Nicholsonová ukázala maturitné vysvedčenie

Tagged With: , , , Add Comment

Liberálno-pravicová strana Sloboda a Solidarita doteraz čelila vážnym pochybnostiam o svojej odbornej úrovni. Ale to je našťastie všetko preč.
Expertka tejto strany na sociálne veci slovenskej verejnosti Lucia Nicholsonová konečne ukázala svoje maturitné vysvedčenie. Na špeciálnom videjku, v ktorom sa chváli svojimi stredoškolskými známočkami. Waw.
Čiže odteraz už nie sú žiadne pochybnosti, že strana SaS patrí k špičke z hľadiska odbornosti a expertízy, gratulujeme.
No chápete: tímlíderka SaS pre sociálne veci má maturitu, tímlider SaS pre ekonomiku má internetový kurz, tímlíderka SaS pre zdravotníctvo má červené nohavičky, timlíder SaS pre obranu má nezabudnuteľné skúsenosti z Kauflandu a tímlíder SaS pre školstvo patrí k najlepším strihačom vlasov na Slovensku. Bravo, bravissimo. Niet na svete nič vzdelanejšie ako SaS.
Ja sa teda z Lucky nechcem smiať, pretože si nemyslím, že formálne vzdelanie samo osebe urobí ľudí lepšími, múdrejšími či šikovnejšími.
Mimoriadne si vážim ľudí, ktorí síce nemajú školy, ale majú stokrát viacej rozumu a schopností než veľkí intelektuáli z kaviarní.
Ale preboha, keď sa už tuná Lucinka chváli maturitným vysvedčením a dokazuje tým svoju úžasnú expertízu, tak to už kde sme?! Pravica tu na Slovensku roky vyčíta ľavici nedostatok odbornosti a toto je výsledok? Banda arogantných lúzrov, ktorí sa pýšia maturitou a nohavičkami?
Pri všetkej úcte, líder slovenskej ľavice je docent práva, sociálnodemokratický predseda vlády je vyštudovaný ekonóm a ďalší podpredsedovia strany Smer sú právnici, lekári či inžinieri. A áno, všetci majú aj maturitu, Lucka, len neviem, či aj oni mali na vysvedčení samé jedničky – na Teba jednoducho nemáme, moja.
Za seba môžem doplniť, že mám vyštudované dve vysoké školy, na politológii na banskobystrickej UMB som získal titul PhDr., na filozofii na bratislavskej UK titul PhD. Jednu školu som skončil s cenou rektora, druhú s červeným diplomom. Napísal som pol tucta politologických kníh a desiatky vedeckých štúdií. A áno, mám aj maturitu – skoro by som zabudol na to najdôležitejšie.
Ale priznám sa, že mi nikdy nenapadlo, že by som svoje tituly nejako obzvlášť zdôrazňoval, mimo vedeckej sféry si ich neuvádzam a v politike sa nimi nijako neprezentujem. Pretože v politike záleží na niečom úplne inom. Opakujem: to, akí sú ľudia múdri a šikovní často s titulmi nijako nesúvisí.
Ale keď preboha vidím stranu SaS, že si ide robiť marketing z toho, že podpredsedníčka parlamentu dokončila strednú školu – hip, hip, hurááá – tak sa mi z toho už fakt krúti hlava: slovenská pravica sa musela dočista zblázniť.
Prosím vás, priatelia, povedzte mi, že to Nicholsonová nemyslí vážne. Že to je celé iba hoax. Že ona fakt nenatočila videjko, kde sa pýši maturitným vysvedčením.
Prosím, povedzte, že celé to video je len výtvorom hybridnej vojny a natočili to nejakí zlomyseľní ruskí agenti. A potom umreli od smiechu.
Lebo ak toto fakt dala podpredsedníčka parlamentu za SaS, tak ja strácam voči slovenskej pravici posledné zvyšky rešpektu. A odkazujem Lucke a jej pravicovým „súdruhom“ slávne ľavicové – učiť sa, učiť sa, učiť sa 🙂
Ľuboš Blaha
Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na zemavek@zemavek.sk.
UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.
Zem a Vek
Zopár slov o autorovi...

Pridaj komentár

  & Časopis