Európska byrokracia náhle zistila, že väčšina „utečencov“ nie sú utečenci

Add Comment

Prvý podpredseda Európskej komisie Frans Timmermans len nedávno zistil, že podľa oficiálnych údajov je väčšina tzv. utečencov len prúdom ekonomických migrantov. Čísla jedného z najvyšších predstaviteľov EÚ dokazujú, že 6 z 10 nelegálne migrujúcich (60%), ktorí prichádzajú do Európy, sú ekonomickí migranti bez akéhokoľvek práva na azyl. Timmermans tak dáva za pravdu aj slovenskej vláde, ktorá verejne označuje európsky postoj neobmedzeného prijímania utečencov za „samovražedný“ a „ochranu Slovenska“ za prioritu, hoci kolektív vládnych vyslancov v europarlamente dáva povinným kvótam palec nahor.

Takže aj byrokrati EÚ, dostatočne dlhý čas s hlavou v piesku predtým a rozhodne nie posledný raz, priznávajú, že „utečenci“ nie sú utečenci. Takisto väčšina nie sú Sýrčania a kresťania už vôbec nie (benevolentné štatistiky, ktoré neberú do úvahy využívanie falošných sýrskych pasov, hovoria o 38 percentách Sýrčanov). Je to prisťahovalecká vlna bez väčšieho práva dostať európske občianstvo, než ktokoľvek iný na svete a mnohotvárna zmes obyvateľov Somálska, Sudánu, Konga, Afganistanu, Eritrey, Iraku, Stredoafrickej republiky a mnohých iných krajín.

Ako príklad uviedol Timmermans v závere švédske úrady, ktoré prijali vlani 80 tisíc falošných žiadateľov o azyl, prevažne mladých mužov, ktorí by v Európe podľa diplomata „nemali byť“. Žiadna eufória však nie je na mieste, keďže ide o obvyklý pokus uspokojiť európsky dav polemizovaním o deportácii týchto ľudí, ktorí sa dostali do Európy podvodnými praktikami. Budú deportovaní, nebudú? Je niekto úprimne presvedčený, že švédske orgány by v súčasnosti pripravili odvoz 80 tisícov migrantov? Čo keď vezmeme číslo 60% v nemeckom prípade? Vyhostí Merkelová trištvrte milióna falošných žiadateľov o azyl?

Európskym takzvaným lídrom chýbajú prostriedky, odvaha, nezávislosť a vôľa vymôcť si svoje vlastné zákony. Väčšina z nich sa bude so skrytou vedomosťou, alebo v sladkom polospánku, pozerať na ďalšie vlny v roku 2016, 2017, 2018… Bude pokračovať súčasný scenár, kde sa zvyšuje počet prišelcov, politických póz a rozzúrených Európanov, ktorým je odnímaný vlastný domov?

Zdroje: The Telegraph, BBC, The Spectator, The World Bank Data, Zero Hedge

Marián Ďuriš
"Sněží a venku se setmělo. Tato noc - a tato zima - naštěstí nebude dlouhá. Nebudeme-li chtít."

Pridaj komentár

  & Časopis