Štefan Harabin: Koncentrácia tupcov v mainstreame už presiahla kritickú hranicu

“Za dva týždne izraelskej ofenzívy bolo zabitých už 8000 civilistov, z toho tretina detí. To je viac civilistov, ako zahynulo v ukrajinskom konflikte za 20 mesiacov bojov na oboch stranách. Pritom ak máme veriť novinárom z mainstreamu, tak Rusko útočí výlučne na civilné ciele, nemocnice, školy, škôlky, jasle, pôrodnice, reštaurácie, múzea, divadlá a obytné štvrte. Na druhej strane Izrael podľa nich útočí výlučne na vojenskú infraštruktúru Hamasu. To znamená, že obe armády ruská aj izraelská nie sú schopné plniť stanovené bojové úlohy. Rusi napriek cielenej snahe likvidovať výlučne civilné obyvateľstvo, zlikvidovali miesto civilov značnú časť ukrajinskej armády. A izraelská armáda, ktorá útočí výlučne na vojenskú infraštruktúru Hamasu, zlikvidovala zas podstatne viac civilistov než príslušníkov Hamasu. Ostáva ešte  jedna možnosť a to tá, že koncentrácia idiotov v mainstreamových médiách už presiahla kritickú hranicu čoho následkom je, že im nedôveruje až 70% ľudí. A nemožno sa čudovať. Za posledný rok a pol Putin podľa mainstreamových novinárov už druhýkrát zomrel. Prvýkrát v máji 2022, keď ho mal nahradiť dvojník a minulý týždeň znova. Nevedno či zomrel ten dvojník, alebo či tá správa z mája bola lož. Takto vyzerajú mainstreamové médiá. Pseudo-univerzity chŕlia pseudo-vysokoškolákov, ktorí sú potom schopní publikovať takéto články. A keď sa dozvedia že 70% ľudí im nedôveruje, tak to pripisujú pôsobeniu ruskej propagandy, nie ich vlastnej prestitúcii. Ako verejne činná osoba som bol s nimi konfrontovaný veľakrát a poviem vám, že takú vysokú koncentráciu hlupákov nenájdete v žiadnej inej profesnej skupine. Nikto kto ma aspoň trochu sebaúcty by sa tam totiž nezamestnal. A ešte na odľahčenie. Všimol som si u nich aj ďalší fenomén. Pridávanie si ďalšieho priezviska bez koncovky -ová. Napríklad Kovačič-Hanzelová, Krescanko-Dibákova, Hamran-Kollárova, Suchomel-Guzova, Hlavanda-Gogová, Macík-Medveďová, a tak ďalej.  Ako vidieť, ich mdlý intelekt sa neodráža len na ich reportážach, ale aj na ich kreativite pri modifikovaní vlastných priezvisk. Vzniká z toho až priam poznávacie znamenie. Akási záruka, že ich reportáž opäť ponechá divákov v nemom úžase.”

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply