PRIATEĽSKÝ ODKAZ T.E.ROSTASA PREMIÉROVI ROBERTOVI FICOVI

Foto: Matúš Plecho

Pán premiér, aj touto formou Vám odkazujem skoré uzdravenie, ale aj to, aby ste definitívne vystúpili zo zovretia globalistov v pozadí NATO a EÚ na stranu svetla, teda na stranu mieru a obrátili ste sa aj vo vonkajšom svete na cestu pokoja. 

Máte obrovský príklad ale aj podporu vo Viktorovi Orbánovi. Ak sa podobe ako on rozhodnete vyslať národu signál k pochodom za mier, náš národ bude stáť za Vami. Slovensko bytostne potrebuje tento impulz.

To vyžaduje, aby ste dokázali povedať, že EÚ ako projekt zlyhal, rovnako ako hegemón vedúci svet k záhube. Už niet čo stratiť, len získať v mene skutočnej suverenity. Dnes je možná už len jedna stolička, na dvoch sa sedieť nedá. Naše územie nebude zneužité pre vojnu s Ruskom lebo 80 percent národa je proti.

Naše členstvo v NATO je podľa ústavy nezákonné, národ sa preň nerozhodol a je preto neplatné tak, ako zmluva DCA. Je to proti vôli národa a vôľa národa je najvyššia autorita nášho zvrchovaného štátu. Cudzí vojaci musia okamžite preč z nášho územia. Slovensko vždy túžilo a túži po mieri!

___

Inšpirované príspevkami aj od našich čitateľov. 

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár