MUDr. Mesík: Covid zdravé deti a mladých ľudí s bielou kožou nezabíja

· Čas čítania: 2 min.

MUDr. Juraj Mesík zverejnil facebookový status k téme ohrozovania zdravia a životov detí a mládeže masovým očkovaním experimentálnymi vakcínami vynucovaným korupčno-plagiátorskou vládou. „Vládnou propagandou a K-médiami dezorientovaní rodičia nechávajú vakcinovať svoje deti, hoci im tým nič neposkytujú, len riskujú vážne dôsledky. Nuž, za vieru v propagandu sa vždy platí,“ píše na facebooku. Prinášame jeho status v plnom znení.

Článok uverejnený v marci v špičkovom lekárskom časopise The Lancet vyhodnocuje počty úmrtí detí na covid/ s covidom v 7 krajinách (USA, UK, IT, D, F, E a J. Korea) od začiatku epidémie do konca februára 2021.

Prehľadná tabuľka uvádza počty úmrtí v dvoch vekových skupinách 0-9 rokov a 10 až 19 rokov (v USA trochu iné). Článok neanalyzuje zdravotné ani etnické profily detí čo zomreli (tie sú pre hodnotenie reálneho rizika zásadne dôležité – predtým zdravé deti európskeho pôvodu (so svetlou kožou) na covid nezomierajú), ale aj samotné čísla stoja za pozornosť. V J. Korei (51 miliónov obyvateľov) nezomrelo žiadne dieťa ani žiadny tínedžer, vo Francúzsku (65 miliónov ľudí) zomrelo za skoro rok 7 detí v mladšej skupine a 4 v staršej. V 84-miliónovom Nemecku šlo o 9 (deväť) zo 7,6 milióna detí v mladšej a 4 (štyri) zo 7,7 miliónovej staršej skupine.

Podrobnosti: TU.

Kupodivu, Wall Street Journal uverejnil text profesora Marty Makaryho (Johns Hopkins University, Hirsch Index 64 (v K-médiách milovaná „vedecká autorita“ sabaka ho má celých 8 (slovom osem) – TU), v ktorom konštatuje to, že aj v USA platia zistenia z UK (viď jeden z mojich nedávnych postov) o tom, že covid zdravé deti a mladých ľudí (s bielou kožou) nezabíja.

Okolnosti úmrtí detí s covidom v USA vôbec neboli analyzované (!) – a keď prof. Makary urobil detailnú analýzu cca 48 000 prípadov detí s covidom (prípady od apríla do augusta 2020), zistil nulovú (zero) úmrtnosť detí a mladých do 18 rokov, ktorí pred covidom nemali vážne zdravotné problémy ako napr. leukémiu.
Čo dodať? Chráňte svoje deti a vnukov pred ideologickými fanatikmi a skorumpovancami!
„My research team at Johns Hopkins worked with the nonprofit FAIR Health to analyze approximately 48,000 children under 18 diagnosed with Covid in health-insurance data from April to August 2020. Our report found a mortality rate of zero among children without a pre-existing medical condition such as leukemia…“ (TU).

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár