Video: 15 minútový zostrih lží a poloprávd „profesora“ Krčméryho

Miro Heredoš Republika zverejnil:
15 MIN ZOSTRIH LŽÍ, POLOPRÁVD A NÁZOROVÝCH OBRATOV „PROFESORA“ KRČMÉRYHO 2020 – 2021/ MUSÍ VIDIEŤ CELÉ SLOVENSKO❗

„Prosím venujte 15 minút tomuto neskutočnému zostrihu rôznych lží, poloprávd, vymyslených záverov, obratov či zavádzania „profesora“ Krčméryho ohľadom Covid-19, či „Delta“ variantu, očkovania, nosenia rúšok, či liečby koronavírusu! Tento človek totiž zásadným spôsobom ovplyvňoval mienku občanov našej vlasti a preto si jeho konanie zaslúži bližšiu pozornosť! Na tohto pána sa už „varí“ exemplárne trestné oznámenie, pretože za to, akým spôsobom otáčal kabát, zavádzal verejnosť a konal si zaslúži, aby v blízkej dobe sa za toto svoje správanie zodpovedal súdom Slovenskej republiky,“ píše Miro Heredoš na facebooku.

VIDEO: TU.

Časová os výrokov profesora Krčméryho

4. marca 2020 – Koronavírus by som prirovnal k epidémii chrípky, ktorá je tu každý rok. On je porovnateľný s chrípkou a zomierajú tí, ktorí sú inak vážne chorí. Kým úmrtnosť na klasickú sezónnu chrípku je u starších a vážne chorých ľudí je 5%, u pneumokokov až 20%, tak na COVID-19 iba 3%. Máme lieky aj skúsenosti ako sa proti nemu z predchádzajúcich troch epidémií brániť. Koronavírusu je veľký, preto sa dá voči nemu lepšie chrániť. Ak sa zvýši teplota vonku nad 20°C, tak nie je schopný fungovať, a nad 25°C hynie. U detí sa prakticky nevyskytuje a u mládeže je zriedkavý. Úroveň populačnej imunity sa dá ovplyvniť aj inak ako len očkovaním, a to celkovou životosprávou a staraním sa o imunitný stav.

14. marca 2020 – Treba chodiť čím viacej na slnko. A keď sa s niekým bežne stretnete a porozprávate sa, vonku je tá intenzita vírusu minimálna a šanca, že sa niekým nainfikujete vonku na slniečku je prakticky minimálna. A ľudia vôbec nemusia mať masky. Masky majú mať chorí ľudia. Nie je dôvod aby sme sa vyrojili do supermarketov a mali sme tam tisíc ľudí v maskách.

15. marca 2020 – 90% úspechu je, že mám rúško.

20. marca 2020 – Do karantény je potrebné dávať tých, ktorí sú ohrození, teda nie každého, a najmä nie mladých, zdravých a deti. Najohrozenejší sú seniori. Dáme do karantény kritické nemocnice, kde budú hospitalizovaní seniori, a tam sa vírus nedostane. Tá choroba už prekročila mantinel, nakazí čím viac ľudí, a tým vyvolá kolektívnu imunitu, a tá potom ochráni občanov voči tejto istej chorobe a podobnej v budúcnosti. To je ochorenie, ktorému sa nedá zabrániť, aby sa populácia každý rok nenakazila masovo a nezískala nejakú imunitu. Tento vírus je spojený so zďaleka nižšou mortalitou. A čo sa týka nákazlivosti, tak vírus chrípky je omnoho nákazlivejší. Prvá dobrá správa je, že už teraz máme lieky, ktoré účinkujú na koronavírus, a nie je žiadny problém ich zajtra nasadiť. Ak je toto pravda, tak prečo sme ich potom nenasadili a len u nás muselo zomrieť takmer 14-tisíc ľudí?

11. mája – Vyliečených je pravdepodobne viac, ako sa vykazuje v štatistikách.

19. augusta 2020 – Má vakcína nejaké vedľajšie účinky? Má minimum vedľajších účinkov, je to typ vakcíny ako pri chrípke. Ak chceme mať s Covidom radikálne riešenie, tak že s ním bude pokoj aspoň na rok, tak by sme mali urobiť povinné očkovanie. Choroba je v tom zákerná, že keď nemáte príznaky neviete, že ste chorý. Keď neviete, že ste chorý, tak sa nedáte testovať, a keď sa nedáte testovať, tak neviete, že môžete preniesť chorobu, keď neviete, že môžete preniesť chorobu nechováte sa voči tým starším a ďalším zodpovedne.

1. októbra 2020 – U chrípky nerobíme skríning, diagnostiku a PCR, teda nijako ju netestujeme, tak teda mortalita 0,1 pri chrípke je len z tých, ktorí majú kliniku, pri koronavíruse ak vypočítame aj s tými, čo majú príznaky, že sú chorí, tak je úmrtnosť 10%.

5. februára 2021- Stane sa sem tam, že jeden dvaja, traja pacienti zomierajú, ale nezomierajú hneď po očkovaní, ale o niekoľko dní, možno týždeň, dva, tým, že každé očkovanie vyvolá určitý náraz aktivity imunitného systému, ktorý sa môže prejavovať zvýšenou únavou, bolesťami a aj, samozrejme, nerovnováhou vnútorného prostredia. A tú majú najväčšiu seniori okolo 80 až 90 rokov. Vieme, že vieme, a to je, že tá vakcína, ktorá teraz je chráni proti všetkým trom typom vírusu. Prečo sa teda seniori v takom vysokom veku očkujú, keď majú najväčšie riziko nerovnováhy vnútorného prostredia?

9. marca 2021 – Cieľom očkovania je odbremeniť zdravotnícky systém, teda ísť na tú populáciu, ktorá nám ten systém zaťažuje, a to sú seniori.

23. apríla 2021 – Frekvencia ťažkých vedľajších nežiadúcich účinkov, ktoré sa skončili smrťou, bola pri AstraZeneca pri asi 30 miliónov podaných dávok a bolo asi 20 úmrtí, čo je menej ako 0,001%. Benefit tak výrazne prevyšuje riziko, pretože najmä u starších vekových kategórií je smrtnosť bohužiaľ, stále vysoká.

5. júna 2021 – Zatiaľ všetky vakcíny, ktoré sú registrované, fungujú aj na tie mutácie, o ktorých teraz vieme.

18. júna 2021 – Očkovacie látky nie sú veľmi citlivé voči novým subtypom.

21. júna 2021 – Delta variant je nový vírus, ktorý má kratšiu inkubačnú dobu. Nemá síce vraj vyššiu mortalitu, no predtým povedal: „Bude mať veľmi vysokú mortalitu, jediné čo našich občanov presvedčí je obrovské množstvo mŕtvych.

22. júna 2021 – Polovica tých, ktorí zomreli boli zaočkovaní.

28. júna 2021 – Menej ľudí má na Delta variant ťažké klinické príznaky a menej ľudí naň zomiera. Podľa mňa, jediné čo našich občanov presvedčí je obrovské množstvo mŕtvych. Skôr si myslím, že príde nová epidémia a vždy býva spojená s tým príchodom, pasívnych prípadov z dovoleniek, takže ju skôr očakávame, že by mohla prísť v auguste.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: Miro Heredoš Republika, facebook, 6.7.2021

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár