Dr. Richard Fleming – Nové dáta ukazujú, že covid injekcie môžu vyvolať prionové ochorenie

Dr. Richard Fleming sdílí informace ze dvou oficiálních studií a poukazuje na možnost, že covid injekce mohou vyvolat prionové onemocnění. Mezi nejčastější prionové onemocnění je údajně Creutzfeldtova–Jakobova choroba (CJD), což je mimořádně vzácné, avšak vždy smrtelné neurodegenerativní onemocnění mozku. Více ve videu.
VIDEO: TU.

Na to, že (covid) vakcína nese pouze spike protein, tělo si tvoří protilátky na nukleokapsidy. Což je další část viru, která ve vakcínách údajně není. Nemůžete tvořit protilátky na něco, co není ve vašem těle. Moje otázka tedy je: Co se nachází ve vakcínách, když si netvoříte protilátky jen na spike protein, ale na nukleokapsidy, protože to data ukazují… a to je podle mě klíčové v této studii… a to, že se tvoří protilátky na nukleokapsidy.

Tyto vakcíny musí obsahovat více než jen spike protein, což za chvíli uvidíme. To není jediná studie, o které byste měli vědět. Moderna v roce 2017 zveřejnila studii o použití lipidových nanočástic ve vakcíně proti chřipce, a u testovaných zvířat se prokázalo, že ty vakcíny s lipidovými nanočásticemi se rozšířily do mozku, kostní dřeně, jater, sleziny a svalu v místě vpichu. To je studie z roku 2017 od Moderny.

Také to nevysvětluje fakt, že pokud „vylučování” (shedding) neexistuje, americké ministerstvo zdravotnictví a FDA vyvinuli hodně námahy, aby v srpnu 2015 zveřejnili instrukce, když publikovali dokument o vylučování z virových a bakteriálních vakcín. A jak to testovat. Nepoužili takové peníze a čas, aby testovali něco, co by neznali, a co neexistuje. Tohle je jejich dokument… je na jejich webu. Také to nevysvětluje jednu další důležitou věc.

Pamatujete na ta prionová onemocnění, o kterých jsme mluvili? Vaše DNA patří dovnitř vašeho jádra nebo mitochondrie. Vaše RNA patří dovnitř vašich buněk. Pokud to vaše tělo nevidí, je to už součástí vašeho těla. Vaše imunita nevidí váš genetický kód, protože není mimo vaše buňky. Když je RNA mimo vaše buňky, je to prion. Vakcíny obsahují mRNA. Jakékoliv prosakování toho materiálu tvoří prionové onemocnění.

Překlad: David Formánek

Zdroj

 (Prionové ochorenia sú smrteľné neurodegeneratívne ochorenia, postihujúce tak ľudí ako i zvieratá – pozn. redakcie)

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár