EÚ chce zrušiť Norimberský kódex v súvislosti s povinným očkovaním

norimberg
Foto: shutterstock

Norimberský kódex je jedným z veľkých symbolov porážky fašizmuv druhej svetovej vojne a nie náhodou má medicínsky a sanitárny obsah, ani to, že niektoré lekárske praktiky sú spojené s fašizmom, teda že fašizmus si oblieka „verejné zdravotníctvo“.

Kódex bol vyhlásený v roku 1947, bezprostredne po druhej svetovej vojne, aby zakázal lekárske testy na ľuďoch bez ich súhlasu, ktoré preslávili vrahovia ako doktori Josef Mengele alebo Hideki Tojo.

Napriek tomu, že je to niečo také jasné a evidentné, v Španielsku to oportunisti „ľavice“ otáčajú o 180 stupňov a zdá sa, že najväčšími obhajcami Norimberského kódexu sú „krajná pravica“. To, čo sa deje dva roky, je naozaj hanebné.

Pandémia opäť ukázala, že v čase imperializmu buržoázne vlády vstúpili do procesov fašizmu a prijali rovnakú politiku ako Nemecko v časoch Hitlera. Povinná povaha vakcíny a očkovací pas sú toho len najnovšími príkladmi.

V Rakúsku musia neočkovaní ľudia starší ako 12 rokov zostať v súčasnosti takmer úplne uzamknutí a majú povolený vstup len na absolútne nevyhnutné úkony, ako je jedlo alebo návšteva lekára.

Európska únia ako celok smeruje bezhlavo k fašizmu a Ursula Van Der Leyenová verejne vyhlásila, že chce zrušiť Norimberský kódex o zavedení povinného očkovania.

Prezident Európskej únie v rozhovore pre BBC uviedol, že je „vhodné“ zvážiť príkazy na očkovanie, najmä kvôli novému variantu omikronu, ktorý už bol zistený v 12 krajinách Európskej únie.

https://dostojneslovensko.eu/293-juhoafricka-lekarska-asociacia-omikron-ma-len-velmi-lahke-ochorenie

https://dostojneslovensko.eu/300-omicron-variant-ukazuje-zaockovani-ludia-siria-chorobu

https://dostojneslovensko.eu/303-preco-strasite-ludi-odsudzuje-lekar-ktory-objavil-omikronovy-variant

Trik je otočiť medzinárodné právo o 180 stupňov bez toho, aby bolo príliš zrejmé, že fašizmus je už tu. „Ako môžeme zaviesť povinné očkovanie v EÚ? Treba o tom diskutovať. Je potrebný spoločný prístup, ale myslím si, že je potrebné viesť diskusiu, “povedala Van Der Leyen pre BBC.

V Španielsku chcú zhromaždenia začať rovnakú „debatu“, do ktorej sa – nepochybne – zapoja tí istí ľudia, ktorí sa zúčastnili doteraz. Neváhali navrhnúť zmenu súčasnej zdravotníckej legislatívy a prijať nový zákon, ktorý ukladá očkovanie „na civilné alebo vojenské účely“.

Tu zabúdajú na odporúčania WHO, keďže im nevyhovujú. WHO sa vyslovila proti očkovacím pasom a tiež musela uznať, že väčšina prípadov omikronu nie je vážna.

Stále si myslíte, že v tom ide iba samotná vláda? Idú v tom všetci a bez rozdielu!! Aj minulé vlády a všetky politické strany a Hnutia v tom idú pretože nikto z nich nechce výstup z EÚ a naši Europoslanci o tom všetkom mlčia a dokonca priznali tento politický Cocid riadený z EÚ (Ficovo tvrdé jadro!!) Prečo asi za vyše roka to nechceli zastaviť ale iba výhovorky na vládu!? To vás nikoho nenapadne, že to nechcú ukončiť!? Ako je možné, že Europoslanci o tom mlčia!?

Okamžitý výstup z EÚ!!! Prosíme vás….zapojte sa do toho, vytlačte hárky a zbierajte podpisy. Samo to nepôjde. Takáto petícia má väčšiu váhu než on-line!!

Tak už poďme do toho!!!! Čas sa nám kráti.

https://dostojneslovensko.eu/o-nas/ciel-a-idea/168-peticia-za-vystupenie-z-eu

Položili ste si niekedy otázku, prečo je stále viac ľudí chorých, hoci medicína a ochrana životného prostredia stále tvrdia, že je lepšie a lepšie? 

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, prečo sú voľby zbytočné? 

Premýšľali ste niekedy nad tým, prečo je všetko otočené hore nohami? 

V jednej knihe a celkom zaujímavej  „Prebudenie začína“ sa drzým a srdečným hlasom rozpráva o všetkom, čo ste vždy chceli vedieť, ale nikdy ste sa neodvážili opýtať. 

 

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: OZ Dôstojnosť Slovenska

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár