PS/Spolu a Za ľudí podnecujú k nenávisti. Chceli aj v Krupine

· Čas čítania: 1 min.
Foto: Youtube

Včera a dnes sme na našom facebooku a webe zverejnili vyhlásenie primátora Krupiny Radoslava Vazana, že mesto neprijalo oznámenie o konaní zhromaždenia koalície PS/Spolu, ktoré si progresívci naplánovali opäť na rovnaký deň ako ĽSNS (https://zemavek.sk/vyhlasenie-primatora-mesta-krupina/). Malo ísť o ďalšiu „demonštráciu proti fašizmu“, ako progresívci a Za ľudí nazývajú agresívne narúšanie pokojného predvolebného mítingu inej politickej strany.

Sú to práve tieto strany, ktoré podnecujú k nenávisti, konfrontácii a občianskym stretom, čo dokladá aj svedectvo účastníka trnavského stretnutia, na ktorom došlo ku konfliktu medzi progresívcami a Kotlebovcami: https://zemavek.sk/svedectvo-ucastnika-hned-na-uvod-dopadol-kamen-na-tribunu/.

To liberálne strany nemajú žiaden záujem viesť konštruktívnu debatu a všetko vsadili na parazitovanie na mítingoch iných a na vyvolávanie konfliktných situácií. Toto myslenie reprezentuje aj prízemná komunikácia kandidáta strany Za ľudí Jána Benčíka:

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=“http://bit.ly/podporit-zemavek“ target=“_blank“ color=“red“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár