Nemecká spravodajská služba BND pobočkou CIA?

Add Comment

Podľa tlačovej správy nemeckých Deutsche Wirtschafts Nachrichten (DWN) zo 7. júna s titulkom „Merkel entmachtet BND: USA kontrollieren Spionage in Deutschland“ bude čoskoro v nemeckom parlamente a kancelárkou Angelou Merkelovou odsúhlasený nový zákon, ktorý pretvorí Spolkovú spravodajskú službu Bundesnachrichtendienstes (BND) na odnož Central Intelligence Agency (CIA).

Nezávislé kapacity BND budú oslabené až nefunkčné a predtým americká špionáž nemeckých firiem sa stane súčasťou „nemeckej“ prevádzky. V praxi to znamená, že tajné služby USA (napríklad NSA) budú môcť aj naďalej špehovať a odpočúvať každú spoločnosť a občana v Nemecku. (To zahŕňa aj kancelárku samotnú, ktorá bola odpočúvaná americkou NSA. Teraz to však bude legálne.)

Tieto kroky môžu byť súčasťou prípravy Západu na globálnu vojnu. Vyplýva to zo správy DWN vydanej 6. júna, podľa ktorej sa nemecká vláda chystá na vojnu proti Rusku a je vypracovaný report Bundeswehru, ktorý deklaruje Rusko za nepriateľský národ. DWN píše: „Ruské tajné služby zjavne dôkladne preskúmali túto správu. Ešte pred publikáciou bol do Berlína zaslaný drsný protestný tón“. Šéf zahraničného výboru ruskej Štátnej dumy Alexej Puškov napísal na Twitter: „Rozhodnutie nemeckej vlády deklarovať Rusko za nepriateľa ukazuje Merkelovej podriadenosť Obamovej vláde“. 17. februára DWN oznamuje, že nemecká kancelárka „vyvíja novú vojenskú doktrínu“, ktorá „označuje ‚anexiu‘ Krymu Ruskom za základ pre vojenskú akciu proti Moskve“. Zdá sa, že tento skorší predpoklad bude čoskoro naplnený. Keď vezmeme do úvahy všetky tieto novinové správy DWN, podriadenosť nemeckej vlády voči USA je zreteľná.

Čo však vôbec nie je spomenuté v článkoch DWN – ani nikde v západnom „spravodajstve“ – je kľúčový fakt, že šéf Stratforu (súkromnej CIA) uznal (rusky hovoriacemu publiku) podvodnosť západných „dôvodov“ pre všetky ekonomické a vojenské akcie proti Rusku a to, že zvrhnutie ukrajinského prezidenta vo februári 2014 bol „najočividnejší prevrat v histórii“. Prevrat viedol k rozdeleniu Ukrajiny na dve časti, ktoré vo väčšine hlasovali pre prezidenta, ktorý bol zosadený. Existujúca videodokumentácia dokonca dokazuje, že Obamova administratíva vybrala poprevratového lídra 22 dní predtým, než ho ukrajinský parlament formálne vymenoval. Jediná detailná štúdia dôkazov, ktorá bola vykonaná, dospela k rovnakému záveru – bol to americký prevrat.

To isté potvrdil aj vyšetrovateľ EÚ vyslaný do Kyjeva a jeho správa. Následne odhalil, že Obamova vláda pripravovala puč na pôde americkej ambasády v Kyjeve minimálne od 1. 3. 2013 – takmer rok vopred. Príprave predchádzali desaťročia práce zo strany pobočiek CIA – neziskových a mimovládnych organizácií (dotovaných západnými aristokratmi a korporáciami), ktoré vytvorili základy a ich činnosť bola brilantne zdokumentovaná.

Žiadna z týchto informácií sa na Západe pravidelne nezverejňuje. Prakticky vôbec. Aj keď potenciálne publikum by mohlo byť obrovské vďaka záujmu verejnosti, ktorá si ale neužíva žiadny profit z výsledného ukrajinského plienenia smerujúceho na účty americkej aristokracie a kolaborantov, západný mediálny trh (až na pár malých výnimiek) hrá „mŕtveho chrobáka“, ktorý slúži práve aristokracii a jej podobnému publiku, nie verejnosti ako celku.

Hoci prenos Krymu z ukrajinských do ruských rúk je západným spravodajstvom označovaný ako ruské „dobytie, anexiukrádež“, nič také nie je pravda. Krymský ľud mal dobrý dôvod zľaknúť sa nového režimu po Obamovom nainštalovanom prevrate. No lož musí byť rozkríknutá vopred, aby bol ospravedlnený a vykonaný útok na Rusko. Bohužiaľ, dôvodom, prečo tento americký prevrat na Ukrajine nie je reportovaný, je, že jeho odhalenie verejnosti by ohrozilo ekonomické sankcie voči Rusku, prípravy NATO na vojnu a podporu ľudí pre tieto kroky. Tie by verejnosť už nezhltla po poznaní histórie násilného prevratu na Ukrajine. Namiesto toho, sú tieto informácie na „demokratickom“ Západe potláčané.

Zdroj: Preložené z Information Clearing House

Marián Ďuriš
"Sněží a venku se setmělo. Tato noc - a tato zima - naštěstí nebude dlouhá. Nebudeme-li chtít."

Pridaj komentár

  & Časopis