Volebná bomba vybuchla – ukradnuté a sfalšované voľby…Za pomoci Ukrajiny!!!

Paul Craig Roberts je americký ekonóm, spisovateľ a bývalý námestník ministra financií USA pre hospodársku politiku. Politické dianie hodnotí objektívne a vyzná sa i v šedom pozadí ovládajúcom politiku USA. Jeho bohatá publikačná činnosť je tŕňom v oku predstaviteľom USA, lebo im nastavuje nepríjemné zrkadlo pravdy, ktoré totalitárni predstavitelia USA neznášajú. Za to všetko ho židovská mimovládka Anti-Defamation League obvinila – ako inak z konšpirácií a antisemitizmu. Uvedená extrémistická židovská mimovládka považuje za správne svoje t.j. židovské hodnoty. Všetky ostatné sú antisemitské, nesprávne a škodlivé.

Pre slušných ľudí je Roberts človekom, ktorý na základe objektívneho poznania odhaľuje lži a podvody mocných.

Roberts komentoval na svojej stránke aj americké voľby do oboch komôr Kongresu. Vychádzal z prieskumov a analýzy CNN, ktorá naznačuje ukradnuté voľby.

Na uvedenej stránke je uverejnené porovnanie výsledkov volieb v roku 2018 s rokom 2022 a zverejnená analýza prognóz a výsledkov dokonca podľa rasy,  pohlavia, podľa rasy a vzdelania, podľa miest a vidieka, podľa ideológie a pod. Na Slovensku by výsledky volieb podľa podobných kritérií nemohli byť zverejnené, lebo by to bolo považované za rasistické alebo minimálne diskriminačné.

Roberts stručne komentuje tesné rozdiely, ale pozastavuje sa nad tým, ako je možné, že demokrati oproti prognózam prakticky vo voľbách uspeli napriek nespokojnosti verejnosti s politikou Bidena a s prehlbovaním krízy americkej spoločnosti.

Uvádza, že existuje mnoho indícií, ktoré naznačujú, že pri sčítaní hlasov je veľa chýb. Prieskumy ukazujú, že Bidena podporuje iba 36% a že veľká väčšina Američanov nechce, aby sa Biden uchádzal o znovuzvolenie prezidenta o dva roky.   Ako je táto  negatívna preferencia v súlade s počtom hlasov premietnutá  v amerických voľbách? Klesajúca popularita demokratov v polovici volebného obdobia je značná podľa doterajších prieskumov, ale napriek tomu sa tento fakt vo voľbách neprejavil.

Roberts poukazuje na verejnú nespokojnosť s rekordnou kriminalitou, rekordnou infláciou s vysokými cenami potravín a benzínu, rastúcimi úrokovými sadzbami a klesajúcimi domácimi hodnotami, masívnym nelegálnym prisťahovalectvom, nútenou indoktrináciou školákov teóriou transgender a teóriou kritickej rasy, Bidenovým očkovaním proti Covidu, ktoré spôsobilo poškodenie zdravia,  úmrtia, zničené podniky, pracovné miesta, zvýšenie cien, Bidenove „ruské“ sankcie, ktoré narušili dodávky energie,  zapríčinili obrovské hospodárske škody a pod.

Poukazuje tiež na hlasovacie zariadenia Diebold, ktoré zlyhali v New Jersey, Arizone a Texase, a správu spoločnosti Gateway Pundit, že v Detroite v štáte Michigan sa hlasovacie lístky doručovali zadnými dverami v stredu v skorých ranných hodinách dlho po zákonnom termíne.

Toto všetko poukazuje na skutočnosť, že voľby v USA boli ukradnuté a zmanipulované. Neverí, že by boli americkí voliči takí bezstarostní a nechali by pri moci politickú stranu, ktorá USA vedie do vojny s Ruskom a Čínou, ktorá nenávidí bielych ľudí a prenasleduje ich, ktorá spolitizovala FBI a ministerstvo spravodlivosti a zmenila ich na agentúry gestapa slúžiace moci demokratov, ktoré vrúcne veria, že rodičia sú pre deti zlí a nemali by mať vplyv na ich výchovu (vymývanie mozgov), ktoré démonizujú normalitu a normalizujú zvrátenosť a pod.

Roberts skôr verí tomu, že voľby boli opäť ukradnuté. Na záver hovorí: „Čo sa dá robiť s ukradnutými voľbami? Nič. Najmä keď predtým ukradnuté voľby nechali demokratov kontrolovať výkonnú moc.   Výkonnou zložkou je policajná zložka.  A tá proti sebe nepôjde…“

Čo dodať k americkým voľbám? Roberts správne tuší, že niečo nie je s „kostolným poriadkom“ ako sa ľudovo povie. Ak sa krajina rúti do záhuby, nemá žiadnu logiku, aby tento samovražedný smer voliči podporovali.

Okrem toho s vysokou pravdepodobnosťou používané hlasovacie zariadenia Diebold obsahujú v programe utajené „zadné vrátka“, pomocou ktorých je možné zmanipulovať voľby. V minulosti sa to už v USA stalo!!!

S volebnými lístkami sa nehorázne manipulovalo už v roku 2004 pri prezidentských voľbách v USA. Vtedy bol poškodený demokrat Kerry a vyhral Bush. Výsledky volieb sú odrazom podpory amerických oligarchov organizovaných v Deep State. Jedným z ich hlavných predstaviteľov navonok je G. Soros. Koho podporia oligarchovia a nimi zaplatené médiá ten vyhrá. Ostatok je len divadlo pre naivných voličov.

Štát, v ktorom okrem dvoch strán nie je de facto dovolené sa slobodne zapojiť do politickej súťaže iným stranám je zlé divadlo. A tragédia demokracie. V USA je v podstate jedno kto voľby vyhrá lebo všetko je podriadené záujmom oligarchov a Deep State. Koho oni podporia svojimi miliónmi, ten vyhrá. O zdravej politickej súťaži tu nemôže byť ani reči. Iba o nadvláde miliardárskych korporácií, oligarchistickej chobotnici, ktorá ťahá za povrázky volebného bábkového divadla.

Bahamská burza s kryptomenami  FTX skrachovala. A to bol dôvod, aby sa prišlo na to ako USA a Ukrajina prepierajú milióny. Americká finančná pomoc Ukrajine skončila na účtoch, z ktorých bola financovaná volebná kampaň demokratov v USA!!! Známy advokát Peter Weis na svojej stránke Weis & partners uvádza:

Reťazec vyzerá nasledovne: Demokrati si schvália pomoc pre Ukrajinu, peniaze pošlú Ukrajine. Centrálna banka Ukrajiny ich investuje do FTX a FTX ich posiela ako sponzorské Demokratickej strane. U nás sa tomu hovorí legalizačná schéma. Demokrati sú usvedčení z okrádania vlastných obyvateľov. Kým ukrajinský štátny “menežment” za “fíčka” nakupuje nehnuteľnosti vo Švajčiarsku (takto to povedala Candice Owens na Fox News).

A čo voľby na Slovensku? Boli zmanipulované? Oprávnené a nezodpovedané otázky sú:

Dialo sa  niečo nekalé cez prestávku spôsobenú časovým posunom (napr. manipulácia s hlasmi)?

Bolo oprávnene zrušených viac ako 200 000 hlasov?

Nemá slovenský elektronický systém IVIS vyhodnocovania hlasov tiež zamontované nejaké kurvítko na „správne“ spočítanie hlasov? Prečo bol hneď systém IVIS po voľbách zablokovaný? Boli porovnané elektronické výsledky hlasovania s fyzickou čiarkovacou metódou podľa Metodického pokynu na spracovanie výsledkou hlasovania? Ako je systém IVIS zabezpečený proti manipulácii s hlasmi?

HTML formulár je vygenerovaný s údajmi, ktoré sú aktuálne uložené v databáze IVIS. Systém umožňuje priamu úpravu resp. opravu nesprávnych údajov vo formulári a ich následnú aktualizáciu v databáze. Nezdá sa Vám to divné?

Boli komunálne voľby generálnou skúškou na manipuláciu referenda v januári 2023 a parlamentné voľby 2024? Vyjadrenie prostáčika Matoviča „My tu budeme vládnuť naveky“ tomu nasvedčuje… Matovič je jednoduchý človek s priemerným IQ. Alebo skôr prostoduchý.  Povie aj to, čo by nemal. Už sa mu to v minulosti stalo. Povedal: „Míľnik, ktorý sme dosiahli vraždou Jána Kuciaka a jeho snúbenice“…

AUTOR: Z mesta SNP Ivan Štubňa

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj:

(1) Back-door flaws found in Diebold e-voting machines; Computerworld; 15.052006

(2) Another Stolen Election; Paulcraigroberts.org; 09.11.2022

(3) METODICKÝ POKYN na prípravu spracovania a na spracovanie výsledkov hlasovania vo voľbách do orgánov samosprávnych krajov a vo voľbách do orgánov samosprávy obcí.pdf

(4) Príručka Integrovaný volebný informačný systém (IVIS).pdf

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply