Najnovšie britské dáta: Zaočkovaní do 60 rokov majú 2-krát vyššiu úmrtnosť ako neočkovaní

Nezávislý americký novinár, kedysi píšuci pre New York Times, Alex Berenson zverejnil graf celkovej úmrtnosti v Británii. Údaje sú z oficiálneho vládneho zdroja a spracované do grafu môžu spôsobiť šok veriacim v dogmu očkovania.

Zaočkovaní v Británii vykazujú od apríla dvojnásobne vyššiu úmrtnosť v porovnaní s nezaočkovanými. Ide nie o kovidovú úmrtnosť, ale úmrtnosť zo všetkých možných príčin vo vekovej skupine 10-59 rokov na 100 000 obyvateľov. Pekne, že majú dáta podľa vakcinačného statusu zomrelých.

Nadmieru nekovidových úmrtí zachytili štatistiky aj v iných preočkovaných krajinách, našťastie u nás (v podpriemerne zaočkovanej krajine) ani veľmi nie. Dajú sa dohľadať a pekne ukazujú, aká je nadúmrtnosť (teda nad priemer posledných 5 rokov) na Covid a na iné príčiny.

Myslíte, že to vyruší vakcinačných fanatikov? Tých, ktorí to pretláčajú z najvyššej úrovne, tých nie – oni to tušia, ak nie aj zámerne naplánovali. Veď už dlhodobo financujú aktivity na zníženie populačného rastu po celom svete. No tí, ktorí im uverili, obávam sa, že budú stále zatvárať oči, ak nemajú štipku intelektuálnej úprimnosti.

Uznať pravdu sa stáva stále nepohodlnejšie pod okolitým nátlakom, preto musí byť pravda aj tvrdšie cenzurovaná. Pripravme sa na to.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

One Response

  • V uvedenej štatistike vidím logickú chybu: porovnávanie počtov vo vzťahu ku všetkým obyvateľom. Triviálne: 90% očkovaných, 10% neočkovaných – pri rovnakej miere úmrtnosti v oboch skupinách, zomrie 9x viac očkovaných, než neočkovaných.

    V článku uvedený graf zhruba odpovedá 67% miere úplného očkovania v UK, s porovnateľnou úmrtnosťou v oboch skupinách. Graf s výpovednou hodnotou k téme v článku, by musel uvádzať počty zomretých očkovaných na 100 000 očkovaných, a počty zomretých neočkovaných na 100 000 neočkovaných (pri dvojnásobnej všeobecnej úmrtnosti očkovaných v UK by museli zomierať 4 očkovaní na 1 neočkovaného)

Pridaj komentár