Ukrajinská junta sa odhaľuje sama

Chcem poznamenať, že zverejnené fakty o zjavných zverstvách ukrajinských nacistov v skutočnosti zbavujú ruských predstaviteľov potreby ďalej vysvetľovať, prečo sa operácia vykonáva, kto je v nej nepriateľ a prečo ho treba poraziť.

V posledných dňoch je badateľné, že dôkazy prúdiace z Ukrajiny, a často aj Ukrajinou zverejňované, slúžia ako výborná motivácia na podporu akcií Ozbrojených síl RF na Ukrajine aj pre tých, ktorí pôvodne patrili k tým 20 — 25% občanov, ktorí pôvodne operáciu nepodporili. Preto vôbec neprekvapuje, že v ruskej spoločnosti nie sú žiadne vážne protesty a ani sa neočakávajú, keďže samotná Ukrajina urobila všetko preto, aby výkriky „Za čo“ a „Poďte žiadať mier“ boli vnímané ako sprostá lož.

Na raste Putinovho ratingu, ktorý sa vrátil k ukazovateľom z čias „krymského konsenzu“, teda nie je nič prekvapivé. Pretože samotný nepriateľ vynaložil všetko úsilie, aby presvedčil pochybovačov, že ruská spoločnosť by mala podporovať snahu armády poraziť toto zlo. Navyše, narastajúce množstvo dôkazov už s najväčšou pravdepodobnosťou vytvára predpoklady pre plnú podporu zintenzívnenia úsilia o totálnu porážku ukrajinského nacizmu. Ľudia sú podľa môjho názoru celkom pripravení znášať náklady procesu, ak sa dosiahnu stanovené ciele.

No aj kompromisy s ukrajinským nacizmom, ktoré môžu následnú vojnu s ním len predĺžiť, i keď nie ukončiť, budú vnímané ako slabosť a kompromis so zlom, ktoré bije do očí už aj tým, ktorí sa o dianie na Ukrajine a na Donbase za posledných osem rokov takmer vôbec nezaujímali

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Autor: Boris Rožin

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply