Stojí George Soros za súčasnou krízou na Slovensku? Fico vôbec nemusí byť konšpirátor

Foto: Archív Zem&Vek

Kríza, ktorá na Slovensku vznikla po vražde novinára Jána Kuciaka, vyvoláva viacero otáznikov. Komu táto situácia vyhovuje? Komu vyhovuje rozvrat Slovenska a odstránenie vlády, ktorá odmieta imigrantov, LGBT agendu a rôzne istanbulské dohovory, ktoré majú za úlohu zaviesť zvrátenú gender ideológiu? Nie je žiadnym tajomstvom, že kontroverzný miliardár George Soros svojimi peniazmi podporuje rôzne farebné revolúcie a zmeny vlád, ktoré mu nevyhovujú.

Keď premiér Róbert Fico položil na tlačovej konferencii otázku, prečo sa prezident Kiska v septembri 2017 stretol s kontroverzným miliardárom Georgom Sorosom osamote, bez delegátov, čím naznačil, kto môže stáť za súčasnou krízou, prítomní mainstreamoví novinári sa začali smiať.

Následne sa začali v médiách šíriť články zosmiešňujúce možné prepojenie Georga Sorosa s prezidentom Kiskom a so súčasnou krízou na Slovensku. Ak sa však bližšie pozrieme na to, čo tento kontroverzný miliardár vykonáva v krajinách po celom svete a čo vykonal v minulosti aj na Slovensku, tak prídeme na to, že táto teória nie je odtrhnutá od reality.

Hackeri z DC Leaks už v roku 2016 zverejnili viac než 2500 e-mailov z neziskových organizácií, ktoré sponzoruje americký miliardár George Soros, z čoho vyplynulo, že Soros míňa milióny na ovplyvňovanie politiky EÚ, rodovej ideológie, imigrácie, ukrajinskej chunty a podobne.

Ako sa ukázalo, George Soros sa spolupodieľal aj na legalizácii homosexuálnych zväzkov v Taliansku. Soros totiž talianskej organizácii Arcigay zaplatil 100 tisíc dolárov na to, aby propagovala požiadavky LGBT komunity s cieľom minimalizovať rozdiel medzi talianskymi a EÚ štandardami. Aj toto ukázali uniknuté dokumenty Sorosových neziskoviek.

Kontroverznému miliardárovi je blízka aj gender ideológia a feminizmus. Podporuje totiž viaceré organizácie, ktoré majú za úlohu propagovať tieto zvrátené ideológie. Jednou z nich je aj organizácia „Women’s Health Coalition”, do ktorej Soros „nalial” až  1,35 milióna dolárov.

Soros sa zameral aj na tých najzraniteľnejších a najviac ovplyvniteľných, a to sú deti. Milióny rozdal aj na vymývanie mozgov deťom gender ideológiou cez program s názvom „Early Childhood Program“ (Program pre rané detstvo).

Kontroverzný miliardár taktiež vynaložil 500 000 dolárov na to, aby takto zaplatení novinári v jednotlivých krajinách EÚ pátrali po napojení Ruska a ruského kapitálu na európske politické kruhy.

Sorosovmu hľadáčiku však neuniklo ani Slovensko. Z uniknutých dokumentov vyplýva, že peniaze „rozdáva“ na dehonestáciu a zosmiešňovanie ľudí s názormi, ktorými odporujú proimigračnej a proamerickej politike.

V dokumente sa konkrétne píše, že program „plánuje identifikovať, vystaviť a zosmiešniť nenávistné prejavy na internete”. Zrejme nie náhodou vznikli na Facebooku stránky, ako napríklad „Zomri” , či „Prečo Ľuďom hrabe?”

George Soros okrem toho podporuje svojimi peniazmi aj rôzne „farebné revolúcie” po celom svete a taktiež ovplyňuje voľby.  Martin Šimečka z kontroverzného Denníka N priznal, že Soros ovplyvňoval voľby aj na Slovensku.

„Možno aj vďaka Sorosovým peniazom, ktorými pomáhal mimovládnym organizáciám, aby chodili po Slovensku a burcovali proti Mečiarovi, dokonca bez jeho peňazí by sme to možno neboli dokázali. Čiže pre mňa je to človek, ktorý nám pomohol poraziť Mečiara,” vyhlásil Šimečka na diskusii v Čadci.

Je možné, že sa George Soros postaral aj o súčasnú krízu? Ide o rozbitie jednoty krajín V4, ktoré razia nekompromisnú protiimigračnú politiku? Róbert Fico okrem toho, že odmietol imigrantov, ktorých nám nariadil Brusel, odmieta aj akékoľvek liberálne šialenstvá ako registrované partnerstvá, či manželstvá homosexuálov a odmietol aj Istanbulský dohovor, cez ktorý sa na Slovensko mala dostať gender ideológia. Americký miliardár Soros, naopak, svojimi peniazmi podporuje všetky tieto zvrátenosti cez svoje mimovládne organizácie.

Ako je známe, poslanci zo strán SaS a OĽaNO majú veľmi blízko aj k  mimovládnym organizáciám. Niektorí z nich tam aj pôsobili. Je teda zrejmé, prečo opoziční politici na slová premiéra, ktorými naznačoval, že v tomto celom môže mať prsty aj George Soros, reagovali tak podráždene. Prezident Kiska doposiaľ neodpovedal, prečo sa s Georgom Sorosom stretol osamote, bez delegátov ministerstva zahraničných vecí.

V zahraničí sa už otvorene hovorí o tom, že George Soros pácha rozvratnú činnosť. V Maďarsku je to nepriateľ číslo jeden a tento americký miliardár sa stal nežiaducim aj vo Veľkej Británii, kde mal ovplyvňovať referendum v prospech zotrvania v EÚ. Sorosa kritizuje dokonca aj izraelský premiér. Nie je teda nič konšpiračné na tom, keď sa premiér Slovenskej republiky pýta legitímnu otázku, či tento chaos, ktorý nastal po vražde novinára Kuciaka, nemá na svedomí George Soros v spolupráci s Andrejom Kiskom, ktorý volá po povalení vlády. Dovolím si tvrdiť, že je to reálnejšia teória než tie, čo priniesli mainstreamové média o talianskej mafii či Kočnerovi.

Autor: Samuel Gdovin

TV Prima o Sorosovi:

[plsc_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=tHQ4-EGECR0″ width=”700″ height=”400″ autoplay=”no” responsive=”yes”]

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/stoji-george-soros-za-sucasnou-krizou-na-slovensku-fico-vobec-nemusi-byt-konspirator/1335068

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

5 Responses

Leave a Reply