Pellegrini kritiku EÚ odmieta. Vyzval Blahu na zváženie svojej funkcie.

· Čas čítania: 2 min.
foto:archív

Ako vieme v dnešnej „ultra-demokratickej“ spoločnosti, sa hovorenie vlastného názoru nenosí. Ani v prípade, ak na svoje tvrdenia máte adekvátne argumenty.

To platí aj v prípade  predsedu Výboru pre európske záležitosti Ľuboša Blahu, ktorý si dnes na svoju adresu od premiéra Pellegriniho vypočul kritiku pre svoje názory prezentované v statusoch na sociálnych sieťach.  Takáto výmena názorov dnes ukončila  rokovanie výboru.

Predseda vlády kritizoval Blahu, že Európsku úniu (EÚ) nazýva bandou ´lúzrov´ a tvrdí, že ľudia majú únie dosť. Toto tvrdenie by sa dalo považovať aj za základ kompulzívnej kritiky a otvoriť tému „prečo a ako na to“ . Pán premiér Pellegrini však v šľapajách „našej“ budúcej prezidentky považuje kritiku za „hejt“ a vyjadrenie iných názorov v štýle liberalizmu odmieta. Vyjadrenie začal diplomatickými slovami „ja rešpektujem“…pokračoval tým, že ho „kontext nezaujíma“…a v závere jasne vyjadril svoj nesúhlas a teda vyvrátil, to že vyjadrenia svojho straníckeho poslanca rešpektuje. Urobte si teda obraz sami. Vo svojom statuse Blaha kritizoval aj Ministerstvo zahraničných vecí za jeho spoluprácu s extrémistickou a nenávistnou stránkou Zomri. Pellegrini v polovici apríla pochválil prácu adminov tejto nenávistnej a extrémistickej stránky a pozval ich na Úrad vlády. Slniečkárske média potešilo najmä Pelegriniho vyjadrenie o tom, že by mal poslanec Blaha svoju pozíciu v eurovýbore zvážiť.

Zdroj: youtube, infovojna.sk, TA3

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár