Je neuveriteľné ako niektorí ľudia po skončení aktívnej činnosti v politike dokážu obhajovať svoje zločiny, zapierať ich, vedome klamať aj v prípadoch keď fakty hovoria jasnou rečou. Žijeme v období všeobecného klamu, prevrátených hodnôt, obhajoby fašizmu, znásilňovania vôle národov militantnými politikmi, ktorí sa mnohí dostali k moci vďaka podvodom, peniazom a pokriveným charakterom.
Jedným z takýchto bývalých politikov je i Bill Clinton, vojnový zločinec a luhár. Navštívil v utorok Prahu, kde sa zúčastnil konferencie pod názvom „Naša bezpečnosť nie je samozrejmosť“. Konferencia bola venovaná 25. výročiu vtiahnutia Českej republiky do NATO. Lož je, že údajne si Česko túto cestu zvolilo samo. Nie bolo predtým zmanipulované a boli urobené také kroky, aby budili dojem, že ich rozhodnutie prišlo z vôle českého národa. Česi mali tú smolu, že do NATO vstúpili tesne predtým ako USA a NATO rozpútali vojnu v Juhoslávii 24. marca 1999. USA a NATO porušili medzinárodné právo, NATO porušilo svoje vlastné ustanovenia Zmluvy a dopustili sa bezprecedentných zločinov proti suverénnej krajine. Česko sa tak stalo vojnovým agresorom voči Juhoslávii. Naplno sa tak prejavili zločiny USA a NATO. Clintona privítal v Prahe, český zapredanec a viacnásobný vojenský špión v pozícii prezidenta Petr Pavel. Ozaj smutný pohľad na tieto dve politické karikatúry ako si podávajú ruky.
Kým zločinec Clinton a český zapredanec Petr Pavel „oslavovali“ neonacistické zoskupenie NATO, vlastenci na inom mieste protestovali proti zločincom a žiadali vystúpenie z NATO. To však české korporátne médiá nekomentovali.
Aby sme nezabudli aj na Slovensko. Do zločineckého paktu NATO Slovensko vtiahla zločinecká vláda Mikuláša Dzurindu bez mandátu voličov a vyjadrenia občanov. Referendum, ktoré bolo vypísané, bolo zmanipulované, vyhlásené za neplatné a druhé sa už nekonalo. Ľudia boli oklamaní, zneužití a podvedení. Mierumilovní občania Slovenska by nikdy nedali mandát vláde na vstup do NATO. Násilné rozširovanie NATO pokračovalo aj nedávno vtiahnutím Fínska a Švédska. Udialo sa tak na základe Američanmi vyprovokovanej vojny na Ukrajine, strašenia Ruskom a geopolitických záujmov USA.
Médium Startitup napísalo: „Práve Clinton a jeho ministerka zahraničia Madeleine Albrightová boli ústredné postavy, ktoré umožnili rozširovanie NATO smerom na východ…“ Áno je to tak. Clinton – vrah srbského národa, Albrightová – vrahyňa nielen srbského národa, ale aj obyvateľov krajín Blízkeho východu. Albrightová už čaká Clintona u Lucifera.
Startitup o vyjadrení Clintona: „Neľutujem jedinú minútu, ktorú som strávil tým, že som sa snažil urobiť Rusko partnerom nás všetkých. Viem, že sa mi to nepodarilo, Rusko nie je naším partnerom. Zlyhal som. Ale neľutujem to“.
Toto je najväčšia lož úbožiaka Clintona. On sa nikdy nesnažil nadviazať dobré vzťahy s Ruskom. Jeho činy a zločiny v priebehu jeho biedneho života to dokazujú. Clintonov mozog je zrejme nenávratne poškodený už od okamihu, keď mu ho vysala v Oválnej pracovni stážistka Monica Lewinská. Sexuálny maniak Clinton je známy aj ako účastník sexuálnych a pedofilných radovánok na ostrove Jeffreyho Epsteina – Little Saint James. V súčasnosti prebieha stále vyšetrovanie, ktoré sa obnovilo na základe vynorenia sa nových skutočností o tomto škandále.
Clinton sa naplno demaskoval vyhlásením: „Aliancia (NATO) sa po rokoch vracia k svojmu primárnemu poslaniu, ktorým je spoločná obrana. Za jej tri hlavné úlohy označil okamžité navýšenie priemyselnej výroby vo všetkých základných segmentoch obranného priemyslu, zvýšenie bojovej kapacity jednotlivých európskych armád a uplatnenie inovácií a skúseností z ukrajinského bojiska a tiež udržanie vnútornej súdržnosti NATO“.
NATO preukázalo páchaním svojich zločinov, že je to agresívna aliancia riadená USA, ktorá vojensky pod dáždnikom NATO riadi aj iné údajne nezávislé a slobodné krajiny. Jeho vyhlásenie je v súlade s americkou politikou, ktorá po vyvolaní vojny na Ukrajine naštartovala výrobu zbraní a munície, nariadila iným štátom, aby od USA kupovali ďalšie zbrane a profituje tak z vojny, nešťastí a obetí vojen. Sú to krvavé peniaze. Taká však bola politika USA už od skončenia 2. svetovej vojny. USA vyvolali od tej doby cca 37 vojnových konfliktov po celom svete s viac ako 20 miliónmi obetí. Jediným východiskom bezpečnosti sveta je zastaviť amerických zločincov, vystúpiť zo zločineckej organizácie NATO, ktorá mala dávno zaniknúť a prebudovať bezpečnostnú štruktúru sveta tak, aby každý štát sveta mal záruky života v mieri. Preto je nutné podporiť proces, ktorý práve prebieha. Tým procesom je preformátovanie mocenských síl sveta tak, aby sa zabezpečilo mierové spolužitie všetkých národov.
To, čo v médiách neodznelo je, že Clinton v „úzkom kruhu“ debatoval s Pavlom o ochote Česka poslať svojich vojakov na ukrajinsko-bieloruskú hranicu. NATO na príkaz z USA má v úmysle poslať na Ukrajinu svoje vojská strážiť hranicu s Bieloruskom a Ruskom, kvôli údajným prípadným útokom. Tento krok bude znamenať vojnu medzi Ruskom a tzv. východným krídlom NATO s rozšírením vojny do Európy. Clinton bol v Prahe v úlohe poslíčka tejto správy. Samozrejme USA sa do vojny nechcú zapojiť. Potrebujú oslabenie resp. zničenie Ruska, zničenie Európy na svojej vierolomnej ceste k ovládnutiu sveta. USA tak ohrozujú svetový mier a priamo národy východnej Európy vrátane Slovenska aj Česka, ktoré majú byť vo vojne obetované. Záchrana Slovenska spočíva vo vystúpení z NATO.
Slovensko môže z NATO elegantne vycúvať na základe článku 13. Zmluvy o NATO. Nerozumiem prečo vláda SR otáľa s týmto krokom.
Vojna je za dverami a nie ja čas na politické hrátky, ale na rozhodné činy, ktoré ochránia občanov Slovenskej republiky pred nastávajúcim možným vojenským besnením v Európe. A ak si vláda myslí, že slovenskí občania pôjdu do vojny proti Rusku strácať svoje životy pre americké záujmy, tak sa strašne mýli. Nepôjdu.
Vláda SR by mala okamžite podniknúť kroky na vystúpenie z NATO a na vyhlásenie neutrality Slovenska. To sú prvotné kroky na záchranu Slovenska pred vojnou.
AUTOR: Z mesta SNP Ivan Štubňa
Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.
Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].
UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.