Odvážny sa bude brániť, zbabelec bude čušať, však hovorca to zažehlí
Vážený pán prezident, rád by som Vám položil niekoľko otázok, aby som mal jasno v tom, či v nadpise má byť výkričník. Dnes som čítal Váš príhovor na pôde OSN, organizácie, ktorá sa dá právom nazvať impotentnou, nakoľko odkedy vznikla, … Čítať ďalej







