Šéfka CDC na CNN oznámila, že vakcíny nedokážu zabrániť prenosu covidu

Šéfka Amerického Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) na CNN oznámila, že vakcíny mRNA neposkytujú očkovanému bezinfekčnosť, túto schopnosť tieto vakcíny bohužiaľ nemajú. Takýto človek aj po očkovaní nebezpečný pre svoje okolie, lebo môže prenášať “nákazu”. Podľa riaditeľky CDC je teraz jediným prínosom vakcíny pravdepodobne už len to, že znižuje závažnosť príznakov. Pokiaľ má očkovaná aj nezaočkovaná osoba rovnakú schopnosť vylučovať a prenášať vírus – či už s príznakmi alebo bez nich – aký má potom význam predloženia očkovacieho preukazu?

VIDEO: TU.

Video zachytáva interview šéfky CDC Rochelle Walensky, ktoré poskytla vo štvrtok 5. augusta večer americkej televíznej stanici CNN. Moderátor Wolf Blitzer sa jej pýtal na posledné rozhodnutie, ktorým CDC odporúča, aby očkovaní ľudia v celom USA začali okamžite nosiť rúška a respirátory.

Šéfka CDC povedala, že na základe dát a štúdií, ktoré CDC po polroku očkovania spracovalo zistili, že vakcíny mRNA neposkytujú jedincovi bezinfekčnosť. V relácii Rochelle Walensky doslova uviedla, že vakcíny síce fungujú, chránia ľudí pred ťažkou formou choroby, ale bohužiaľ neposkytujú jedincovi bezinfekčnosť. Podľa šéfky CDC dokonca očkovaný a súčasne “nakazený” človek má v sebe úplne rovnakú vírusovú nálož ako “nakazený” človek, ktorý je neočkovaný.

Z tohto dôvodu šéfka CDC požiadala Američanov, aby nosili rúška nielen vo verejných vnútorných priestoroch, ale aj v prípade, že idú na návštevu k niekomu, kto nie je očkovaný. Pretože očkovaný človek by tohto nezaočkovaného človeka mohol nakaziť. “Naše vakcíny fungujú výnimočne dobre. V prípade Delty fungujú vakcíny takisto dobre, pokiaľ ide o závažné ochorenia a úmrtia. Zabraňujú im, ale čo už nedokážu, je zabrániť prenosu,” povedala.

Jej výrok začal kolovať americkou alternatívnou scénou. Keď ho YouTube začal v priebehu piatka blokovať, pozastavili sa nad tým aj niektorí americkí novinári. Nestáva sa príliš často, aby Google ako majiteľ YouTube cenzuroval a mazal reportáže CNN, v ktorých vystupuje šéfka CDC. Podľa informácií americkej Fox News došlo k mimoriadnemu krízovému zasadnutiu v spoločnosti Google počas piatkového dopoludnia, kde sa riešila stratégia prístupu k videu s výrokmi šéfky CDC.

Toto jej vystúpenie vyvolalo v USA chaos predovšetkým v New Yorku, kde ľudia zahltili miestnej očkovacie centrá miliónmi telefonických otázok, či vakcíny, ktoré dostali, sú lepšie a poskytujú bezinfekčnosť alebo sa jedná o vakcíny, o ktorých vo štvrtok na CNN hovorila šéfka CDC. Ľudia v USA si mysleli, že po vakcinácii budú bez rizika nákazlivosti a ochránia svojich blízkych. Teraz sa ukazuje, že vakcíny neposkytujú imunitu, vôbec ju ani nevytvárajú, len tieto roztoky zabraňujú prepuknutiu vážnej formy choroby. Údajne.

“Pošlite toto video českým politikom, ale aj Českému olympijskému výboru, aby si dali facku a prestali obviňovať neočkovaných členov olympijskej výpravy, ktorí vraj v lietadle nakazili niekoľko športovcov. Nie je to pravda, od tejto chvíle je to potvrdené priamo z americkej CDC, že vakcíny proti Covid-19 neposkytujú bezinfekčnosť a očkovaní ľudia majú v sebe rovnakú vírusovú nálož ako neočkované osoby,” napísal na portáli šéf Aeronetu.

“Vakcíny maximálne zabraňujú očkovanej osobe pred prepuknutím zápalu pľúc, ale nechránia pred miernou alebo strednou formou ochorenia. Inými slovami, vakcíny mRNA nevedia ani to, čo vedia obyčajné vakcíny, teda zabrániť ochoreniu tým, že vakcína vyprovokuje imunitný systém, aby si vytvoril protilátky a zlikvidoval v tele vírusy. Takže, čo do pekla teda tie vakcíny mRNA v tele robia, keď imunitu zjavne nevyrábajú?” pýta sa VK.

Preložila: Diana Dvorská

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroje:

1./ Did The CDC Director Just Accidentally Admit That Vaccination Passports Are Futile? https://www.zerohedge.com/, 9.8.2021

2./ VIDEO: Šéfka CDC právě na CNN oznámila, že vakcíny mRNA neposkytují očkovaným osobám bezinfekčnost, tuto schopnost prý tyto vakcíny bohužel nemají!  Autor: VK, portál Aeronet.cz, 9.8.021

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply