou fašistov je fašistická vláda. A je jedno, či ich Kollár prikryje svojou rodinou“. Nemala by Denníku N tiež venovať patričnú pozornosť Rada pre mediálne služby? A samozrejme NAKA?

Zaujala ma ešte dvojica konšpirátorských redaktorov Mirka a Moniky Tódovcov, ale písanie o nich by už bolo len nosením dreva do lesa. Slušná redakcia, by ich umravnila alebo vyhodila.

Denník N sa stavia do pozície nezávislosti a objektivity. Nie je to tak. Nikde som nečítal v ich článkoch napríklad o súčasnej mafii, o zlodejinách Dzurindovej vlády, o amerických zločinoch, o zločinoch NATO a pod. Denník N sa málo venuje aj aktuálnym problémom Slovenska ako je nezamestnanosť, neúmerné zvyšovanie cien, ohrozenie dôchodcov a iných sociálnych skupín, vývoj hospodárstva, ako zabezpečiť zdravý vývoj rodiny a detí, problémy školstva a vedy a pod.

Z mnohých článkov sršia na Vás informácie liberálno-progresivistickej povahy, ktoré sú ako názorový prúd pre spoločnosť vysoko nebezpečný. Všetko pod ochrannými krídlami „Krstného otca“ Sorosa…

AUTOR: Z mesta SNP Ivan Štubňa

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj:

(1) Reakcia na zavádzajúci článok Denníka N: “Hlavné správy šíria antisemitizmus, štát sa nimi začal zaoberať”; hlavnespravy.sk; 09.12.2022

(2) Naši ľudia; Nadácia otvorenej spoločnosti

(3) Životopis Martina Bútoru; pravda.sk

(4) Šokujúce priznania: Američanmi platení „revolucionári”; noveslovo.sk; 31.05.2005

(5) Matovič iným vyčíta Hitlera, ale vďaka fašistom vládne on; dennikn.sk; 29.05.2022

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply