Štefan Harabin: Nezamieňajme si príčinu s následkom. Cintula je len produktom liberálnej propagandy

Po atentáte na premiéra nám tu mainstreamové média prinášajú výzvy, aby politici  (samozrejme koaliční) nepolarizovali spoločnosť ešte viac a naopak volali po zmieri a nebičovali vášne.

Spomeňme si však čo tieto mimovládne a politické kreatúry vystrájali po vražde Kuciaka, keď bezočivo tvrdili do kamier presstitútov, citujem: “stopy vedú na úrad vlády”. Prinášali nezmysly o talianskej stope a prepojení na Ficovu asistentku. Oni nie, že len bičovali vášne oni to ešte robili prostredníctvom bohapustých lží ktoré mimochodom živia doteraz. Tieto hyeny dnes idú niečo hovoriť že treba upokojiť spoločnosť a nebičovať vášne? Na svojom hyenizme s pomocou presstitútov a mimovládok v 2020 vyhrali voľby a tri a pol roka tu terorizovali obyvateľstvo. Z EÚ vtedy na ich adresu nijaká kritika neprišla. Veď poslušne odovzdali celú našu armádnu výzbroj na Ukrajinu a nakúpili vakcíny od nadnárodnej korporácie na roky dopredu.

Keď ich občania vo voľbách poslali na smetisko, spustili nový príval demagógie: „Fico ide  pripojiť Slovensko k Rusku, ak sa zruší špeciálna prokuratúra nebudú môcť byť vyšetrené korupčné kauzy, nový trestný zákon zaručí beztrestnosť pre páchateľa, ktorý vám vykradne byt, alebo ukradne auto, ženy nebudú chránené pred znásilnením a presunie sa tu organizovaný zločin z celej Európy.“

Teraz prišli s novo demagógiou, že je vraj ohrozená sloboda médií ak bude verejnoprávna televízia vysielať objektívne. Objektivita utrpí, ak tam spravodajstvo nebude tvoriť tým detí z materskej škôlky, ktoré nevedia ani položiť respondentovi zmysluplnú otázku, len papagájovať sprostosti z centrály Progresívneho Slovenska, že Fico ide vystúpiť z EÚ a pripojiť Slovensko k Rusku, alebo prekrúcať tvrdenia ako si Machala  myslí, že zem je plochá a Taraba ide vyrúbať lesy, aby mohol strieľať medvede.

Tieto bohapusté lži tu ešte dovčera veselo šírili aj prostredníctvom vraj objektívnej a nezávislej verejnoprávnej televízie. A dnes idú volať po upokojení? A kto tu ten nepokoj doteraz šíril? Kedy v minulosti tu niečo také bolo? Problém nie je v rozdelenej spoločnosti, ale v tých ktorí ju cieľavedome rozdeľujú a štvú proti sebe.

Po zhliadnutí videa, kde atentátnik  odôvodňuje svoj čin tým, že Fico chcel robiť zmeny v RTVS a odvolal Mazáka zo Súdnej rady musím žiaľ konštatovať, že na lavici obžalovaných spolu s ním by mali sedieť v prvom rade minimálne tí, čo mu tieto sprostosti tlačili do hlavy. Teda presstitúti z mainstreamu, agenti z mimovládok a politici z PS, SaS, KDH a OĽANO.

Pretože Cintula je produktom ich demagógie, ktorá je zameraná práve na takýchto “Cintulovcov”, ktorých sa im potom darí postaviť proti záujmom vlastného štátu a ešte im nahovoriť, že to oni sú tí múdri a zodpovední.

Spoločnosť sa nezradikalizovala sama od seba. Spoločnosť sa upokojí hneď ako sa štát konečne vysporiada s týmito vlastizradnými štruktúrami z médií, mimovládok a politických strán, ktoré túto polarizáciu cielene vytvárajú.

 

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj:

(1) Štefan Harabin; facebook.com; 16.5.2024

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply