VIDEO: Kňaz Kuffa káže o falošných protestoch na Slovensku

Foto: Youtube

Sledujte kázeň laureáta ceny Zem&Vek Prometheus farára Kuffu. Kiež by sa všetci kresťania čo najskôr zomkli a v mene Boha čelili zlu všetkých tých, ktorí prezlečení do ovčieho rúcha obchádzajú naše domovy. Keď boli na Slovensku pochody za rodinu, v uliciach bolo podstatne viac ľudí ako na týchto protestoch. Dnes sa politická lúza, SaS a Sulík, odvoláva na hlas ulice. Vtedy sa arogantne vyškieral v tričku „JBM RDN“ (pre tých, ktorí zabudli: tým odkazoval, že j*be na rodinu ako základný stavebný prvok zdravej spoločnosti). Dnes chcú takéto zvrhlé indivíduá prevziať moc s falošnými a pokryteckými heslami o slušnom Slovensku.

[plsc_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=a23GxSY9Jp4″ width=”700″ height=”400″ autoplay=”no” responsive=”yes”]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

9 Responses

 • Kuffa, podobne ako Vatikán, verí bludu, že Ježiš Kristus nie je jediným Spasiteľom sveta, lebo, ako sám verejne prezentuje, sú vraj aj iné „cesty“ do neba! 🙂

 • Ako dlhorocny predplatitel by som rad napisal svoj nazor, ze na protest proti tejto skorumpovanej mafii som isiel rad a dobrovolne, aj napriek dazdu a zime. A cakal som na takuto aktivitu uz davno, este skor ako som vedel, ze nejaky Soros vobec existuje. Ano, protesty moze organizovat kde kto, ale na ne musi aj niekto prist. A kazdy tam ide sam sa seba. Ak sa zide niekolko desiatok tisic inak pasivnych Slovakov, tak si budte isti, ze to nieje kvoli nejakym zahranicnym tahacom za snurky, ale preto, ze hrniec znechutenia pretiekol. Vrazda novinara to len zaklincovala.

  • Ste si istý, že ten hrniec vám nepripravil niekto iný?
   Poznáte vraha, keď idete protestovať proti vláde s tvrdením, že “vražda to zaklincovala” ?

  • Moja otázka je:
   1. zomrel presstitút, je zorganizovaný protest proti vláde – má organizátor dôkaz o tom že má vláda niečo spoločné s vraždou???
   Ak áno, prečo nepredloží dôkazy vyšetrujúcim orgánom.
   Ak nie, prečo protestuje proti vláde????
   2. Moja druhá otázka je či ste si vedomí aký nemorálni, bezcharakterní a zhovadilí sú organizátori týchto meetingov ???? Nebudem teraz rozoberať morálne bahno tých čo držia vodítka týchto organizátorských čoklov.
   3. Moja tretia otázka jelen tak na okraj: spomína si niekto na prípad kedy mafia vykonala popravu v súkromí??? Vždy, vždy , VŽDY robila popravu VEREJNE a bolo jedno či ide o prokurátora, sudcu a nie tak akéhosi presstitúta

   • Shin, so slovíčkom “pressitút” by som bol v tomto prípade opatrný. Milan Uhrík z ĽS-NS vo svojom FB statuse naznačil, že išlo o jedného z mála slušnejších z tohto prostredia: “Dovoľte mi publikovať jednu osobnú, doposiaľ nikdy nemedializovanú výpoveď týkajúcu sa novinára Jána Kuciaka. Pred voľbami do VÚC v roku 2017, teda v časoch, keď sme ešte pôsobili na Úrade Banskobystrického samosprávneho kraja, ma ako riaditeľa Úradu BBSK kontaktoval novinár Ján Kuciak. Prišiel s bombastickými novými obvineniami, o ktorých sa zrejme niekde dopočul. Pýtal si od nás odpovede a súvisiace dokumenty. Poskytli sme mu v danej veci všetky požadované informácie a trpezlivo mu vysvetľovali, že obvinenia, o ktorých počul, sú jednoducho nezmysly. Kolega s ním absolvoval dokonca niekoľkohodinové sedenie, kde mu všetky obvinenia dôkazmi vyvrátil, čo Ján Kuciak napokon aj sám uznal. Napriek tomu sme však pred ním vyjadrili obavu, že si uvedomujeme, že je tesne pred voľbami do VÚC a zrejme dostal zadanie zhora, aby o nás napísal nejaký negatívny článok. Boli sme už psychicky pripravení na to, že sa v médiách objaví ďalšia vymyslená a prekrútená hlúposť, len aby nás mohli opäť za každú cenu očierniť. Ján Kuciak však na to odpovedal: „Mňa nezaujíma, kto mi čo prikáže, ja napíšem len to, čo je pravda.“ Zachoval sa korektne a článok s nepravdivými obvineniami nakoniec neuverejnil. Tento jeho korektný prístup som napokon ocenil aj na predvolebných mítingoch, kde som často uvádzal, že nie všetci novinári sú rovnakí. Na jednom z týchto mítingov bol prítomný aj kolega Jána Kuciaka, reportér z Aktuality.sk Tomáš Kyseľ. Neviem, prečo Jána Kuciaka zavraždili a ani do čoho bol zapletený. Rovnako nie je tajomstvom, že s väčšinou bulvárnych novinárov nemáme zrovna najlepšie vzťahy. Nepáči sa mi však, ako štandardní (opoziční) politici vytĺkajú z jeho smrti politický kapitál. Sú ako hyeny. Z osobnej skúsenosti môžem potvrdiť, že Ján Kuciak bol (aspoň v našom prípade) jeden z mála korektných a objektívnych novinárov.”

   • Shin: ak niekto systematicky zhromazduje fakty o zlodejoch, (o ktorych si v tomto state kazdy sepka, ale malokto sa opovazi to povedat nahlas), tak takyto clovek je presstitut? Ak by to co pisal boli nepravdy, tak sa niet coho bat. Lenze jeho vrazda s najvyssou pravdepodobnostou znamena, ze zatal to cierneho. Kazdy, kto aspon tusi, ake biznisy sa tu tocia, a ake su prepojenia, si domysli, ze islo (a ide) o vela. Ak sa niektore veci pospajaju a vynesu na svetlo, nielen ze urciti ludia pridu o biznis, ale nemala skupina ludi moze ist do basy. To je motiv na odstranenie. A tu je hlavny problem: ak nasiel spinu novinar, davno ju mala najst policia a SIS. Maju na to x-krat lepsie nastroje, ako novinari. “Len” musia chciet a nesmu byt riadene brzdeni zhora. Aj slepemu bije do oci, ako strasne malo ludi tu bolo odsudenych za kauzy a rozkradacky. Az to krici, ze “sa nechce”. Preto su protesty. Nikto sudny netvrdi, ze opozicia je spasa a bordel skonci. Ale treba zacat. Lebo tichi a zmiereni obcania su pre politikov dar z nebies. Sam ak by som bol politikom, tak sa najviac bojim protestov v uliciach.

Leave a Reply