Herec Mike Mitchell zomrel na infarkt 7 dní po vakcíne Pfizer

Škótsky herec Mike Mitchell, ktorý hral vo filmoch Statočné srdce či Gladiátor, zomrel v piatok 23. júla na infarkt vo veku 65 rokov. Stalo sa to len týždeň po tom, ako mu aplikovali 3. dávku vakcíny proti covidu. Kulturista žil na lodi v Turecku so svojou manželkou. 16. júla na sociálnej sieti oznámil, že je hrdý na to, že sa môže zúčastniť experimentu na „záchranu životov“ tým, že dostal tretiu „posilňovaciu dávku“ vakcíny. Pretože účinnosť očkovacej látky je nižšia, ako sa predpokladalo.

O 7 dní neskôr bol nájdený mŕtvy. Prvé správy označovali jeho smrť ako prirodzenú, teraz sa hovorí o srdcovom infarkte. Podľa jeho facebooku dostal prvé dve dávky vakcíny Sinovac a tretiu dávku vakcíny Pfizer, pretože mu to bolo odporúčané.

Herec patril k zástancom opatrení voči covidu, veril v asymptomatický prenos a rúška, na svojom profile upozorňoval na preplnené nemocnice a blízkych na pľúcnych ventilátoroch a apeloval na zodpovednosť.

Vo svetle nedávnych správ zo CDC o prepuknutí covidu v Massachusetts hlavne u očkovaných je mätúce, že zdravotnícke úrady naďalej propagujú očkovanie. Neexistujú žiadne údaje o tom, že by očkovaní ľudia mali na covid nižšiu celkovú úmrtnosť ako neočkovaní.

Očkovaná osoba nemusí zomrieť na COVID-19, ale môže zomrieť na krvné zrazeniny alebo infarkt. Úmrtia na COVID-19 u osôb mladších ako 65 rokov predstavujú veľmi malé percento celkových úmrtí.

Čoraz viac sa hovorí o srdcových záchvatoch a zápaloch srdca v tesnom časovom spojení s covid vakcínami, ktoré používajú technológiu mRNA, ktorá núti telo k produkcii spike proteínu („S“ proteínu). Tento proteín sa viaže na rôzne miesta v tele a môže ich poškodiť. Predtým sa predpokladalo, že väčšina obsahu vakcíny zostáva v mieste vpichu, ale dnes vieme, že to nie je pravda. V skutočnosti ani klasické vakcíny nezostávajú v mieste vpichu.

Spike proteíny, ktoré bunky vytvárajú z mRNA v skutočnosti cirkulujú po tele a spôsobujú problémy so srdcom a zrážanlivosťou u ľudí všetkých vekových skupín. Infarkty sú spôsobené náhlym prerušením dodávky krvi do srdca, zvyčajne krvnou zrazeninou.

Reakcie a poškodenia po očkovaním pútajú našu pozornosť.

Tu je príbeh zdravého mladého muža, ktorý po očkovaní Pfizer dostal infarkt a myokarditídu.

Tu príbeh teenegera so zápalom srdca po covid očkovaní.

Simone Scottová mala iba 19 rokov, keď zomrela na náhle srdcové zlyhanie, ktoré si vyžiadalo núdzovú transplantáciu srdca po krátkej chorobe, ktorú vyvolala očkovacia látka Moderna.

Doktor Joshimar Henry mal len 27 rokov a bol tiež kulturistom, keď zomrel na náhly infarkt niekoľko mesiacov po plnom očkovaní.

Krvné zrazeniny, ktoré sa vytvoria v dôsledku vakcíny môžu byť spočiatku malé, ale časom sa zväčšujú. Aj keď sú nepostrehnuteľné, nie sú o nič menej nebezpečné.

Niektorí lekári vykonávajú po očkovaní testy D-Dimer, aby zistili, či dochádza k zrážaniu. Asi polovica testovaných pacientov vykazuje známky zrážania krvi.

V tomto videu sa dozviete viac o krvných zrazeninách:

Preložila: Diana Dvorská

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: Actor Mike Mitchell Dies of Heart Attack 7 Days After Pfizer COVID Vaccine Booster, https://circleofmamas.com/, 31.7.2021

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár