Súvislosť medzi mikrotrombami a vakcínou AstraZeneca potvrdená

· Čas čítania: 2 min.

Ešte vo februári sme verejnosť informovali v našom článku, že tzv. mRNA a cDNA experimentálne a na riadne použitie stále nepovolené „vakcíny“ môžu spôsobovať mikrotromby (malé krvné zrazeniny – pozn. red.) a iné závažné vedľajšie účinky.

Dr. J. Patrick Whelan, pediatrický reumatológ, v decembri 2020 varoval americkú FDA, že vakcíny mRNA môžu spôsobiť mikrovaskulárne poškodenie mozgu, srdca, pečene a obličiek. Whelan bol konkrétne znepokojený tým, že nová technológia vakcín mRNA používaná spoločnosťami Pfizer a Moderna má „potenciál spôsobiť mikrovaskulárne poškodenie (zápal a mikrotromby) mozgu, srdca, pečene a obličiek spôsobmi, ktoré neboli hodnotené v bezpečnostných skúškach. “

Vtedy sa nám priaznivci mainstreamových médií vyhrážali trestnými oznámeniami.

Realita dneška? O dva mesiace neskôr? Posúďte sami.

Marco Cavaleri, jeden z hlavných odborníkov na vakcíny z Európskej liekovej agentúry sa pre taliansky denník Il Messagero vyjadril, že existuje príčinná súvislosť medzi podaním „vakcíny“ AstraZeneca a vznikom mikrotrombov.

Ide o pomerne nepríjemnú informáciu práve v čase, keď americká VAERS pod CDC informuje, že za 3 mesiace prebiehajúceho „očkovania“ experimentálnymi látkami na covid-19 zaznamenala v súvislosti s očkovaním 2509 úmrtí (k 29.3.2021), čo mimochodom predstavuje takmer rovnaký počet prípadov hlásených úmrtí, ako za cca 11 rokov bežného očkovania u celej americkej populácie (2588 úmrtí od 1.1.2010 do 31.12.2020).

UPDATE: Z nejakého zvláštneho dôvodu tieto správy presiakli aj do slovenských médií hlavného prúdu (napríklad tu alebo tu).

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: Súvislosť medzi mikrotrombami a vakcínou AstraZeneca potvrdená, akw.sk, 6.4.2021

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár