Televízia zvtv sa rozširuje

· Čas čítania: 1 min.

Zatiaľ čo YouTube, Facebook a ďalšie projekty globálneho korporátneho dozoru a cenzúry vymazávajú všetko, čo ohrozuje príchod vakcinačného apartheidu, televízia zvtv.sk vám poskytuje neoceniteľné vedomosti prostredníctvom necenzúrovaných rozhovorov s výnimočnými ľuďmi.

Pravidelný priestor majú rozhovory s politológom Romanom Michelkom, s lekárom a onkologóm Jánom Lakotom, s ústavným právnikom Jánom Drgoncom alebo s psychiatrom Gustávom Solárom. Od 1. marca má na zvtv svoju vlastnú reláciu Svet budúcnosti aj prognostik, profesor Peter Staněk.

Aby sme mohli aj naďalej pracovať a prinášať vám mnohé ďalšie rozhovory a pohľady na svet, spustili sme od 1. marca zvtv PLUS, kde pri mesačnom predplatnom 1,99€ budete môcť sledovať všetky rozhovory v celej dĺžke.

► Sledujte na zvtv plus

Link na zvtv plus a možnosťou získania predplatného:
https://zvtv.sk/produkt/plus

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár