Katarína Boková: Tu býva vlastizradca

Ružomberok, 19. február: Navštívili sme Jána Benčíka, aby sme sa v pokoji pozhovárali o jeho vlastizradných aktivitách v NR SR a nekalých praktikách, ktorými sa snaží šikanovať a zastrašovať svojich názorových oponentov. Úplatné liberálne médiá tento pokus o dialóg vykreslili ako násilný akt. Nech sa páči. Takto to celé vyzeralo, prebiehalo…

Dnes som klopala na dvere Jána Benčíka.

Bol doma, neotvoril.

Zanechala som mu pozdrav a úprimne prianie, aby mal veľa síl…

Volal na nás policajnú hliadku a zo svojho balkóna sledoval, ako sme sa s policajtami slušne porozprávali a následne sa rozišli.

Je pravdepodobné, že policajti pôjdu na koberček a Denník N nás bude kŕmiť mentálnymi zvratkami.

Katarína Boková, Slovenské hnutie obrody

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply