TA3: Účinná liečba Covidu-19

Televízia TA3 priniesla rozhovor s MUDr. Etelou Janekovou. Okrem iného v ňom odznelo, že ambulantní lekári dnes majú od Hegera a jeho ľudí na MZ k dispozícii 23 stranový eleborát na tému „ako liečiť covid“, ktorého zahmleným výsledkom je záver, že covid sa v ambulanciách aj tak nedá účinne liečiť. Nevedia, čo je to hanba – rok a pol po Zelenkovi, viac ako rok po Mc Culloughovi , Marikovi a FLCCC protokoloch… Dozviete sa tiež aké polená hádžu Hegerovi ľudia pod nohy dovozu a použitiu IVM.

„Denne pribúdajú tisíce nových pozitívnych prípadov covidu, v nemocniciach s týmto ochorením leží viac ako 800 pacientov. Pri ľahkom priebehu virózy domáca liečba stačí. Dalo by sa zabrániť ťažkým priebehom ochorenia v prípade, že by sa od začiatku nasadila účinná liečba? Aké pokyny pre liečbu Covidu-19 dnes majú obvodní lekári, aké vyšetrenia a lieky predpisujú svojim pacientom? Aj na to sme sa spýtali lekárky Etely Janekovej,“ informuje TA3.

Autor: MUDr. Juraj Mesík

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroje:

1./ Účinná liečba Covidu-19, TA3, 12.10.2021

2./ Juraj Mesík MUDr., facebook, 12.10.2021

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár