Progresívne Slovensko musí byť povinne zaočkované!

Foto: Progresívne Slovensko, FB
Aj napriek naliehaniam stoviek odborníkov u nás aj vo svete, aj napriek masovým demonštráciám v Európe a na celej planéte proti nariadeniam a povinnému očkovaniu, je táto medicínska téma na Slovensku v prvom rade témou politickou. Strana Progresívne Slovensko už prichádza s petíciou za povinné očkovanie. Hoci jej reálny potenciál nestačí ani na prekročenie prahu zvoliteľnosti, trúfalosť strany vedenej Biháriovou oceňovanou protiextrémistickým oddelením NAKA je impozantná. A to aj za takých okolností, že viac ako polovica občanov Slovenska sa nenechala zlomiť ani po dvadsiatich mesiacoch totálneho nátlaku a vydierania.
Návrhy Progresívneho Slovenska, ktoré je za legalizáciu drog a zároveň za povinné očkovanie experimentálnymi látkami ponúkajú odškodňovací zákon pre tých, ktorí v dôsledku uzatvárania ekonomiky strácajú príjmy. Ako si táto strana predstavuje odškodnenie obetí vedľajších účinkov vakcín, za ktoré farmakartel odmieta prevziať zodpovednosť, už neuvádza.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]
UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

One Response

 • Žiadosť
  Výzva

  Žiadam a vyzývam vládu SR, Ministerstvo Zdravotníctva SR , Slovensku akadémiu vied (SAV) i všetky kompetentné štátne i súkromne strediská či laboratória k vytvoreniu nezávislej komisie zostavenej z odborníkov na oblasť chémie a biochémie bez napojenia na farmakologické giganty zo všetkých častí názorového spektra, ktorým budú poskytnuté všetky materiálne, vecné i finančné prostriedky nášho štátu na vykonanie výskumu a vyjadrenie jasného vedeckého názoru a postoja k informáciám o obsahu experimentálnych preparátov na boj proti Covid-19(„vakcín“).

  Vyzývam na zostavenie komisie vedcov,expertov v minimálnom počte 10 špecialistov, ktorý sa budú zaoberať otázkami obsahu experimentálnych preparátov na boj proti Covid-19(„vakcín“) v zmysle možnej kontaminácie časticami grafénu, časticami hydroxidu grafénu v akejkoľvek forme,v akomkoľvek tvare či veľkosti aby sa jednoznačne preukázalo, že bezpečnosť týchto experimentálnych preparátov na boj proti Covid-19(„vakcín“) je z pohľadu chémie a obsahu biologicky nerozložiteľných častíc absolútne v poriadku.

  Na základe indícii od výskumníkov zo španielska podľa vyjadrení v La Quinta columna …i nedávno zosnulého chemika DR. Andreasa Noacka z rakúska i ďalśich, je nutné vylúčiť akúkoľvek kontamináciu týmto nebezpečným materiálom(grafén) zvlášť ak vláda SR zavedie povinné očkovanie experimentálnym preparátom na boj proti Covid-19(„vakcínou“)

  (články na konci dokumentu v podobe odkazov na webové stránky upozorňujúce na obsah grafénu vexperimentálnych preparátoch na boj proti Covid-19(„vakcínach“).)

  Komisiu je nutné zloziť a predstaviť verejnosti v čo najkratšom možnom čase , poskytnúť všetko materiálne zázemie, prístroje i financie na vykonanie výskumu.
  V čo najkratšom možnom čase s čo najpresnejšími výsledkami výskumu prezentovať vo verejno právnej televízii RTVS v hlavnom vysielacom čase záver a zistenia komisie.

  Ak má verejnosť dôverovať záverom konzília odborníkov a vláde SR, je bez rozporu jasné že je nutné odpovedať na túto otázku predtým než dôjde k povinnému očkovaniu experimentálnym preparátom na boj proti Covid-19(„vakcínou“) akejkoľvek časti populácie pod hrozbou pokuty alebo väzenia. Ak sa odstupom času preukáže zistenie kontaminácie potencionálne toxického materiálu v roztokoch podávaných občanom SR pod tlakom alebo vyhrážkami, môže to mať nedozerne následky na život a zdravie populácie a našu spoločnosť ako takú, nehovoriac o možných následných vyšetrovaniach súdoch a rozsudkoch za spáchanie ťažkých zločinov proti ľudskosti národu a človeku.

  odkazy:

  https://www.infovojna.sk/article/video-dr-andreas-noack-covid-vakciny-obsahuji-uhlikove-nanoziletky-ve-forme-hydroxidu-grafenu-ktere-rozrezavaji-krevni-cevy
  https://zemavek.sk/oxid-grafenu-v-ruskach-a-vakcinach/

  Občan SR: Dátum: 3.12.2021

Pridaj komentár