Ruský zákaz zmeny pohlavia chráni predovšetkým deti a mládež

Foto zdroj: korybko.substack.com

Z pohľadu prezidenta Putina je ochrana detí a mladých ľudí najvyššou prioritou a nedá sa o nej rokovať. Nie je možné, aby cudzí tlak zmenil jeho názor.

Západné mainstreamové médiá sú rozčarované po tom, čo Rusko schválilo zákon zakazujúci akékoľvek podnikanie v oblasti zmeny pohlavia, ktoré podľa agentúry TASS zahŕňa „lekárske procedúry a užívanie liekov na zmenu pohlavia“. RT dodala, že zákonodarcovia v ruskej Dume boli motivovaní skutočnosťou, že tento zákaz chráni deti a dospievajúcich v ich krajine, o ktorých tvrdia, že sú terčom „bezohľadných lekárov, psychológov a rozsiahlej siete LGBT organizácií a aktivistov“.

Títo aktéri sú obviňovaní z vnucovania takzvanej „gender ideológie“ ovplyvniteľnej mládeži z ideologických dôvodov, ktoré idú ruka v ruke s ich liberálno-globalistickým svetonázorom. V tomto kontexte táto paradigma káže, že údajne neexistujú „žiadne hranice osobnej slobody“, čo znamená, že dokonca aj deti v predpubertálnom veku majú „právo“ mrzačiť svoje pohlavné orgány, aby „predviedli svoje skutočné pohlavie“. Tí, ktorí sú proti tomuto rýchlo sa rozširujúcemu „sekulárnemu náboženstvu“, sú hanobení a verejne odsudzovaní ako „fanatici“.

Zatiaľ čo väčšina členov tohto de facto kultu má vymyté mozgy, aby verili, že mrzačenie pohlavných orgánov u detí a dospievajúcich im má „pomôcť“ zvráteným spôsobom, existuje aj niekoľko pedofilov, ktorí zo zrejmých dôvodov presadzujú túto agendu, zatiaľ čo iní podporujú túto agendu za účelom znižovania populácie. Nech je ich motivácia akákoľvek, ide o to, že každý, kto propaguje „rodovú ideológiu“ a prax zmeny pohlavia, tak či onak poškodzuje deti a mladých ľudí.

Dokonca aj tí, ktorí sa nenechali zmanipulovať tak, aby si nechali zmrzačiť pohlavné orgány extrémnou ideológiou, sú stále psychicky poškodení príslušnými informačnými produktmi. To by mohlo viesť k tomu, že mladí ľudia spochybňujú prirodzené telesné procesy počas puberty a v dôsledku toho sa cítia oslabení. Na morálnej úrovni môžu byť títo mladí ľudia oklamaní, aby uverili, že manželstvo a iné tradičné sociokultúrne inštitúcie sú len formami „útlaku“, čo ich môže zanechať zraniteľnými voči iným radikálnym ideológiám.

Podobné psychologické a morálne riziká existujú aj v súvislosti so šírením LGBT propagandy, a preto Rusko už minulý rok zakázalo všetky formy tejto propagandy. Prezident Putin v širokom prejave odsúdil západné elity a verejne ich obvinil z propagácie pedofilov. Ruský vodca, zarytý zástanca konzervatívneho suverenizmu, sa nezastaví pred ničím, aby ochránil tradičné hodnoty svojej krajiny a právo ruskej spoločnosti organizovať sa tak, ako to občania uznajú za vhodné.

Preto je rozhodne proti všetkému, čo riskuje skorumpovanie a okradnutie detí a mladých ľudí o ich nevinnosť – a neexistuje spôsob, ako by tlak zo zahraničia niekedy zmenil jeho názory. Z pohľadu prezidenta Putina je ochrana detí a mladých ľudí najvyššou prioritou a nedá sa o nej rokovať. Tí, ktorí sú proti nedávnym krokom Ruska, sú ním a drvivou väčšinou jeho spoločnosti úprimne vnímaní ako stelesnenie zla a nikdy nedovolia, aby títo ľudia vnucovali ruskej spoločnosti svoje zvrátenosti.

Autor: Andrew Korybko – americký politológ so sídlom v Moskve, ktorý sa špecializuje na stratégiu USA v Afrike a Eurázii, ako aj na čínsku iniciatívu Belt & Road, ruskú geopolitickú rovnováhu a hybridnú vojnu.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj:
(1) Andrew Korybko: Russia’s Banning Of LGBT+ Propaganda & The Sex Change Industry Protects Children, korybko.substack.com/RT.de, 26.07.2023

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár